Samostatné skříně

Zatočte s nepořádkem v koupelně. Nahlédněte do naší nabídky doplňkových skříní a vyberte si tu pravou pro vaši koupelnu, díky které si budete moci uložit všechny předměty na jediné místo.

Číst dále
Můžete použít filtraci nebo nahlédnout do poradny.
Jasaánek
Zobrazit filtraci Skrýt filtraci

Podle ceny

6660 Kč
31460 Kč

Podle šířky

350 mm
600 mm

Podle hloubky

250 mm
500 mm

Podle barvy

Způsob otevírání

Podle kolekce

Zobrazeno 12 z 37 produktů

Vysoká skříň BONO SVD2O 35

Kolekce Bono

od 8 010 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Vysoká doplňková dvoudveřová závěsná skříň s otevřenou nikou uprostřed

Novinka

Vysoká koupelnová skříň DOS SVDO6 60

od 12 870 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Vysoká závěsná jednodveřová skříň 60x154,5x35,2 cm s bočními regály a 6 skleněnými policemi uvnitř

Vysoká skříň s košem DOS SVD2K 35

od 9 570 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2K, vysoká jednodveřová skříň s výklopným košem na prádlo

Vysoká skříň BRIO SVD2 35

Kolekce Brio

od 14 360 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Vysoká dvoudveřová skříň se 4 skleněnými policemi

Vysoká skříň COLOR SVD2 35

Kolekce Color

od 10 290 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

COLOR SVD2 35, závěsná vysoká koupelnová skříňka v pravém provedení

Vysoká skříň DOOR SV1D2 35

Kolekce Door

od 8 290 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOOR SV1D2 35, vysoká dvoudveřová skříň se 2 skleněnými a nastavitelnými policemi uvnitř.

Vysoká skříň DOS SV1D2 35

od 8 380 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

SV1D2 35, doplňková závěsná skříň ve snížené hloubce, dvoudveřová se 4 skleněnými policemi

Vysoká skříň DOS SV1D4 50

od 11 300 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SV1D4 50, vysoká čtyřdveřová skříň se čtyřmi nastavitelnými policemi a sníženou hloubkou

Vysoká skříň DOS SVD2 35

od 8 970 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2 35, vysoká doplňková skříň dvoudveřová se 4 skleněnými policemi

Vysoká skříň DOS SVD2Z 35

od 11 370 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2Z 35, vysoká dvoudveřová skříň s 1 zásuvkou a možností montáže prádelního koše

Vysoká skříň DOS SVD2Z2 35

od 13 160 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2Z2 35, vysoká dvoudveřová skříň se dvěma zásuvkami a čtyřmi skleněnými policemi

Vysoká skříň DOS SVD2Z2 50

od 17 950 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2Z2 50, vysoká doplňková skříň dvoudveřová se 2 zásuvkami a 2 skleněnými policemi

Samostatné koupelnové skříňky

Klíčem k uspořádáné koupelně je dostatek úložných prostor. A kromě klasické skříňky pod umyvadlo zde hrají velkou roli i samostatné koupelnové skříňky. Vybírejte podle vašich možností – vysoké skříňky jsou vhodné do malých koupelen, protože pojmou velké množství věcí s malou zastavěnou plochou. Další variantou jsou nízké skříňky, otevřené skříňky či samostatné skříňky nad pračku. Ať jsi vyberete jakoukoliv možnost, věřte, že váš každodenní šrumec v koupelně se změní. S pořádkem pomohou úložné prostory a s klidem také vědomí, že na všechny skříňky Dřevojas máte prodlouženou záruku 5 let.  

Co vše očekávat od skříněk do koupelny Dřevojas

S pečlivostí navrhujeme nejen design a pohled zvenku na vaši novou koupelnovou skříňku, ale s ještě větším důrazem dbáme na vnitřní uspořádání a pohodlné každodenní používání. Proto ve skříňkách používáme kvalitní kování německé značky Hettich, na které naši zákazníci získají celoživotní záruku. Dvířka i zásuvky skříněk jsou opatřena tichými automatickými dorazy, takže vaše ráno nebude nic rušit. Skleněné nastavitelné police vám usnadní hledání drobností a skříň také působí vzdušně a světle i uvnitř. Otevírání dvířek si můžete zvolit na obě strany tak, aby nová skříňka do koupelny zapadla hladce a její používání pro vás bylo usnadněním a radostí. I samostatné koupelnové skříňky můžete vzhledově přizpůsobit vašemu dalšímu nábytku v koupelně. A to nejen dřevodekory, moderními dekory a barevnými odstíny ve vysokém lesku, matu i lesku ale i přímo vámi vybranému tónu na z barevného vzorníku RAL/NCS. Pokud si nejste jisti výběrem, rádi vám zašleme vzorky dekorů. Další možností, jak skříňku do koupelny přiblížit vybrané kolekci jsou různé úchytky. Víme, že všechny skříňky v koupelně mají vysoké nároky na kvalitu – kvůli vysoké vlhkosti pracujeme s materiály, na kterých se tyto podmínky ani po delší době nepodepisují. Odolné materiály navíc zajišťují snadnější údržbu a tím i dlouhou životnost.  

Vychytávky, které si zamilujete

Ve vysoké skříni můžete chytře schovat prádelní koš. Naopak z otevřených nik můžete hravě vytáhnout čistý ručník, denní krém či drobnosti, které chcete mít na očích. Samostatné skříňky do koupelny vám jednoduše usnadní každý den a jejich nákupu nebudete nikdy litovat. Stačí mít v koupelně (i malý) prostor.  

Skříňky nepatří jen do koupelny!

Uspořádat úložný prostor můžete i v prádelně. Velká kouzla udělá také správně zvolený nábytek do technické místnosti, který můžete kombinovat i s deskami na míru. Myslete i na skříňky na WC, protože rozšířením úložného prostoru dodáte celé domácnosti na pořádku a pocitu uspořádání.   Pokud jste i ještě nevybrali nebo potřebujete speciální rozměry skříňky, v Dřevojasu dokážeme vyrobit i nábytek na míru.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.