Jak na nábytek na míru?

Jak na nábytek na míru?

01. 02. 2022 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Procházíte různé katalogy a e-shopy s koupelnovým nábytkem. Nábytek se vám sice líbí, ale vždy je tam nějaký detail, kvůli kterému to není zcela ono a museli byste dělat kompromis? Říkáte si: „Tato skříňka je parádní, ale potřeboval bych ji o 5 centimetrů užší, protože se mi nevejde mezi stěnu a pračku.“? A pokračujete v hledání: „Zde mají zase ten rozměr, který potřebuji, ale jen v bílé. Na té předchozí skříňce se mi líbil ten dřevodekor…“ U nás v Dřevojasu pro vás máme řešení – přehledný konfigurátor koupelnového nábytku.

Konfigurátor koupelnového nábytku

V našem konfigurátoru koupelnového nábytku na míru si v několika málo krocích navrhnete nábytek zcela podle vašich představ a prostorových možností. Už nyní v něm najdete širokou škálu umyvadlových skříní, umyvadlových desek a jejich kombinací se zásuvkami. Dále vysokých skříní a zrcadel. Možnosti stále rozšiřujeme – doplňujeme varianty skříní, dekory a nová umyvadla.

Jak začít s konfigurací vaší koupelny?

Vyberte typ skříně

Zvolit si můžete umyvadlovou skříňku, umyvadlovou desku nebo její kombinace se zásuvkami. Velmi praktické a oblíbené jsou i skříňky pod umyvadlo s otevřenou nikou a jejich kombinace se zásuvkami. Doplňkové skříně můžete zvolit vysoké, ale i nízké, nebo k zavěšení nad pračku.

Nabídka umyvadlových skříněk v konfigurátoruVýběr umyvadlových skříní je v našem konfigurátoru opravdu velký. Záleží na vás, jakou cestou se vydáte.

Vybrali jste? Pak se před vámi otevírá celá řada dalších možností. Volíte množství a umístění zásuvek. Je libo zásuvky vedle sebe, nebo pod sebou? Chcete je vlevo, nebo vpravo? Umyvadlo chcete jedno, nebo dvě?

Varianty umyvadlových skříněk v konfigurátoruZásuvky si můžete libovolně dát na pravou či levou stranu. 

Máte umyvadlo?

Vybírat můžete z naší široké nabídky umyvadel (řady Glance, Joy, Harmonia, Euphoria atd.), nebo můžete použít vlastní umyvadlo a v konfigurátoru si k němu přizpůsobit i výřezy. V tomto případě si ale připravte jeho název, typ a rozměry, aby bylo možné ověřit, zda se na skříňku vejde.

Umístění umyvadla je také volitelné. Potřebujete jej mít přímo u zadní stěny, nebo ho naopak od stěny odsadit, nebo jej umístit na střed horní desky skříně? Vše je možné.

Z jakého materiálu nábytek bude?

Nabídka je opravdu široká a stále se rozrůstá. V konfigurátoru naleznete všechny naše dřevodekory a lesklé i matné laky. Vybírat můžete také ze široké škály barev RAL. Stejně jako u našich standardních výrobků máte možnost zvolit různé materiály pro korpus skříně a pro čelo a vytvořit si tak zajímavou barevnou kombinaci, kterou na monitoru ihned uvidíte.

Barevné možnosti v konfigurátoruVe výběru barev nejste ničím omezeni. K dispozici jsou naše standardní dekory, laky a barvy ze RAL/NCS vzorníků.

Nakonec vyberte způsob otevírání

Posledním krokem zůstává volba standardní úchytky, nebo stále oblíbenějšího bezúchytkového otevírání Push-to-open, díky kterému zásuvku nebo dvířka otevřete a zavřete pouhým stlačením. Zásuvky jsou navíc opatřeny tlumeným dovíráním. Jejich používání je tedy velice komfortní a tiché.

Kde konfigurátor najdete?

Konfigurátor naleznete v koupelnových studiích u našich partnerů a v našem showroomu ve Svitavách. Seznam partnerských studií s konfigurátorem naleznete zde. Pro snadnější orientaci jsme studia s konfigurátorem označili v hlavičce.

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.