Vytisknout stránku

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 (umyvadlo Harmonia)

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 (umyvadlo Harmonia)  - D15 Nebraska - Úchytka T33 - N03 Graphite Expresní dodání Snížený sifon

Umyvadlová skříňka (960x390x445) s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Harmonia 100 Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Bono

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 (umyvadlo Harmonia)
je součást kolekce Bono

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 (umyvadlo Harmonia)

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 (umyvadlo Harmonia) 15 411 Kč s DPH , 5 pracovních dnů.

Když se spojí jednoduchý design a expresní doručení, je to záruka úspěchu! To dokládá i koupelnová skříňka BONO. Snoubí v sobě minimalistické tvary, prostorné umyvadlo a praktický úložný prostor. Snadná definice krásné a funkční umyvadlové skříňky, která splní všechna očekávání. Navíc, pokud zjistíte, že v určitých dekorech jsme schopni doručit tento kousek nábytku do 5 pracovních dní, vaše spokojenost bude nad očekávání vysoká! 

Parametry skříňky 

Závěsná umyvadlová skříňka BONO SZZ 100 najde své místo v jakékoliv koupelně. Pokud je pro vaši koupelnu ideální šířka 100 cm, pak se pojďme podívat na další aspekty této skříňky, která vyniká čistým designem a prostornou vysokou zásuvkou. Do té snadno uložíte všechny nezbytnosti, a díky pořadačům udržíte na svém místě i drobné předměty. K pohodlnému otevírání zásuvky slouží zafrézovaná úchytka, která nijak neruší celkový design. Úchytku si můžete vybrat ve dvou barvách – černá (T33) a stříbrná (T34). Zásuvka je umístěna na kovových pojezdech německé značky Hettich, na které získáte doživotní záruku. Na celou skříňku se vztahuje naše prodloužená záruka 5 let

Podtrhnout celkový vzhled skříňky můžete také zvoleným dekorem či dřevodekorem, který bude ladit s vaší budoucí koupelnou. Pro více rustikální vzhled si můžete vybrat z mnoha odstínů dřevodekorů, které jsou nejoblíbenější variantou vzhledu umyvadlové skříňky BONO. Společně však můžete kombinovat více odstínů na korpusu a barevného provedení čela zásuvky. 

Nová umyvadlová skříňka do 5 pracovních dnů

Zázraky (téměř) na počkání. A to v případě, že si vyberete skříňku z několika variant šířek a dřevodekorů. Umyvadlová skříňka BONO vám přijde odborně sestavená a připravená k instalaci.

Umyvadlo Harmonia v ceně

Výraznější umyvadlo Harmonia 100 patří mezi praktické a designové zároveň. Tím, že při pohledu z vrchu vidíme prostor pro uložení kartáčků a mýdla a navíc po okrajích další plochu k odložení každodenních nezbytností, jedná se o praktické umyvadlo. Zároveň však netrpí ani pohled designéra, jelikož je celé umyvadlo zasazeno do skříňky BONO a viditelná část lehce přesahuje rohy skříňky. Umyvadlo Harmonia má v zadní části zvýšenou hranu, který umožňuje snadnější údržbu a zabraňuje zatékání vody mezi umyvadlo a stěnu. Vanička umyvadla je uvnitř zaoblená a je dostatečně hluboká pro pohodlné mytí rukou. 

Umyvadlo Harmonia má připravený otvor pro baterii a přepad. K umyvadlu můžete dokoupit i náš praktickou kovovou výpusť Click-clack

Proč si zamilujete tuto skříňku?

  • prostorná zásuvka
  • prodloužená záruka 5 let
  • doživotní záruka na kování Hettich
  • kvalitní keramické umyvadlo v ceně skříňky 
  • expresní dodání při výběru určitých dekorů

Dřevojas – český specialista na koupelny

V našem výrobním závodě ve Svitavách se kolem koupelen točí naprosto vše a každý – my i roboti. A protože nám na kvalitě opravdu záleží, mnoho let jsme zdokonalovali úpravu materiálů i postupy. Dbáme na každý detail a proto vám skříňku posíláme již složenou. Víme totiž, že s nábytkem od nás budete trávit hodně času. Doba 5 let (naše prodloužená záruka) je jen začátek!

Víme, jak na to

A rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme. Už jsme zařizovali snad všechny typy koupelen, a tak víme, jak na úložný prostor, design i atypické prostory. Obecné rady pro vás sepisujeme do blogu, kterým se můžete inspirovat při výběru. V Poradně najdete praktické informace. A pokud si stále nevíte rady, jednoduše nám zavolejte a vyřešíme to po telefonu.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 960 mm
Výška 390 mm
Hloubka 445 mm
Šířka umyvadla 1000 mm
Výška umyvadla 60 mm
Hloubka umyvadla 470 mm
Šířka kompletu 1000 mm
Značka umyvadla Harmonia 
Způsob otevírání Za přesah 
Provedení Zásuvkové 
Hmotnost 21 kg

Stavební připravenost

Stavební připravenost
A: Výška odpadu 550 mm
B: Výška roháčků 600 mm
C: Rozteč roháčků 80-120 mm
D: Umístění odpadu 480 mm
G: Výška zavěšení 670 mm
J: Výška umyvadla 860 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka GO SZZ2 60

Kolekce Go

od 11 960 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

GO SZZ2 60, závěsná umyvadlová skříňka se 2 zásuvkami a umyvadlem Mini 60.

Vysoká skříň DOS SV1D2 35

od 8 380 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

SV1D2 35, doplňková závěsná skříň ve snížené hloubce, dvoudveřová se 4 skleněnými policemi

Organizér zásuvky 120 ASTON, GIO, BONO, VARIANTE

700 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Doplňkový organizér značky Hettich do zásuvky o rozměru 120 cm. Určeno pro řady ASTON, GIO, BONO,…

Laufen Pro S 85 keramické umyvadlo - bílé

12 600 Kč s DPH

Detail

skladem

Nábytkové umyvadlo s přepadem, 85x46,5x9,5

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.