Jak řešit úložný prostor kolem pračky?

Jak řešit úložný prostor kolem pračky?

31. 03. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Při plánování a rekonstrukci koupelny často řešíme mnoho problémů souvisejících s nedostatkem úložného prostoru. Koupelny jsou různých velikostí a ve většině případů bojujeme s minimem použitelného místa pro skříňky. Pravý oříšek přichází v případech, kdy máme v koupelně i pračku, která nejenže zabírá místo, ale musíme vyřešit i to, kam uložíme rozměrně prací prášky nebo špinavé prádlo. 

Skříňka nad pračkuPopasovat se s úložným prostorem v koupelně je velký oříšek, lze ho ale poměrně hladce vyřešit pomocí závěsných skříní. Například pomocí naší skříně SYD2 50.

Řešení jménem Dřevojas

Nabídka Dřevojasu v oblasti doplňkových koupelnových skříní je velice rozmanitá a flexibilní, v podstatě zde naleznete skříně pro jakoukoliv situaci, včetně již zmíněného problému s pračkou. Doplňkové skříně jsou nejen velmi praktické, lehce modifikovatelné a elegantní, ale kromě toho nabízejí funkční řešení pro všelijaké situace, které mohou ve vaší koupelně nastat.  

Vhodným způsobem, jak se popasovat s absencí prostoru kolem pračky, je závěsná skříňka nad pračku, díky které budete mít ihned po ruce veškeré prací prášky a jiné hygienické potřeby.

Skříňka nad pračku SYD 35Jednodvéřové provedení skříňky nad pračku SYD 35 v bílém provedení.

V Dřevojasu vyrábíme hned několik verzí závěsných skříněk:

  • Jednodvéřová horní závěsná skříňka DOS SYD 35
  • Dvoudvéřová horní závěsná skříňka DOS SYD2 50
  • Dvoudveřová horní závěsná skříňka DOS SYD2 60

U všech skříněk si můžete vybrat, zda chcete otevírání zleva či zprava a samozřejmě i způsob otevírání a typ úchytky. U závěsných skříněk nad pračku jsou k dispozici všechny naše základní úchytky T01-T05. Jaké to jsou, můžete zjistit v našem dřívějším článku "Koupelnový nábytek s úchytkou, nebo bez? Jak si vybrat?".

Horní skříňka DOS SYD2 60

2 až 3 týdny

Horní koupelnová skříňka DOS SYD2 60, dvoudveřová.

Detail

Kam se špinavým prádlem?

Prací prášek a jiné komponenty, které si pračka vyžaduje, ale zdaleka není vše, co nás v koupelnách pálí. Při plánování nové koupelny nebo rekonstrukci staré musíme pamatovat i na to, kam dáme špinavé prádlo. Nikdo nemá rád, když se mu všude válí špinavá trička, ponožky apod.

Skříňka s košem na prádloDetail skříňky SNDKZ 50 s košem na prádlo uvnitř. Vpravo s otevíráním Push to Open, vlevo s úchytkou T03.

Řešení problému lze i v tomto případě hledat u skříní Dřevojas. Pro tyto účely máme v nabídce hned několik modelů s výsuvným košem na prádlo. Malé domácnosti jistě ocení skříň SNDKZ 50. Menší skříň s košem, který se vyklápí pomocí úchytky na čele dvířek nebo systémem Push-to-open. Zatlačíte a dvířka se otevřou.

Samostatná skříň s košem na prádloSamostatná skříň SVD3K 50 se dvěma dvířky a přídavným košem na prádlo. Vlevo varianta s otevíráním Push to Open, vpravo s úchytkou T01.

Pro větší rodiny se nabízí varianta SVD3K 50. Vysoká skříň se dvěma dvířky v horní části a výklopným košem ve spodní části. Stejně jako v předchozím případě, i zde je možnost volby úchytek. 

Kam za dalšími nápady?

Řešením výše popisovaných problémů s úložným prostorem ale naše nápady zdaleka nekončí. V kategorii Samostatné skříně naleznete velký výběr skříňí vhodných pro různé situace, naleznete zde malé doplňkové skříně do menších koupelen nebo naopak rozměrnější a až čtyřdvéřové skříně pro velké rodiny. A je toho víc.

Pokud by vás cokoliv zajímalo nebo byste potřebovali vyřešit nějaký problém, zanechte nám zprávu v komentářích pod článkem nebo nám můžete napsat na info@drevojas.cz.  

S přáním hezkého dne,

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.