O firmě

Naše tradice, kterou milují
po celé Evropě

Takové jsou koupelny z Dřevojasu

Zkušenosti a elán Hodnoty Dřevojasu
od roku 1946

Práce truhlářů se od založení výrobního družstva v mnohém proměnila, ale původní láska pro dokonale řemeslně zpracované kusy nábytku je v Dřevojasu silně zakořeněná.
Cesta Dřevojasu trvá více než 75 let. Vybudovali jsme 100 % rodinný podnik pouze s českým kapitálem a týmem 77 zaměstnanců z okolí Svitav. Pokud vás zajímá celý příběh od myšlenky až k současným 8 000 m² zabrané plochy ve Svitavách, přečtěte si podrobnou historii krok za krokem.

Denně měníme obyčejné koupelny na designové soukromé lázně, které si může dovolit každý v České republice, Švýcarsku, Německu, Rakousku i ve skandinávských zemích. A ačkoliv jsou zvyky a potřeby různé, v našich koupelnách startuje svůj den mnoho spokojených zákazníků.

Víme, na čem záleží

Know-how

Oceňujeme zkušenosti
zaměstnanců i moderní technologie

Pohodlí v koupelně

I když je tam ráno plno a večer
má být oázou plnou relaxu

Český fortel

Od designu, výroby až po odeslání,
u nás to běží na plné obrátky

Zodpovědnost

Díky investicím dokážeme ochránit
to nejcennější – přírodu

Dřevojas, to je…

Příroda – náš
Koupelnový nábytek Dřevojas

Příroda – náš

nejcennější dodavatel a partner
Proto se ji snažíme maximálně chránit a mnohé jí vracet.

Technologie v Dřevojasu

O firmě

Jdeme s dobou

A využíváme ty nejnovější možnosti. Prohlédněte si naše oblíbené a výkonné stroje.
O firmě O firmě O firmě O firmě O firmě Zobrazit další
Jsme vám nablízku

Jsme vám nablízku

Náš koupelnový nábytek najdete
ve více než 554 prodejnách v ČR.

Seznam míst
Chcete Dřevojas ve vaší nabídce?

Chcete Dřevojas ve vaší nabídce?

Pokud byste rádi rozšířili portfolio o českého výrobce a svým zákazníkům poskytli kvalitní a designový koupelnový nábytek, napište nám.

info@drevojas.cz
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.