Jak správně vybrat koupelnový nábytek?

Zatímco pro některé je koupelna čistě praktickou místností, ve které ráno a večer tráví pouze pár minut, jiní ji považují za oázu klidu, kam si po dlouhém dni rádi chodí odpočinout. V každém případě byste se v koupelně měli cítit dobře, a proto je na čase vybavit si ji přesně dle vašich představ! Pojďte se s námi podívat na to nejdůležitější ze světa koupelnového nábytku, jehož správným výběrem můžete vaši koupelnu změnit k nepoznání. 

Co zvážit než se pustíte do zařizování koupelny 

Jsou věci, ve kterých je potřeba mít jasno již na samém počátku. Řadí se mezi ně otázky týkající se dispozic koupelny a toho, kdo ji bude nejčastěji využívat. Aby vám vaše koupelna perfektně sloužila i za několik let, přemýšlejte při jejím zařizování nejen nad současností, ale i budoucností. Koupelnu snů si v ideálním případě zařizujete jen jednou za život, tak ať to stojí za to.

Praktické vlastnosti koupelny

Vybíráte nábytek do malé nebo prostorné koupelny? Dokonalý přehled o rozměrech místnosti je základem pro každou stavbu i rekonstrukci. Z tohoto důvodu si vytvořte jednoduchý plánek, do kterého zaznačíte umístění toalety, vany, sprchového koutu, dveří, oken a výklenků. Pozornost je třeba věnovat i vedení elektřiny a připojení na vodu. Stejně tak může výběr a následné umístění koupelnového nábytku ovlivnit materiál stěn nebo poloha topného tělesa.

Pokud sháníte nábytek do velké koupelny, potěší vás naše kolekce GIO. Naopak do malých koupelen či na toaletu se hodí elegantní řady DOOR a SOLO. Zajímá-li vás, jak vybrat nábytek do panelákové koupelny, přečtěte si náš další článek.

Využití koupelny

Budujete si své vlastní království, nebo se vás v koupelně bude střídat více? Počet členů domácnosti, kteří budou koupelnu nejčastěji využívat, může mít vliv nejen na umístění nábytku, ale i celkový styl koupelny. Podle toho, kdo a v jaké intenzitě koupelnu užívá, je potřeba rozhodnout také o úložném prostoru. Početným rodinám bude vyhovovat koupelnový nábytek z řady BIG INN, který nabízí velkorysý prostor k uskladnění hygienických a kosmetických potřeb, ručníků i dalších koupelnových doplňků. Není-li pro vás úložný prostor prioritou, zvažte pořízení moderní umyvadlové desky.

Náš tip: Unavují vás ranní strkanice v koupelně? Skvělé řešení představují dvojumyvadla, jež zajistí komfort i velkou odkládací plochu. Abyste se vyhnuli věčnému přetlačování o místo u zrcadla, můžete využít také dvou samostatných umyvadel.

Rozpočet a kvalita koupelnového vybavení 

Cenové rozdíly napříč nabídkou koupelnového vybavení jsou způsobeny odlišnostmi v užitých materiálech, ale i celkovém postupu výroby a zpracování. Chcete-li, aby vám koupelnový nábytek vydržel dlouhé roky, nebojte se při výběru klást vysoké nároky. Láká vás možnost projektového řešení celé koupelny? V nabídce Dřevojas naleznete český nábytek špičkové kvality. K výrobě používáme nejmodernější technologie a každým rokem udáváme ve světě koupelen nové trendy. Prohlédněte si naše koupelnové řady MAJESTY, PROJECT BENEFIT, nebo si nechte vyrobit unikátní koupelnový nábytek na míru.

Set koupelnového nábytku nebo samostatné skříně

Aby si u nás našel to pravé úplně každý, vytvořili jsme ve spolupráci s našimi profesionálními designéry a architekty více než 20 koupelnových kolekcí, které si můžete pečlivě prohlédnout v našem aktuálním katalogu. Pokud toužíte po jednolitosti a harmonickém dojmu, bude pro vás vhodný designově sladěný set koupelnového nábytku ENZO, MAJESTY či COLOR

Zaujala vás umyvadlová skříňka z jiné koupelnové kolekce a rádi byste ji doplnili o další skříňky? Díky univerzálnímu designu našich samostatných skříní a galerek se v rámci naší nabídky nemusíte bát kombinovat! Prohlédněte si naše samostatné skříňky pod umyvadlo, doplňkové skříně nebo třeba galerky.

