Koupelnové skříňky s umyvadlem

Ten nejdůležitější a někdy i jediný kus nábytku v koupelně je skříňka s umyvadlem. Kolem ní se točí další vybavení koupelny, nábytek i dekorace, a také život v koupelně. Proto si dejte dostatek času a na koupi nespěchejte. V Dřevojasu jsme pro vás navrhli a vyrobili opravdu bohatou nabídku koupelnových skříněk s umyvadlem – různé varianty šířek, množství úložného prostoru v zásuvkách i za dvířky, mnoho dekorů, dřevodekorů i barevných kombinací na vás už čeká. 

Číst dále
Můžete použít filtraci nebo nahlédnout do poradny.
Jasaánek
Zobrazit filtraci Skrýt filtraci

Podle ceny

4990 Kč
59220 Kč

Podle šířky

50 mm
2400 mm

Podle hloubky

25 mm
500 mm

Podle barvy

Provedení

Způsob otevírání

Značka

Podle kolekce

Zobrazeno 12 z 241 produktů
Novinka

Skříňka pod umyvadlo HOST SZD 35

Kolekce Host

od 4 990 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Jednodveřová závěsná umyvadlová skříňka (318x500x280) s keramickým umyvadlem Gladi

Novinka

Skříňka pod umyvadlo HOST SZD 40

Kolekce Host

od 5 480 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Jednodveřová závěsná umyvadlová skříňka (390x209x500) s keramickým umyvadlem Mici

Novinka

Skříňka pod umyvadlo HOST SZD 50

Kolekce Host

od 6 810 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Jednodveřová závěsná umyvadlová skříňka (490x500x244) s keramickým umyvadlem Zoom

Koupelnová skříňka BONO SZZ 55 (umyvadlo Q)

Kolekce Bono

od 9 860 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Q 55

Koupelnová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Q)

Kolekce Bono

od 10 480 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Q 60

Koupelnová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Euphoria)

Kolekce Bono

od 11 080 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Myjoys Euphoria 60

Koupelnová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Glance)

Kolekce Bono

od 11 080 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Myjoys Glance

Koupelnová skříňka BONO SZZ 65 (umyvadlo Harmonia)

Kolekce Bono

od 11 080 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a umyvadlem Myjoys Harmonia 65

Koupelnová skříňka BONO SZZ 70 (umyvadlo Q)

Kolekce Bono

od 11 710 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Q 70

Koupelnová skříňka BONO SZZ 70 (umyvadlo Glance)

Kolekce Bono

od 14 180 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Myjoys Glance 70

Koupelnová skříňka BONO SZZ 80 (umyvadlo Q)

Kolekce Bono

od 13 560 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Q 80

Koupelnová skříňka BONO SZZ 80 (umyvadlo Harmonia)

Kolekce Bono

od 14 180 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

Závěsná umyvadlová skříňka s 1 zásuvkou a umyvadlem Myjoys Harmonia 80

Více než 200 skříněk s umyvadlem

Výběr je opravdu velký a naše umyvadlové skříňky s umyvadlem se přizpůsobí prostoru v koupelně i vašim představám. Pokud budeme řešit šířku, pak lze vybírat od nejužších, po koupelnové skříňky s umyvadlem 60 cm široké až do šířky 240 cm s místem na 2 umyvadla, a také bohatým úložným prostorem. Při výběru nábytku do koupelny však jeho šířka není jediným kritériem. 

Věříme, že v našich nábytkových kolekcích, které obsahují nejen skříňky s umyvadlem, ale i doplňkové vysoké skříňky, nízké skříňky i doplňky jako například koše na prádlo či vnitřní organizéry do zásuvek, si vybere opravdu každý. Zvolte z mnoha různých stylů – od minimalistických a jednoduchých tvarů až po skříňky respektující konzervativní styl či zcela nový a hravý koupelnový nábytek. Jedno však mají skříňky pod umyvadlo a celé kolekce společné, a tím je důraz nejen na design, ale také na kvalitní zpracování a funkčnost. Proto také pracujeme s kováním německé značky Hettich, které v našich zásuvkách a dvířkách zajišťuje hladké a tlumené dovírání s doživotní zárukou. Naším cílem jsou totiž dlouholetí spokojení zákazníci, kteří nechtějí kupovat nábytek do koupelny každých pár let. 

Všichni v Dřevojasu si na kvalitu opravdu potrpí. Proto mají nejen skříňky s umyvadlem, ale veškerý nábytek naší výroby, prodlouženou záruku na 5 let. Dbáme nejen na kvalitní vstupní materiál, ale i na detaily a precizní sestavení. Naše skříňky s umyvadlem, nebo bez, vám přijdou již zcela složené a připravené k okamžité instalaci ve vaší koupelně. Materiály i jejich následnou úpravu volíme vždy tak, aby odolávaly vlhkosti. Například nábytek z HPL materiálu vyniká nejen svou 100% odolností vůči vlhkosti a nadstandardní odolností vůči nárazům a chemikáliím, ale také snadnou údržbou.

A pokud máte tak vysokou kvalitu nábytku, je třeba pečlivě vybírat – naše skříňky s umyvadlem do koupelny vám vydrží opravdu mnoho a mnoho let. Nabízíme mnoho dekorů imitujících moderní povrchy (např. beton), oblíbených dřevodekorů, matné i lesklé povrchy, a také možnost volby z celého vzorníku RAL/NCS. U mnoha skříněk s umyvadlem můžete měnit dekor zásuvek či bočních stěn. Skříňku si tak zcela přizpůsobíte svému stylu. 

A pokud byste si nevybrali z nabídky, v našem showroomu ve Svitavách, a několika pobočkách našich partnerů, si můžete vytvořit koupelnovou skříňku a další vybavení na míru v on-line konfigurátoru. Zvolte si šířku skříňky, počet zásuvek i umístění umyvadla a pod našima rukama vznikne váš ideální nábytek do koupelny.

Push-to-open, úchytkou nebo otevírání za přesah?

Jak budete otevírat zásuvky vaší nové koupelnové skříňky s umyvadlem? V posledních letech je velice oblíbený způsob Push-to-open, tedy bezúchytkové provedení. Stačí lehce přitlačit na přední stranu zásuvky a ta se sama otevře. Tuto variantu najdete nejčastěji v moderních minimalistických skříňkách pod umyvadlo. S jednoduchým designem také korespondují úchytky za přesah či jemné zafrézované v zásuvce. A pro fanoušky úchytek a klasického vzhledu máme různé varianty i připravené úchytky přímo od našich designérů k jednotlivým koupelnovým kolekcím. Rozhodně tedy nemůžete šlápnout vedle. 

Koupelnou to nekončí!

Skříňky s umyvadlem mají své místo i na dalších místech v domácnosti. Ty úspornější patří na samostatné WC. Další uplatnění najdete v prádelně a místnosti pro údržbu domu, tam kde skladujete úklidové prostředky a další vybavení. 

 

Nabízená koupelnová skříňka s umyvadlem se skvěle kombinuje se zrcadlovými skřínkami i umyvadlovými deskami. V případě atypických potřeb můžete využít také naši zakázkovou výrobu.

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.