Představujeme nábytkové kování německé značky Hettich

Představujeme nábytkové kování německé značky Hettich

11. 10. 2017 autor - Petra Lustigová

Petra Lustigová

Často se nás ptáte na podrobnosti ohledně našeho koupelnového nábytku Dřevojas. Rozhodli jsme se proto, že budeme na blogu pravidelně zveřejňovat články nejen inspirativní a stylové, ale také technické a vzdělávací.

Na co se budeme soustředit dneska? Na kování! Co si má člověk pod takovým termínem představit? Kovové součásti našeho koupelnového nábytku, čili panty, výsuvy, závěsy, ... Pojdťe si přečíst praktické rady, které se vám můžou při výběru nové koupelny hodit (a na závěr vám prozradíme to nejlepší!).

Nábytkové kování Hettich

Ve dřevu máme jasno, na kování jsme si našli experty 

Koupelnovou skříňku nebo šuplík budete otvírat nesčetněkrát, a proto se na kovové pomocníky musíte spolehnout. Přesně na to jsme mysleli, když jsme si vybírali dodavatele kování pro naše koupelnové poklady. Není proto překvapením, že jsme se rozhodli pro německé nábytkové kování značky Hettich, moderní značky, která jde s dobou, investuje do inovací a moderních technologií.
Koupelnový nábytek Dřevojas se závěsy Hettich

Funkčnost až na prvním místě

Asi všichni dobře znáte ten pocit, když vás vzbudí prásknutí dvířek skříňky. A koupelna bývá ložnici nebezpečně blízko. Díky našim skříňkám, které jsou vybavené závěsy Hettich, se už podobného probuzení bát nemusíte. Závěsy Hettich dvířka skříňky samy zavřou. Jejich úhel samodovírání je 35° a dokážou tlumit náraz téměř při jakékoliv teplotě - už v 5°C a dokonce až při 40°C.

Mrkněte se na video! 

Ale to pořád není všechno. Už se vám stalo, že jste se snažili do skříňky vměstnat krabičku, která se do ní jen tak tak vejde, ale kvůli dvířkům jste ji tam nakonec nemohli uskladnit? Díky závěsům Hettich ani tento problém nehrozí, mají úhel otevření 110°.
Skříňka Q MAX s kováním Hettich

Koupili jste si už naši skříňku a její kování potřebujete trochu upravit? Další dobrá zpráva je, že kování Hettich můžete jednoduše posunout, upravit a regulovat.

Jak na to vám poradíme přímo ve videu.

 

Třešnička na závěr

Co je na kování Hettich úplně nejlepší? Platí na něj doživotní záruka. Samozřejmě doživotní pro prvního majitele. Co to znamená? Jakýkoliv problém s kováním (který není způsobem cizím zaviněním) s vámi Hettich okamžitě bezplatně vyřeší. Ať už se objeví vada na nábytkových úchytkách Hettich, nábytkových závěsech, kování pro výklopná a sklopná dvířka, kování pro skládané a posuvné nábytkové dveře, výsuvech pro dřevěné a ocelové zásuvky, ocelových zásuvkových bočnicích, spojovacím kování, … na všechny platí celoživotní garance kvality. Jak je to možné? Jeho výrobci si za ním 100% stojí, věří mu a vy mu můžete věřit taky.

Za nábytkové kování Hettich u nás nedoplácíte nic navíc, je ve standardní výbavě koupelnového nábytku Dřevojas.

Až si koupíte skříňku Dřevojas, dostanete k ní i kartu Hettich. Na webové stránce Hettich se pak už jen stačí registrovat a při jakékoliv vadě lze problém hned řešit. Pro více informací si přečtěte kompletní popis celoživotní garanci kvality od Hettich.

 Nábytkové kovové zásuvy Hettich

Byl pro vás článek o nábytkovém kování přínosný? Zodpověděli jsme všechno, co vás zajímá? Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku, napište nám do komentáře pod článkem.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Lustigová Petra Lustigová

Baví mě psát články o pěkných domácnostech, nábytku i doplňcích. Mám ráda jógu, přírodu a dobrou kávu.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.