Projektová řešení do všech koupelen

Projektová řešení do všech koupelen

18. 06. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V současné době je stále větší poptávka po univerzálním a praktickém nábytku s elegantními rysy a moderními a minimalistickými prvky. V Dřevojasu jsme tato volání vyslyšeli a přišli s maximálně praktickým řešením, kolekcemi PROJECT a PROJECT BENEFIT.

Elegance pro oblíbená umyvadla

Nábytek kolekce PROJECT vás už od pohledu ohromí svým čistým designem, definovaným výraznými rysy hran a elegantními tvary zásuvek, úchytek a v neposlední řadě také krásných keramických umyvadel Laufen Pro S a Grohe. 

Kolekce koupelnového nábytku PROJECTNová řada koupelnového nábytku PROJECT. Elegantní koupelnová skříňka s čistými tvary má dvě asymetrické zásuvky.

Zaměřme se nyní na konstrukci skříněk PROJECT. V současnosti je vyrábíme ve dvou běžných rozměrech 60 a 70 cm. Díky tomu se budou vjímat v téměř každé koupelně, v menší, střední a nenechte se mýlit rozměry, neztratí se ani ve větších koupelnách. 

Na umyvadlových skříních této řady vás určitě překvapí dvě objemné asymetrické zásuvky. Do horní zásuvky s přehledem vložíte hygienické potřeby, do spodní i větší věci jako ručníky neboprací prášky. Za zmínku stojí i fakt, že zásuvky jsou uloženy na kvalitních výsuvech značky Hettich s tlumeným dojezdem, díky kterým lze pohodlně otevírat a nerušeně zavírat zásuvky. Na kování je doživotní záruka.

Koupelnové skříňky řady PROJECTKoupelnové skříně kolekce PROJECT. Vlevo skříň SZZ2 60 a vpravo SZZ2 70. Obě jsou připraveny pro umyvadlo Laufen Pro S.

Základem elegance řady PROJECT jsou vzdušné a minimalistické tvary, podpořené nádherným povrchovým zpracováním. Umyvadlové skříně můžete volit z více jak 20 dekorů a lakovaných provedení. Teplejší tóny zastupují především dřevodekory s letošní novinkou, dekorem Tobacco. Naopak, pro ty ze "studenějšího odchovu" se dokonale hodí dekor Beton nebo novinka Galaxy s povrchem připomínajícím mramor.

Nesmíme zapomínat ani na lakovaná zpracování, zastoupená lesklým či matným provedením nebo na možnost individuální barevnosti dle vzorníku RAL/NCS

Mozaiku elegance řady PROJECT doplňují praktické úchytky, celkem je možné vybírat ze čtyř typů, s lesklým či matným povrchem, z hranatých nebo naopak oblých.

Umyvadlová skříňka PROJECT SZZ2 60 s umyvadlem GroheKoupelnová skříň PROJECT SZZ2 60 v dekoru Galaxy a s umyvadlem Grohe Essence.

To nejlepší na konec

Kolekce PROJECT je navržena podle nejpřísnějších kritérií definovaných našimi zákazníky, mezi kterými jasně dominují v oblíbenosti umyvadla Laufen Pro S a Grohe Essence. Umyvadla ke skříňkám nedodáváme, je nutné je dokoupit zvlášt s tím, že umyvadlo Laufen Pro S najdete i v naší nabídce.

Projektové řešení za výhodnou cenu

Čeká vás rekonstrukce penzionu či hotelu nebo máte ve svém domě více koupelen a nechce se vám vybírat pro každou zvlášť jiný nábytek? V Dřevojasu vám můžeme rozhodování ulehčit. Představujeme kolekci PROJECT BENEFIT. Novinka v letošním katalaogu na vás zapůsobí svou jednoduchostí, spojenou s velkou dávkou elegance a vysokou úrovní kvality zpracování. V jednoduchosti je síla a u této kolekce to platí dvojnásob, protože jsme pro ní zvolili jen oblíbené lakované zpracování v bílém lesku. 

Koupelnová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60Koupelnová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 70 s bílém laku a s umyvadlem Q.

Podívejme se blíže

Pozornému čtenáři určitě neujde asymetrické řešení zásuvek u skříní kolekce PROJECT BENEFIT. Zásuvky jsou otevírány pomocí subtilních kovových úchytek, které jsou oproti běžným typům (až na úchytku T32) umístěny v horní části čela zásuvky. 

Umyvadlová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 60Umyvadlová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v bílém lakovaném provedením a s umyvadlem Q z produkce Dřevojasu.

Vnitřní prostor zásuvek je velkoryse nadimenzován. Do horní zásuvky s přehledem uložíte zejména menší věci, hygienu, holící strojky, fény atd. Naopak spodní zásuvka je vhodná pro objemnější položky jako ručníky nebo prací prášky. Mimo koupelnu už nezůstane nic, co v ní být nemá.

Umyvadlové skříně PROJECT BENEFIT vyrábíme ve standardních rozměrech. Vlevo PROJECT BENEFIT SZZ2 60, vpravo SZZ2 70

Umyvadlové skříně kolekce PROJECT BENEFIT dodáváme společně s keramickým umyvadlem Q, které je v ceně. Umyvadlo pochází z naší produkce a díky svým bytelným a oblým tvarům dokonale koresponduje s elegancí a ostřejšími hranami umyvadlové skříně. 

Není nač čekat

Obě kolekce splňuji ty nejnáročnější požadavky, se kterými se můžete v koupelně setkat. Poskytují dostatek úložného prostoru, reflektují moderní trendy nesoucí se v duchu minimalismu a přitom jsou krásné a velmi praktické. Pokud vás kolekce zaujaly, na nic nečekejte a neváhejte se nás na cokoliv zeptat. K dispozici je vám náš e-mail info@drevojas.cz nebo nám zanechte zprávu níže v komentářích. Nabídku skříní také naleznete na našich webových stránkách

Za Dřevojas,

Lukáš

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.