Projektová řešení do všech koupelen

Projektová řešení do všech koupelen

18. 06. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V současné době je stále větší poptávka po univerzálním a praktickém nábytku s elegantními rysy a moderními a minimalistickými prvky. V Dřevojasu jsme tato volání vyslyšeli a přišli s maximálně praktickým řešením, kolekcemi PROJECT a PROJECT BENEFIT.

Elegance pro oblíbená umyvadla

Nábytek kolekce PROJECT vás už od pohledu ohromí svým čistým designem, definovaným výraznými rysy hran a elegantními tvary zásuvek, úchytek a v neposlední řadě také krásných keramických umyvadel Laufen Pro S a Grohe. 

Kolekce koupelnového nábytku PROJECTNová řada koupelnového nábytku PROJECT. Elegantní koupelnová skříňka s čistými tvary má dvě asymetrické zásuvky.

Zaměřme se nyní na konstrukci skříněk PROJECT. V současnosti je vyrábíme ve dvou běžných rozměrech 60 a 70 cm. Díky tomu se budou vjímat v téměř každé koupelně, v menší, střední a nenechte se mýlit rozměry, neztratí se ani ve větších koupelnách. 

Na umyvadlových skříních této řady vás určitě překvapí dvě objemné asymetrické zásuvky. Do horní zásuvky s přehledem vložíte hygienické potřeby, do spodní i větší věci jako ručníky neboprací prášky. Za zmínku stojí i fakt, že zásuvky jsou uloženy na kvalitních výsuvech značky Hettich s tlumeným dojezdem, díky kterým lze pohodlně otevírat a nerušeně zavírat zásuvky. Na kování je doživotní záruka.

Koupelnové skříňky řady PROJECTKoupelnové skříně kolekce PROJECT. Vlevo skříň SZZ2 60 a vpravo SZZ2 70. Obě jsou připraveny pro umyvadlo Laufen Pro S.

Základem elegance řady PROJECT jsou vzdušné a minimalistické tvary, podpořené nádherným povrchovým zpracováním. Umyvadlové skříně můžete volit z více jak 20 dekorů a lakovaných provedení. Teplejší tóny zastupují především dřevodekory s letošní novinkou, dekorem Tobacco. Naopak, pro ty ze "studenějšího odchovu" se dokonale hodí dekor Beton nebo novinka Galaxy s povrchem připomínajícím mramor.

Nesmíme zapomínat ani na lakovaná zpracování, zastoupená lesklým či matným provedením nebo na možnost individuální barevnosti dle vzorníku RAL/NCS

Mozaiku elegance řady PROJECT doplňují praktické úchytky, celkem je možné vybírat ze čtyř typů, s lesklým či matným povrchem, z hranatých nebo naopak oblých.

Umyvadlová skříňka PROJECT SZZ2 60 s umyvadlem GroheKoupelnová skříň PROJECT SZZ2 60 v dekoru Galaxy a s umyvadlem Grohe Essence.

To nejlepší na konec

Kolekce PROJECT je navržena podle nejpřísnějších kritérií definovaných našimi zákazníky, mezi kterými jasně dominují v oblíbenosti umyvadla Laufen Pro S a Grohe Essence. Umyvadla ke skříňkám nedodáváme, je nutné je dokoupit zvlášt s tím, že umyvadlo Laufen Pro S najdete i v naší nabídce.

Projektové řešení za výhodnou cenu

Čeká vás rekonstrukce penzionu či hotelu nebo máte ve svém domě více koupelen a nechce se vám vybírat pro každou zvlášť jiný nábytek? V Dřevojasu vám můžeme rozhodování ulehčit. Představujeme kolekci PROJECT BENEFIT. Novinka v letošním katalaogu na vás zapůsobí svou jednoduchostí, spojenou s velkou dávkou elegance a vysokou úrovní kvality zpracování. V jednoduchosti je síla a u této kolekce to platí dvojnásob, protože jsme pro ní zvolili jen oblíbené lakované zpracování v bílém lesku. 

Koupelnová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60Koupelnová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 70 s bílém laku a s umyvadlem Q.

Podívejme se blíže

Pozornému čtenáři určitě neujde asymetrické řešení zásuvek u skříní kolekce PROJECT BENEFIT. Zásuvky jsou otevírány pomocí subtilních kovových úchytek, které jsou oproti běžným typům (až na úchytku T32) umístěny v horní části čela zásuvky. 

Umyvadlová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 60Umyvadlová skříň PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v bílém lakovaném provedením a s umyvadlem Q z produkce Dřevojasu.

Vnitřní prostor zásuvek je velkoryse nadimenzován. Do horní zásuvky s přehledem uložíte zejména menší věci, hygienu, holící strojky, fény atd. Naopak spodní zásuvka je vhodná pro objemnější položky jako ručníky nebo prací prášky. Mimo koupelnu už nezůstane nic, co v ní být nemá.

Umyvadlové skříně PROJECT BENEFIT vyrábíme ve standardních rozměrech. Vlevo PROJECT BENEFIT SZZ2 60, vpravo SZZ2 70

Umyvadlové skříně kolekce PROJECT BENEFIT dodáváme společně s keramickým umyvadlem Q, které je v ceně. Umyvadlo pochází z naší produkce a díky svým bytelným a oblým tvarům dokonale koresponduje s elegancí a ostřejšími hranami umyvadlové skříně. 

Není nač čekat

Obě kolekce splňuji ty nejnáročnější požadavky, se kterými se můžete v koupelně setkat. Poskytují dostatek úložného prostoru, reflektují moderní trendy nesoucí se v duchu minimalismu a přitom jsou krásné a velmi praktické. Pokud vás kolekce zaujaly, na nic nečekejte a neváhejte se nás na cokoliv zeptat. K dispozici je vám náš e-mail info@drevojas.cz nebo nám zanechte zprávu níže v komentářích. Nabídku skříní také naleznete na našich webových stránkách

Za Dřevojas,

Lukáš

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.