Jak řešit úložný prostor kolem pračky?

Jak řešit úložný prostor kolem pračky?

31. 03. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Při plánování a rekonstrukci koupelny často řešíme mnoho problémů souvisejících s nedostatkem úložného prostoru. Koupelny jsou různých velikostí a ve většině případů bojujeme s minimem použitelného místa pro skříňky. Pravý oříšek přichází v případech, kdy máme v koupelně i pračku, která nejenže zabírá místo, ale musíme vyřešit i to, kam uložíme rozměrně prací prášky nebo špinavé prádlo. 

Skříňka nad pračkuPopasovat se s úložným prostorem v koupelně je velký oříšek, lze ho ale poměrně hladce vyřešit pomocí závěsných skříní. Například pomocí naší skříně SYD2 50.

Řešení jménem Dřevojas

Nabídka Dřevojasu v oblasti doplňkových koupelnových skříní je velice rozmanitá a flexibilní, v podstatě zde naleznete skříně pro jakoukoliv situaci, včetně již zmíněného problému s pračkou. Doplňkové skříně jsou nejen velmi praktické, lehce modifikovatelné a elegantní, ale kromě toho nabízejí funkční řešení pro všelijaké situace, které mohou ve vaší koupelně nastat.  

Vhodným způsobem, jak se popasovat s absencí prostoru kolem pračky, je závěsná skříňka nad pračku, díky které budete mít ihned po ruce veškeré prací prášky a jiné hygienické potřeby.

Skříňka nad pračku SYD 35Jednodvéřové provedení skříňky nad pračku SYD 35 v bílém provedení.

V Dřevojasu vyrábíme hned několik verzí závěsných skříněk:

  • Jednodvéřová horní závěsná skříňka DOS SYD 35
  • Dvoudvéřová horní závěsná skříňka DOS SYD2 50
  • Dvoudveřová horní závěsná skříňka DOS SYD2 60

U všech skříněk si můžete vybrat, zda chcete otevírání zleva či zprava a samozřejmě i způsob otevírání a typ úchytky. U závěsných skříněk nad pračku jsou k dispozici všechny naše základní úchytky T01-T05. Jaké to jsou, můžete zjistit v našem dřívějším článku "Koupelnový nábytek s úchytkou, nebo bez? Jak si vybrat?".

Horní skříňka DOS SYD2 60

2 až 3 týdny

Horní koupelnová skříňka DOS SYD2 60, dvoudveřová.

Detail

Kam se špinavým prádlem?

Prací prášek a jiné komponenty, které si pračka vyžaduje, ale zdaleka není vše, co nás v koupelnách pálí. Při plánování nové koupelny nebo rekonstrukci staré musíme pamatovat i na to, kam dáme špinavé prádlo. Nikdo nemá rád, když se mu všude válí špinavá trička, ponožky apod.

Skříňka s košem na prádloDetail skříňky SNDKZ 50 s košem na prádlo uvnitř. Vpravo s otevíráním Push to Open, vlevo s úchytkou T03.

Řešení problému lze i v tomto případě hledat u skříní Dřevojas. Pro tyto účely máme v nabídce hned několik modelů s výsuvným košem na prádlo. Malé domácnosti jistě ocení skříň SNDKZ 50. Menší skříň s košem, který se vyklápí pomocí úchytky na čele dvířek nebo systémem Push-to-open. Zatlačíte a dvířka se otevřou.

Samostatná skříň s košem na prádloSamostatná skříň SVD3K 50 se dvěma dvířky a přídavným košem na prádlo. Vlevo varianta s otevíráním Push to Open, vpravo s úchytkou T01.

Pro větší rodiny se nabízí varianta SVD3K 50. Vysoká skříň se dvěma dvířky v horní části a výklopným košem ve spodní části. Stejně jako v předchozím případě, i zde je možnost volby úchytek. 

Kam za dalšími nápady?

Řešením výše popisovaných problémů s úložným prostorem ale naše nápady zdaleka nekončí. V kategorii Samostatné skříně naleznete velký výběr skříňí vhodných pro různé situace, naleznete zde malé doplňkové skříně do menších koupelen nebo naopak rozměrnější a až čtyřdvéřové skříně pro velké rodiny. A je toho víc.

Pokud by vás cokoliv zajímalo nebo byste potřebovali vyřešit nějaký problém, zanechte nám zprávu v komentářích pod článkem nebo nám můžete napsat na info@drevojas.cz.  

S přáním hezkého dne,

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.