Jak na nábytek na míru?

Jak na nábytek na míru?

01. 02. 2022 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Procházíte různé katalogy a e-shopy s koupelnovým nábytkem. Nábytek se vám sice líbí, ale vždy je tam nějaký detail, kvůli kterému to není zcela ono a museli byste dělat kompromis? Říkáte si: „Tato skříňka je parádní, ale potřeboval bych ji o 5 centimetrů užší, protože se mi nevejde mezi stěnu a pračku.“? A pokračujete v hledání: „Zde mají zase ten rozměr, který potřebuji, ale jen v bílé. Na té předchozí skříňce se mi líbil ten dřevodekor…“ U nás v Dřevojasu pro vás máme řešení – přehledný konfigurátor koupelnového nábytku.

Konfigurátor koupelnového nábytku

V našem konfigurátoru koupelnového nábytku na míru si v několika málo krocích navrhnete nábytek zcela podle vašich představ a prostorových možností. Už nyní v něm najdete širokou škálu umyvadlových skříní, umyvadlových desek a jejich kombinací se zásuvkami. Dále vysokých skříní a zrcadel. Možnosti stále rozšiřujeme – doplňujeme varianty skříní, dekory a nová umyvadla.

Jak začít s konfigurací vaší koupelny?

Vyberte typ skříně

Zvolit si můžete umyvadlovou skříňku, umyvadlovou desku nebo její kombinace se zásuvkami. Velmi praktické a oblíbené jsou i skříňky pod umyvadlo s otevřenou nikou a jejich kombinace se zásuvkami. Doplňkové skříně můžete zvolit vysoké, ale i nízké, nebo k zavěšení nad pračku.

Nabídka umyvadlových skříněk v konfigurátoruVýběr umyvadlových skříní je v našem konfigurátoru opravdu velký. Záleží na vás, jakou cestou se vydáte.

Vybrali jste? Pak se před vámi otevírá celá řada dalších možností. Volíte množství a umístění zásuvek. Je libo zásuvky vedle sebe, nebo pod sebou? Chcete je vlevo, nebo vpravo? Umyvadlo chcete jedno, nebo dvě?

Varianty umyvadlových skříněk v konfigurátoruZásuvky si můžete libovolně dát na pravou či levou stranu. 

Máte umyvadlo?

Vybírat můžete z naší široké nabídky umyvadel (řady Glance, Joy, Harmonia, Euphoria atd.), nebo můžete použít vlastní umyvadlo a v konfigurátoru si k němu přizpůsobit i výřezy. V tomto případě si ale připravte jeho název, typ a rozměry, aby bylo možné ověřit, zda se na skříňku vejde.

Umístění umyvadla je také volitelné. Potřebujete jej mít přímo u zadní stěny, nebo ho naopak od stěny odsadit, nebo jej umístit na střed horní desky skříně? Vše je možné.

Z jakého materiálu nábytek bude?

Nabídka je opravdu široká a stále se rozrůstá. V konfigurátoru naleznete všechny naše dřevodekory a lesklé i matné laky. Vybírat můžete také ze široké škály barev RAL. Stejně jako u našich standardních výrobků máte možnost zvolit různé materiály pro korpus skříně a pro čelo a vytvořit si tak zajímavou barevnou kombinaci, kterou na monitoru ihned uvidíte.

Barevné možnosti v konfigurátoruVe výběru barev nejste ničím omezeni. K dispozici jsou naše standardní dekory, laky a barvy ze RAL/NCS vzorníků.

Nakonec vyberte způsob otevírání

Posledním krokem zůstává volba standardní úchytky, nebo stále oblíbenějšího bezúchytkového otevírání Push-to-open, díky kterému zásuvku nebo dvířka otevřete a zavřete pouhým stlačením. Zásuvky jsou navíc opatřeny tlumeným dovíráním. Jejich používání je tedy velice komfortní a tiché.

Kde konfigurátor najdete?

Konfigurátor naleznete v koupelnových studiích u našich partnerů a v našem showroomu ve Svitavách. Seznam partnerských studií s konfigurátorem naleznete zde. Pro snadnější orientaci jsme studia s konfigurátorem označili v hlavičce.

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.