Druhy koupelnového nábytku

V žádné koupelně by neměl chybět kvalitní nábytek. Nejen, že prostor zútulní a dodá mu šmrnc, ale poskytne také mnoho prostoru k uschování potřeb (nejen) pro každodenní hygienu. Z jakých typů můžete vybírat?

Skříňky pod umyvadlo

Praktickým prvkem do každé koupelny jsou umyvadlové skříňky. V naší nabídce naleznete skříňky různých barev, parametrů, dekorů a laků – jedno mají ale společné. Vyrábíme je za použití ekologických postupů a vysoce kvalitních materiálů. Rozhodnout se můžete jak pro skříňky s již zakomponovaným umyvadlem, tak i varianty bez něj. V zásadě u nás ale platí, že drtivou většinu koupelnových skříněk dodáváme s umyvadlem. Výjimku tvoří pouze skříňky s kolekce PROJECT a některé modely z řady VARIANTE. Dále zvažte, zda pro vás bude lepší skříňka s jednou, dvěma nebo třeba čtyřmi zásuvkami. 

Při výběru skříňky pod umyvadlo se zaměřte na správnou volbu materiálu, vzhledu a rozměru. Tyto parametry blíže popisujeme níže. Dále se věnujte také konstrukčnímu řešení - to rozebíráme v samostatném článku Jak je to s nožičkami u našich skříní?

Umyvadlové desky 

Aktuální hit koupelnového vybavení představují desky pod umyvadlo. Designový nábytek, který poslouží nejen k umístění umyvadla, ale také jako užitečný odkládací prostor na mýdlo, kartáčky či jiné drobné předměty. Umyvadlové desky jsou vzdušné, elegantní a minimalistické. Abyste získali také potřebný úložný prostor, zkombinujte je s koupelnovými skříňkami pod desky nebo doplňkovými odkládacími deskami

Váháte, jaké umyvadlo na desku zvolit? Originálním a velmi oblíbeným typem je např. keramické umyvadlo Triumph. Další tipy si neváhejte přečíst v článku o výběru umyvadla na desku

Samostatné skříňky do koupelny

Chcete, aby vaše koupelna působila vždy uklizeně? Pořiďte si doplňkové koupelnové skříňky, do kterých uložíte ručníky, fén nebo třeba čistící prostředky. Vybrat si můžete ze skříní nízkých, vysokých nebo horních. Oblíbené jsou i samostatné skříňky s košem na prádlo a skříňky nad pračku. U všech skříněk Dřevojas máte možnost volby levého či pravého otevírání dvířek. Při výběru koupelnové skříňky využijte náš intuitivní filtr, kde máte možnost výběru podle rozměrů a dalších parametrů.

Dřevěný koupelnový nábytek Dřevojas
Dvoudveřová horní koupelnová skříňka DOS SYD2 60 a nízká skříňka DOS SNZ2K 50 se 2 zásuvkami a vyjímatelným košem na prádlo
 

Galerky do koupelny

Závěsné zrcadlové skříňky, známé jako koupelnové galerky, spojují zrcadlo a úložný prostor v jednom. Sháníte-li nábytek do malé koupelny, bude pro vás galerka tím nejlepším řešením. Velmi oblíbená je jak galerka s integrovaným osvětlením, které reaguje na otevření skříňky, tak i galerka s externím osvětlením, které můžete ovládat např. vypínačem na zdi. Přemýšlíte, jakou galerku si vybrat a co vše v ní uschovat? Prohlédněte si naše dvoudvéřové modely ASTON GA2OE 60, FOCUS GA2OE 80 nebo třídveřovou vestavnou galerku GRID GA3OE 120.

Třídveřová galerka GRID GA3OE 120
Kolekce Grid

2 až 3 týdny

GRID GA30E 120, vestavná galerka s LED vnitřním automat. osv., el. zásuvkou a 6 skleněnými policemi…

Detail

Základní hlediska výběru nábytku do koupelny

Nabídka koupelnového nábytku je velmi široká. Vybrat si můžete z odlišných materiálů, rozměrů, tvarů a stylů. Kromě trendy designu je ale potřeba sledovat i praktické vlastnosti a funkce. Ani nejkrásnější nábytek totiž nevynahradí nedostatek úložného prostoru nebo náročnou údržbu. Připomeňte si, jaká kritéria jsou při výběru nejdůležitější a na co si dát pozor.

Styl a tvar 

Milujete klasické ostré hrany? Sáhněte po koupelnovém nábytku z kolekce ASTON. Nabízí praktické zásuvkové provedení a velký úložný prostor. Naopak oblé tvary dominují nepřehlédnutelnému nábytku z kolekce BRIO. Pamatujte také, že veškeré kolekce koupelnového nábytku Dřevojas disponují tlumeným dovíráním.

