Horní koupelnové skříňky

Zdá se vám prostor nad pračkou zbytečně prázdný? Souhlasíme. A máme pro vás horní závěsné koupelnové skříňky.

Číst dále
Můžete použít filtraci nebo nahlédnout do poradny.
Jasaánek
Zobrazit filtraci Skrýt filtraci

Podle ceny

6660 Kč
10400 Kč

Podle šířky

350 mm
600 mm

Podle hloubky

352 mm
360 mm

Podle barvy

Způsob otevírání

Podle kolekce

Zobrazeno 4 z 4 produktů

Horní skříňka DOS SYD2 60

od 8 010 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Horní koupelnová skříňka DOS SYD2 60, dvoudveřová.

Horní skříňka INVENCE SYDO 35

Kolekce Invence

od 10 400 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Horní jednodveřová závěsná skříňka 35x63x36 cm s nikou ve spodní části a 1 skleněnou policí uvnitř

Horní skříňka SYD 35

od 6 660 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SYD 35, horní doplňková skříň, jednodveřová, se 2 skleněnými policemi.

Horní skříňka SYD2 50

od 7 540 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SYD2 50, horní závěsná skříň, dvoudveřová.

Praktické horní koupelnové skříňky

Využijte stěny v koupelně na maximum. Při citlivém rozvržení se nebudete cítit stísněně ani v menším prostoru a navíc získáte další úložné prostory

Závěsné horní koupelnové skříňky si mnoho našich zákazníků usazuje na zeď nad pračku. Hloubka 35 centimetrů je k běžné hloubce pračky tak akorát pro manipulaci s uloženými věcmi. Šířku skříňky můžete vybírat mezi 35 až 60 centimetry.  

Horní koupelnové skříňky si můžete zvolit v mnoha barevných variantách, s různými úchytkami či bezúchytkovým systémem otevírání Push-to-open. Dvířka jsou uchycena na kvalitním kování Hettich, které se vyznačuje tichým a jemným dovíráním. Na kování dáváme celoživotní záruku. 

Doplňte vysokou skříň v koupelně závěsnou skříňkou a schovejte za dvířka všechny rušivé elementy, které by mohly překazit pohodový večer ve vaně s knížkou.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.