Lze někde vidět všechny naše úchytky ke koupelnovému nábytku?

Ano, možné to samozřejmě je. Všechny naše úchytky ke koupelnovému nábytku jsou k vidění v showroomu ve Svitavách. Jde o jedinou značkovou prodejnu Dřevojas v České republice, kde si kromě úchytek můžete naživo prohlédnout desítky kusů našeho českého koupelnového nábytku. Najdete nás na adrese T. G. Masaryka 46/22.

Máte to k nám do Svitav daleko?

Další možností, jak se o kvalitě našich výrobků přesvědčit na vlastní oči, je návštěva koupelnového studia jednoho z našich obchodních partnerů. V drtivé většině prodejen našich partnerů naleznete pouze skříňky pod umyvadlo, samostatné koupelnové skříně či vzorníky povrchových úprav. Je ale možné, že budete mít štěstí a v některém z větších obchodů narazíte i na pár základních úchytek. Bohužel ani v TOP prodejnách nelze zaručit, že budou mít z široké nabídky Dřevojas vystaveny právě úchytky. Proto vám doporučujeme zejména návštěvu showroomu, kde je uvidíte s jistotou všechny. 

Úchytky ke koupelnovému nábytku Dřevojas

Jsou pro vás Svitavy příliš z ruky nebo se nechcete spoléhat na štěstí v prodejnách našich partnerů? Jistě vás potěší následující snímky, které zachycují veškeré typy našich úchytek v jejich plné kráse. Další informace týkající se jednotlivých modelů jsme pro vás připravili v článku (nejen) o výběru nábytkových úchytek.

Dozvíte se zde, jaké tvary úchytek nabízíme, ke kterým koupelnovým kolekcím se konkrétní typ úchytky nejlépe hodí a jak si úchytku u koupelnového nábytku navolit. Pokud vás láká minimalistický a nadčasový design, přečtěte si v článku více o koupelnovém nábytku bez úchytek. Mnoho souvisejících informací se dozvíte také z našeho aktuálního katalogu.

Celokovová úchytka ke koupelnovému nábytku
Úchytka T01 –⁠ celokovová matná úchytka se zaoblenými rohy
Kovová úchytka ke koupelnovému nábytku Dřevojas
Úchytka T02 –⁠ ocelová lesklá úchytka
Celokovová úchytka s ostřejšími hrany pro koupelnový nábytek Dřevojas
Úchytka T03 –⁠ celokovová lesklá úchytka s ostřejšími hrany a masivnějšími konzolami
Lesklá stříbrná úchytka pro koupelnový nábytek Dřevojas
Úchytka T04 – zeštíhlená hranatá úchytka s lesklým povrchem
Lesklá celokovová úchytka ve tvaru lišty pro koupelnové skříně Dřevojas
Úchytka T05 – celokovová lesklá úchytka ve tvaru lišty
Černá matná úchytka k umyvadlovým skříňkám Dřevojas
Úchytka T06 – černá matná úchytka stejného tvaru jako T04
Černá úchytka ve tvaru lišty ke skříňkám do koupelny Dřevojas
Úchytka T07 – černá úchytka připomínající lištu je obdobnou verzí T05
Úchytka pro luxusní skříňky Enzo Dřevojas
Úchytka T32 – celokovová úchytka připomínající T05 pro řadu luxusního koupelnového nábytku ENZO 
Obdélníková úchytka pro umyvadlové a samostatné koupelnové skříně Dřevojas
Úchytka T39 – obdélníková celokovová úchytka
Oblá úchytka koupelnového nábytku Dřevojas
Úchytka T41 – lesklá celokovová úchytka v oblém až elipsovitém tvaru

Stále si nevíte rady?

Máte-li jakékoli další nejasnosti, kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info@drevojas.cz nebo telefonního čísla +420 461 653 937. Budeme se vám věnovat. Zajímá-li vás více o naší historii nebo o tom, proč je skvělé mít doma český koupelnový nábytek Dřevojas, neváhejte si přečíst naše další články. Špičkový nábytek do koupelny Dřevojas současně nabízí více než 550 prodejen po celé České republice

Článek pro vás napsal

Lukáš Víšek
Lukáš Víšek Specialista marketingu
Více článků od autora

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Článek pro vás napsala

Natálie Fausová
Natálie Fausová
Více článků od autora

Jsem hrdou Brňačkou se zálibou v psaní, cestování a studiu práva. V minulosti jsem se 9 let věnovala basketbalu, zatímco dnes svůj volný čas nejraději trávím s rodinou v přírodě.

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s vaším dotazem udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s žádostí o katalog udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.