Fanoušky minimalismu potěšíme řadou MODULE, kterou spojuje jednoduchost, čistota a variabilita. Velkým benefitem je také bezúchytový systém otevírání Push-to-open. Preferujete eleganci? Teplé dřevo, čisté linie a praktický ergonomický tvar – to vše charakterizuje nadčasovou koupelnovou kolekci INVENCE. Velkolepost a povrchová úprava ve vysokém lesku je typická pro další elegantní sérii s názvem MAJESTY

Pokud jste hraví, mohla vás zaujmout řada STORM. Skládá z několika samostatně řešených skříněk, které si sami nakombinujete a vytvoříte tak originální sadu nábytku. Chcete zcela jedinečnou koupelnu, kterou nikdo jiný nemá? Využijte našeho konfigurátoru nábytku na míru, který najdete v prodejnách našich obchodních partnerů a pomocí kterého si v několika málo krocích objednáte svou koupelnu snů. O tom, jak začít s konfigurací nábytku na míru, pojednává náš další článek. 

Materiály vhodné do koupelny

Hojně užívaným materiálem k výrobě koupelnového nábytku jsou třískové desky DTD a LTD, které jsou vyrobeny slisováním malých částic dřevní hmoty. Alternativu představují dřevovláknité desky MDF a HDF, jež svými vlastnostmi věrně imitují dřevo. Jejich výhodou je nenáročná údržba a v porovnání s masivem podstatně nižší pořizovací cena. 

Napříč naší nabídkou se setkáte převážně s koupelnovým nábytkem z laminované dřevotřískové desky LTD (korpusy skříní, čela zásuvek) a polotvrdé dřevovláknité desky MDF (přední díly a dvířka). Podstatným rozdílem je, že materiál MDF je oproti deskám LTD vhodný k dalším povrchovým úpravám jako je lakování, tvarové frézování a další. Nevyznáte se ve zkratkách, kterými se výše zmíněné látky označují? Udělejte si v materiálech k výrobě koupelnového nábytku jednou pro vždy jasno. 

Koupelnový nábytek z masivu

Sníte o pravém dřevu? Nechte se okouzlit teplými tóny kolekce INVENCE, ve které najdete unikátní nábytek z dubu masivu. Díky moderním technologiím a důkladné povrchové úpravě překvapí svou kvalitou i náročné. Ne každý masiv je ale do koupelny z hlediska odolnosti, praktičnosti a údržby vhodný. Aby se ze dřeva stal dostatečně odolný materiál, který si poradí i v místech namáhaných vodou, musí být většinou ošetřen silnou vrstvou laku, vosku či lazury – a to nejen z vnější, ale i z vnitřní strany nábytku.

To je také důvod, proč se v podstatně větší míře do koupelen používají lamino dekory, které jsou v našem podání od dřeva k nerozeznání. Pokud nevěříte, přijeďte se na náš špičkový koupelnový nábytek podívat do showroomu ve Svitavách a přesvědčte se na vlastní oči. Pokud to k nám máte daleko, navštivte jednu z 550 prodejen, které náš koupelnový nábytek také nabízí.

Koupelnový nábytek z masivu Dřevojas kolekce INVENCE
Koupelnový nábytek z masivu INVENCE (umyvadlová skříňaka SZZO 100 s umyvadlem Harmonia, zrcadlo ZCOPE 90 a vysoká skříň SVD2O 35)

Odolnost nábytku do koupelny

Koupelnový nábytek musí dennodenně zvládat vysokou vlhkost, teplotu a občas i přímý kontakt s vodou. Oproti běžnému nábytku, který by vlhkost vstřebával a následně bobtnal, je koupelnový nábytek daným poměrům přizpůsoben – to ale neznamená, že by mu dlouhodobý kontakt s vodou nemohl uškodit. 

Při výběru koupelnového nábytku je z výše uvedených důvodů důležité dbát na jeho rezistentní vlastnosti. Koupelnový nábytek Dřevojas je 100% vlhkuvzdorný a za předpokladu, že je řádně udržován, dokonce i voděodolný. Tyto pojmy ale v žádném případě nelze zaměňovat. V boji proti vodě i vlhkosti může výrazně pomoci náš speciální HPL materiál, který nabízíme u mnoha řad koupelnového nábytku. Zjistěte více o možnostech objednání nábytku z vysokotlakého laminátu.

