Vytisknout stránku

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Q)

Umyvadlová skříňka (545x390x438) s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Q 60 Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Bono

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Q)
je součást kolekce Bono

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Q)

Umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 (umyvadlo Q) 10 480 Kč s DPH , 5 pracovních dnů.

Když se spojí jednoduchý design a expresní doručení, je to záruka úspěchu! To dokládá i koupelnová skříňka BONO. Snoubí v sobě minimalistické tvary, prostorné umyvadlo a praktický úložný prostor. Snadná definice krásné a funkční umyvadlové skříňky, která splní všechna očekávání. Navíc, pokud zjistíte, že v určitých dekorech jsme schopni doručit tento kousek nábytku do 5 pracovních dní, vaše spokojenost bude nad očekávání vysoká! 

Parametry skříňky 

Závěsná umyvadlová skříňka BONO SZZ 60 najde své místo v jakékoliv koupelně. Pokud je pro vaši koupelnu ideální šířka 60 cm, pak se pojďme podívat na další aspekty této skříňky, která vyniká čistým designem a prostornou vysokou zásuvkou. Do té snadno uložíte všechny nezbytnosti, a díky pořadačům udržíte na svém místě i drobné předměty. K pohodlnému otevírání zásuvky slouží zafrézovaná úchytka, která nijak neruší celkový design. Úchytku si můžete vybrat ve dvou barvách – černá (T33) a stříbrná (T34). Zásuvka je umístěna na kovových pojezdech německé značky Hettich, na které získáte doživotní záruku. Na celou skříňku se vztahuje naše prodloužená záruka 5 let

Podtrhnout celkový vzhled skříňky můžete také zvoleným dekorem či dřevodekorem, který bude ladit s vaší budoucí koupelnou. Pro více rustikální vzhled si můžete vybrat z mnoha odstínů dřevodekorů, které jsou nejoblíbenější variantou vzhledu umyvadlové skříňky BONO. Společně však můžete kombinovat více odstínů na korpusu a barevného provedení čela zásuvky. 

Nová umyvadlová skříňka do 5 pracovních dnů

Zázraky (téměř) na počkání. A to v případě, že si vyberete skříňku z několika variant šířek a dřevodekorů. Umyvadlová skříňka BONO vám přijde odborně sestavená a připravená k instalaci.

Umyvadlo Q v ceně 

Keramické umyvadlo Q 60 patří ke klasickému designu a zjemňuje tak minimalisticky laděnou skříňku BONO. Výraznější výška doplněná zaoblenými rohy a zvýšenými okraji, které je patrné při pohledu z výšky, řadí toto umyvadlo k nestárnoucím kouskům. Na odkládací prostor v zadní části můžete uložit kartáčky, mýdlo i každodenní drobnosti. Keramické umyvadlo Q 60 má připravený otvor pro baterii, k umyvadlu můžete dokoupit nábytkový sifon nebo praktickou kovovu výpusť Click-clack.

Proč si zamilujete tuto skříňku?

  • prostorná zásuvka
  • prodloužená záruka 5 let
  • doživotní záruka na kování Hettich
  • kvalitní keramické umyvadlo v ceně skříňky 
  • expresní dodání při výběru určitých dekorů

Dřevojas – český specialista na koupelny

V našem výrobním závodě ve Svitavách se kolem koupelen točí naprosto vše a každý – my i roboti. A protože nám na kvalitě opravdu záleží, mnoho let jsme zdokonalovali úpravu materiálů i postupy. Dbáme na každý detail a proto vám skříňku posíláme již složenou. Víme totiž, že s nábytkem od nás budete trávit hodně času. Doba 5 let (naše prodloužená záruka) je jen začátek!

Víme, jak na to

A rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme. Už jsme zařizovali snad všechny typy koupelen, a tak víme, jak na úložný prostor, design i atypické prostory. Obecné rady pro vás sepisujeme do blogu, kterým se můžete inspirovat při výběru. V Poradně najdete praktické informace. A pokud si stále nevíte rady, jednoduše nám zavolejte a vyřešíme to po telefonu.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 545 mm
Výška 390 mm
Hloubka 438 mm
Šířka umyvadla 600 mm
Výška umyvadla 85 mm
Hloubka umyvadla 475 mm
Šířka kompletu 600 mm
Značka umyvadla
Způsob otevírání Za přesah 
Provedení Zásuvkové 
Hmotnost 13 kg

Stavební připravenost

Stavební připravenost
A: Výška odpadu 550 mm
B: Výška roháčků 600 mm
C: Rozteč roháčků 80-120 mm
D: Umístění odpadu 273 mm
G: Výška zavěšení 640 mm
J: Výška umyvadla 860 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Organizér zásuvky 125 COLOR, BIG INN, VARIANTE a BONO

1 330 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Doplňkový organizér značky Hettich do spodní zásuvky umyvadlových skříněk o rozměru 125 cm kolekcí…

Nízká skříňka DOS SNDZ 50

od 10 760 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SNDZ 50, nízká jednodveřová doplňková skříň se zásuvkou v závěsném provedení.

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 125 (2 umyvadla Triumph)

Kolekce Invence

od 29 640 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka 121,4x32,3x46 cm s 1 zásuvkou a 2 keramickými umyvadly Triumph

Vysoká skříň s košem DOS SVD2K 35

od 9 570 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD2K, vysoká jednodveřová skříň s výklopným košem na prádlo

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.