Světové kování Hettich

Koupelnový nábytek Dřevojas vám nabízíme v nadstandartní kvalitě s nadstandartními službami. Proto jsme se rozhodli, že letos si pro vás nachystáme další novinku! O co se jedná? Všechny naše koupelnové skříňky jsou nově vybaveny kováním Hettich s celoživotní garancí kvality

CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?

Kování a posuvy HettichSpolečnost Hettich poskytuje prvnímu registrovanému majiteli nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich celoživotní garanci kvality na vady, a to po celou dobu, po kterou bude první majitel vlastnit nábytek se zabudovanými výrobky značky Hettich.

Tato celoživotní garance kvality se vztahuje na následující výrobky značky Hettich: nábytkové úchytky, nábytkové závěsy, kování pro výklopná a sklopná dvířka, kování pro skládané a posuvné nábytkové dveře, výsuvy pro dřevěné a ocelové zásuvky, ocelové zásuvkové bočnice, spojovací kování.

Tato celoživotní garance kvality platí pro prvního majitele nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich, který se zaregistruje prostřednictvím formuláře na internetové adrese www.hettich.cz/garance.

Nároky z celoživotní garance kvality lze uplatnit až po uplynutí záruční doby, jak je stanovena v občanském zákoníku v platném znění.

První registrovaný majitel nábytku se zabudovanými výrobky značky Hettich má z titulu celoživotní garance kvality právo na výměnu vadného výrobku Hettich za bezvadný a to ZDARMA.

Celoživotní garance kvality se nevztahuje na náklady spojené s demontáží vadného výrobku Hettich ani na náklady na montáž nebo instalaci náhradního výrobku.

Pro případ, že se na výrobku Hettich vyskytne vada a společnost Hettich poskytne prvnímu majiteli nábytku v souladu s jeho celoživotní garancí kvality náhradní výrobek Hettich, nevztahuje se celoživotní garance kvality na vady vzniklé v důsledku vadné montáže náhradního výrobku Hettich, ani na náklady spojené s demontáží a montáží či instalací náhradního výrobku Hettich.

CO MÁM UDĚLAT, POKUD CHCI MÍT CELOŽIVOTNÍ GARANCI KVALITY?

Koupit si náš výrobek ve kterém naleznete "KARTU PRO REGISTRACI CELOŽIVOTNÍ GARANCE KVALITY".

Tu si pak zaregistrujete ZDE: Kování Hettich - garance

 

Chcete se dozvědět o kování Hettich víc? Zajímá vás podropbnosti o nábytkových úchytkách Hettich, nábytkových závěsech, kování pro výklopná a sklopná dvířka, kování pro skládané a posuvné nábytkové dveře, výsuvech pro dřevěné a ocelové zásuvky, ocelových zásuvkových bočnicích, spojovacím kování?

Mrkněte se na video, které shrnuje vlastnosti nábytkového kování Hettich:

Víte, že nabízí i možnosti vlastního seřízení?

Chcete se dozvědět více o německém kování Hettich? Stáhněte si informativní brožuru.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: