Koupelnové kolekce

Představujeme vám kolekce koupelnového nábytku Dřevojas, charakteristické výjimečným designem a promyšlenými prvky, které promění vaši koupelnu v moderní a funkční prostor. Vybírat můžete z několika sestav a pokud byste si nevěděli rady, využijte naší poradny.

Koupelnové sestavy pro dům i byt

Imponuje vám luxus a elegance? Pak vás určitě osloví kolekce ENZO nebo MAJESTY, případně řada INVENCE se svým nadčasovým designem a promyšlenými detaily.

Na vlnu minimalismu se můžete napojit s kolekcí MODULE, díky které si nábytek poskládáte podle svých představ. Vzdušnou koupelnu s úložným prostorem vám zajistí umyvadlové desky, případně jejich kombinace s odkládacími deskami a doplňkovými skříněmi.

Velký výběr rozměrů a umyvadel nabízí kolekce VARIANTE a problém s úložným prostorem v početných rodinách vyřeší kolekce nábytku BIG INN.

Nechce se vám čekat? Ve vybraných úpravách a rozměrech vám do 5 pracovních dnů můžeme dodat nábytek kolekcí Q MAX a BONO. Malé nebo panelákové koupelny nejsou problém, i na tyto případy myslíme. Skříně kolekcí DOOR nebo SOLO vyrábíme i v malých rozměrech. 

Eleganci a jednoduchost získáte s kolekcí COLOR nebo ASTON a efektivní řešení pro více koupelen nabízí kolekce PROJECT. Pokud hledáte kvalitu za výhodnou cenu, doporučujeme PROJECT BENEFIT nebo naší kolekci TAKE IT s dynamicky tvarovanými umyvadly.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.