Dřevojas zařizuje koupelnu II. díl

Dřevojas zařizuje koupelnu II. díl

15. 03. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V prvním díle našeho seriálu Dřevojas zařizuje koupelnu jsme vás seznámili s naší novou realizací pro Aničku, která se svou rodinou již druhým rokem staví nový dům a do své koupelny si vybrala nábytek právě od Dřevojasu. V tomto díle vás seznámíme s průběhem montáže nábytku u Aničky doma a hlavně s tím, jak se jí nová koupelna líbí. 

Ještě než začneme, malé videopřipomenutí toho, proč si zvolila Anička Dřevojas. 

Vzhůru do severních Čech

Výroba a smontování skříně u nás ve Svitavách proběhlo v pořádku. Nebylo tedy nač čekat a kolegové Radek a Tomáš vyrazili do zasněžených severních Čech, kde už je netrpělivě vyhlížela Anička. Po krátkém občerstvení a doplnění dávky kofeinu se kluci pustili do příprav. Společně s Aničkou vyklidili stávající nábytek, zkontrolovali instalaci a pustili se do toho. 

Pro lepší představu a srovnání, takto vypadala Aničky koupelna před příjezdem kolegů. (Foto @anshule)

Nejprve kolegové usadili skříňku na nožičky, ukotvili ji do zdi a položili na ni dlouhou umyvadlovou desku. Zde zavládlo menší napětí, všichni byli zvědaví, jak se podaří desku usadit do výklenku. Vše ale dobře dopadlo. Ostatně podívat se na to můžete v následujícím videu. 

Chvilka napětí přišla po nasazení umyvadla a jeho připojení na odpad. Jelikož má skříň hned tři zásuvky, bylo nutné počítat se sníženou výškou první zásuvky a tudíž i se sníženým sifonem. I na podobné věci jsme ale vybaveni a vše šlo jako po másle. Nic už pak nebránilo nasazení všech zásuvek, z nichž poslední má i koš na prádlo. Jak si Anička přála, tak jsme vyrobili. ;)

Nová koupelna: splněno!

Zajímá vás, jaký je výsledek a zda je Anička spokojená? Asi bude nejlepší, když si to místo čtení poslechnete přímo od ní.

 

A výsledek? 

Za nás jednoznačně povedený. Vše do sebe perfektně zapadlo. Přesvědčte se sami. Umyvadlová deska a zásuvky vyrobené v dekoru Nebraska díky bílým stěnám krásně výniknou. Celkově je koupelna útulná, trendy a díky dřevodekoru i velice příjemná a uklidňující.

Jako vždy odvedli kolegové suprovou práci a jsme šťastní, že je z nového nábytku nadšená i Anička. Teď už je to ale na ní, jak si to v koupelně dozdobí, případně čím si vybaví zásuvky skříně. Pokud jste na to zvědaví nebo vás zajímají další tipy, co by vám mohlo pomoci při zařizování koupelny, můžete ji sledovat na jejím Youtube účtu pod jménem anshule nebo na Instagramu na @anshule

Závěrem poděkujeme, že jste dočetli až sem a pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit.

Za Dřevojas,

Lukáš

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Minh Tu

02. 08. 2021 08:01

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na výslednou výšku umyvadla? Děkuji, Tú

Gabina

07. 08. 2022 06:38

Taky už konečně zařizujeme koupelnu. Na tuto část jsem se hrozně těšila. Když manžel stavěl dům, tak jsem byla dost nešťastná, že mu nemůžu nijak pomoct, tak už konečně přišla řada na mě. Objednávám vybavení, přemýšlím, jak všechno skloubit a vymyslet, abychom to tu měli pěkný :-) . Ještě, že je naše americká hypotéka, kterou máme od https://finuance.eu/ dost velká a můžu si vybrat, co chci :-) .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.