Údržba koupelnových skříněk

Aby váš koupelnový nábytek vypadal co nejdéle jako nový, nepodceňujte jeho údržbu. Podrobný návod, jak o koupelnový nábytek pečovat, naleznete v dalším článku z rubriky Rady a tipy pro vaši koupelnu. 

Lesklý vs matný nábytek

Volba mezi lesklým a matným povrchem je pro mnohé velice náročná. V návaznosti na údržbu si proto připomeňte hlavní rozdíly jednotlivých variant včetně jejich výhod a nevýhod. Lesklý povrch vytváří moderní a luxusní dojem. V kombinaci s vhodným nasvícením může dokonce opticky zvětšit celou koupelnu. U některých výrobců může být nevýhodou lesklého nábytku viditelnost otisků a s tím spojená náročnější údržba – naše speciální laky tomuto problému ale předchází. 

Matný nábytek působí útulně, snadno se udržuje a jen tak se neomrzí. Vzhledem ke své všestrannosti je vhodný jak do moderně, tak i rustikálně laděných koupelen. Nevýhodou matného povrchu je občasná tendence ubírat na světle. Ideální je proto do větších nebo alespoň dostatečně prosvětlených prostor. 

Závěsný nábytek nebo k postavení na zem

Dle způsobu, jakým nábytek umístíme a připevníme, rozlišujeme závěsný koupelnový nábytek a jeho alternativy k postavení na zem. Jak už název napovídá, závěsný nábytek nemá podpěrné nohy a montuje se přímo na zeď. V posledních letech je velkým trendem, a to především díky svému odlehčenému designu. Největším benefitem závěsného nábytku je, že se pod ním snadno uklízí. Také představuje velmi efektivní způsob, jak koupelnu opticky zvětšit.

Pokud stěny vaší koupelny nábytek neunesou, nebo se nechcete pouštět do náročnější montáže, bude pro vás vhodnou volbou koupelnový nábytek k postavení na zem. Také u tohoto typu je ale možné, že budete muset nábytek ke zdi připevnit, a to zejména vyšší skříně, které by se jinak mohly převrátit

V našem sortimentu naleznete výhradně závěsný nábytek do koupelny. Některé závěsné koupelnové skříně můžete ale přesto doplnit o nožičky, které budou sloužit spíše jako designový prvek či sekundární podpora. O tom, proč jsou všechny naše skříňky konstruovány jako závěsné, si můžete přečíst v následujícím článku z naší poradny. 

Nábytek s úchytkami či bez nich

Úchytky jsou praktickým detailem, který podtrhuje celkový styl koupelny. Vyrábí se v mnoha tvarech, velikostech, ale i z různých materiálů. Jaký typ k nábytku zvolíte vy? Nechte si poradit v našem průvodci výběrem koupelnových úchytek.

Patříte-li mezi milovníky jednoduchosti, nadchne vás nadčasový nábytek bez úchytek. Na výběr pak budete mít z nábytku s funkcí Push-to-open, v rámci které skříňku otevřete pouhým stlačením, nebo s tzv. otevíráním za přesah.
Čistý a ničím nerušený dojem nabízí kolekce BONO a INVENCE, které se otevírají pomocí systému Push-to-open. Nábytek INVENCE má dokonce speciální ergonomický tvar, který vám při otevírání zajistí ještě větší pohodlí. Otevírání za přesah najdete v hravé řadě COLOR

Nábytkové kování

Kvalitní kování představuje neodmyslitelnou součást nábytku do koupelny. Jedná se o veškeré panty, výsuvy a závěsy, které zajišťují spolehlivé otevírání a zavírání šuplíků či dvířek. V dnešní době by měl být samozřejmostí také systém tlumeného dovírání.
Standardní výbavou veškerého nábytku Dřevojas je kování od německého dodavatele Hettich, jehož kvalitou jsme si stoprocentně jisti a vy můžete být také. Platí na něj totiž doživotní záruka. Výjimkou jsou pouze kolekce PLUTO a PROJECT BENEFIT, které jsou vybaveny kováním Strong bez doživotní záruky.

Další možnosti vybavení koupelny

Kromě nábytku, umyvadla a sprchy dělá koupelnu koupelnou mnoho promyšlených doplňků a maličkostí. Přehledný systém v jednotlivých zásuvkách vytvoří organizéry a pořadače. Nabízíme také koupelnové osvětlení, zrcadla, nábytkové sifony, poličky, protiskluzové podložky a ještě mnohem víc. Projděte si celý sortiment Dřevojas a vylaďte vaši koupelnu do posledního detailu.

