Koupelnové kolekce

Představujeme vám kolekce koupelnového nábytku Dřevojas, charakteristické výjimečným designem a promyšlenými prvky, které promění vaši koupelnu v moderní a funkční prostor. Vybírat můžete z několika sestav a pokud byste si nevěděli rady, využijte naší poradny.

Koupelnové sestavy pro dům i byt

Imponuje vám luxus a elegance? Pak vás určitě osloví kolekce ENZO nebo MAJESTY, případně řada INVENCE se svým nadčasovým designem a promyšlenými detaily.

Na vlnu minimalismu se můžete napojit s kolekcí MODULE, díky které si nábytek poskládáte podle svých představ. Vzdušnou koupelnu s úložným prostorem vám zajistí umyvadlové desky, případně jejich kombinace s odkládacími deskami a doplňkovými skříněmi.

Velký výběr rozměrů a umyvadel nabízí kolekce VARIANTE a problém s úložným prostorem v početných rodinách vyřeší kolekce nábytku BIG INN.

Nechce se vám čekat? Ve vybraných úpravách a rozměrech vám do 5 pracovních dnů můžeme dodat nábytek kolekcí Q MAX a BONO. Malé nebo panelákové koupelny nejsou problém, i na tyto případy myslíme. Skříně kolekcí DOOR nebo SOLO vyrábíme i v malých rozměrech. 

Eleganci a jednoduchost získáte s kolekcí COLOR nebo ASTON a efektivní řešení pro více koupelen nabízí kolekce PROJECT. Pokud hledáte kvalitu za výhodnou cenu, doporučujeme PROJECT BENEFIT nebo naší kolekci TAKE IT s dynamicky tvarovanými umyvadly.

Koupelnové sety vám rádi pomůžeme zkombinovat s dalšími produkty a doplňky.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.