Proč v koupelně chcete
mít nábytek Dřevojas Důvodů je víc, než se vleze na jednu stránku.
Vybrali jsme těch 10 hlavních.

1

Originální design

Udáváme trendy v tom, jak vypadá koupelna

Spolupracujeme se špičkovými architekty a designéry.
Některé nápady nám dokonce kopíruje i konkurence.

Nezaměnitelný design koupelnového nábytku umocňují
i naše vlastní keramická umyvadla značky dreja®.

2

Špičková kvalita

A když říkáme špičková, tak myslíme špičková

Do nových technologií jsme investovali přes 80 mil. Kč.
Máme například nejmodernější automatickou robotickou linku v Evropě.

Automatická formátovací pila řeže s přesností na 0,1 mm.
A nové frézovací centrum umí s dřevem hotové zázraky.

3

Český Výrobek

Česká firma. Čeští řemeslníci. Česká výroba

Jsme 100% rodinná firma, která nepotřebuje cizí kapitál,
ani továrnu v Číně. Vše si vyrábíme sami ve Svitavách.

Podporujeme tím i zaměstnanost v regionu. Tu známku
Český výrobek“ jsme ostatně nedostali pro nic za nic.

4

Výroba na míru

Když chcete mít všechno jen podle sebe

Kromě standardních řad vyrábíme i nábytek na míru.
Máme na to šikovného pomocníka - konfigurátor nábytku.

Nakonec přivezeme do vaší koupelny takový kus
nábytku, že si o něm bude chtít povídat každá návštěva.

5

Pětiletá záruka

Včetně doživotní záruky na kování Hettich

Víme, že děláme prvotřídní koupelny – proto vám na
nábytek i umyvadla dáváme rovnou 5 let záruky.

A u nábytku se zásuvkami máte doživotní záruku
na světové výsuvy Hettich. Zdarma, vše v ceně.

6

Snadná dostupnost

Nemusíte Dřevojas shánět po všech čertech

Náš koupelnový nábytek prodává hned 552 obchodů
v ČR
. Možná je nějaký z nich hned za vaším rohem.

Pokud nemáte čas jezdit po obchodech, pořád je tu
jeden, který si otevřete kdekoli – náš nový e-shop.

7

75leté know-how

Je za námi kus poctivého českého řemesla

Když truhláři založili v roce 1946 družstvo Dřevojas,
vložili do něj svůj nejlepší fortel. A taky pot a dřinu.

Na takovou tradici rádi navazujeme. Technologie se
mění jako počasí, ale to know-how si prostě nekoupíte.

8

Servis od zdroje

Koupit přímo od výrobce je chytré. Proč?

Protože si za svým výrobkem stojí. A když se objeví
problém, udělá pro vás první poslední. My tedy určitě.

Zajistíme pro vás veškerý záruční i pozáruční servis.
A když potřebujete, tak i odbornou montáž u vás doma.

9

Rychlá komunikace

Řídíme se heslem: „Náš zákazník, náš pán“

Na dotazy vám odpovíme ihned – nebo do 24 hodin.
Stejně tak u reklamace (pokud není zrovna víkend).

10

Eko přístup

Při výrobě používáme tzv. BAT technologie

Nemá to nic společného s Batmanem, ale s nejlepší
dostupnou technologií
, která neškodí životnímu prostředí.

Jsme tu všichni jen na skok, tak proč bychom našim dětem
měli odkázat svět horší, než jsme ho zdědili my sami.


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s vaším dotazem udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s žádostí o katalog udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.