Koupelnová skříňka MAJESTY SZZ2 120

od 57 290 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

MAJESTY SZZ2 120, umyvadlová skříňka se 2 zásuvkami a umyvadlem Pura 120 se 2 otvory pro baterii

Dvoudvéřová galerka ASTON GA2OE 60

od 16 380 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

ASTON GA2OE 60, dvoudveřová galerka s LED osvětlením, vypínačem a zásuvkou (zrcadlo 30/30).

Vysoká skříň DOS SVD2Z3 50

od 19 740 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2Z3 50, vysoká doplňková skříň dvoudveřová se třemi zásuvkami

Koupelnová skříňka STORM SZO 60 (umyvadlo Triumph)

od 10 050 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o šířce 60 cm s otevřenou nikou a keramickým umyvadlem Triumph

Třídveřová galerka AIR GA3OE 120

od 22 930 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

AIR GA3OE 120, koupelnová galerka s LED osvětlením (24 W) a vypínačem.

Horní regál závěsný INVENCE SYO 90

od 5 980 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Police INVENCE SYO 90 s možností zavěšení vertikálně i horizontálně

Organizér zásuvky 100 ASTON, GIO, BONO, VARIANTE

700 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Doplňkový organizér značky 100 značky Hettich do spodní zásuvky umyvadlových skříněk ASTON, GIO,…

Umyvadlová skříňka BIG INN SZZ 100

od 17 350 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka (960x420x450) s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Harmonia 100

Koupelnová skříňka MODULE SZZ4 200 (umyvadlo Kube)

od 41 870 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová skříňka o šířce 200 cm se 4 zásuvkami a 2 keramickými umyvadly Kube

Zrcadlo INVENCE ZCOE 60

od 11 300 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Kulaté zrcadlo na desce s integrovaným LED osvětlením o výkonu 48 W, vypínačem a zásuvkou

Stále si nevíte rady?

Pokud si výběrem koupelnového nábytku stále nejste jisti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme na emailové adrese info@drevojas.cz nebo na telefonním čísle +420 461 653 937. Navštívit můžete také náš showroom ve Svitavách – budeme se na vás těšit!

Instalace umyvadlové skříňky

Otázky a odpovědi

Jak vysoko zavěsit koupelnovou skříňku?

Výška zavěšení se odvíjí od osobních preferencí a potřeb uživatelů koupelny. Zpravidla se ale řídíme doporučenou výškou zavěšení umyvadla, která je 80-85 cm od podlahy k horní hraně umyvadla.

Jak zavěsit koupelnovou skříňku?

Umyvadlovou skříňku od Dřevojasu je nutné zavěsit pomocí dodaného kování. Zavěšujeme jak skříň, tak i umyvadlo. V případě sádrokartonu je nutné mít ve zdi výztuhu.

Jaký nábytek je vhodný do koupelny?
Při výběru nábytku do koupelny je důležité se zaměřit na odolnost, funkčnost a styl. Do koupelny doporučujeme solitérní koupelnové skříňky pro uložení kosmetiky i ručníků, dále skřínky pod umyvadlo, otevřené regály či police. V případě, že máte dostatečně velkou koupelnu, můžete interiér doplnit i o stoličku či lavičku. Z pohledu materiálu je nutné pamatovat, že jde o koupelnu, tudíž doporučujeme vybírat nábytek pouze z kvalitního materiálu, který vám vydrží mnoho let. Pak už jen staší vybrat, zda chcete dekor či lak nebo masiv. Všechny tři materiály v koupelně, za předpokladu správné údržby, vydrží velmi dlouho. Naopak nevhodným materiálem může být neopracované dřevo.  

 

Jaké jsou nejprodávanější skřínky pod umyvadlo?

Mezi nejprodávanější skřínky pod umyvadlo patří:

  1. Umyvadlová skříňka Q MAX SZZ2 60 - díky expresnímu dodání do 5 pracovních dnů a prostorným zásuvkám
  2. Umyvadlová skříňka Q MAX SZZ2 70 - pro své prostorné zásuvky a široký výběr dekorů a laků
  3. Umyvadlová skříňka VARIANTE SZZ2 60 - pro své úsporné rozměry a minimalistický design
  4. Umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 - díky své prostorné zásuvce a praktickému designu
  5. Umyvadlové desky v šířce 120 cm - pro jejich minimalistický design a odkládací prostor

Článek pro vás napsal

Lukáš Víšek
Lukáš Víšek Specialista marketingu
Více článků od autora

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Článek pro vás napsala

Natálie Fausová
Natálie Fausová
Více článků od autora

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s vaším dotazem udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s žádostí o katalog udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.