Dřevojas zařizuje koupelnu I. díl

Dřevojas zařizuje koupelnu I. díl

17. 02. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Asi každý se při stavbě domu nebo rekonstrukci bytu potýkal s celou řadou výzev, mezi které řadíme i výběr nábytku do koupelny. Nabídka na trhu je velká a i u nás v Dřevojasu je velmi rozmanitá. Výběr tak není jednoduchý. Své o tom určitě ví i Anička, kterou mnozí možná znáte pod jejím Instagramem @anshule. V novém domě zařizuje koupelnu a nábytek do ní si vybrala právě od nás.

Stavba domu v podhůří Jizerských hor

Na svém instagramovém účtu @anshule, pokud se podíváte, už přes rok seznamuje fanoušky se stavbou svého domu. Předává jim cenné rady, tipy a hlavně zkušenosti, protože stavba domu je velmi náročná. A kdeže to staví? To je tajemství, ale ze svých oken má nádherný výhled na podhůří Jizerských hor

Anička se s rodinou pustila do stavby rodinného domu s krásným výhledem do přírody. (Foto @anshule)

Zadání

Dost představování, určitě vás zajímá koupelna. Představa Aničky byla následující - velká pracovní plocha a zásuvky, jedna z nich nejlépe s košem na prádlo. Jak to ale vyřešit, když je koupelna poměrně malá a dost místa v ní zabírají pračka se sušičkou? 

Původní koupelna s provizorním stolkemProstory koupelny byly výrazně limitovány pračkou a sušičkou, s čímž si bylo nutné poradit. Umyvadlo měla Anička své, ale ani to nebyla žádná překážka. (Foto @anshule)

K Aničce jsme se zajeli podívat a na první pohled nám bylo jasné, že nejlepší řešení představuje umyvadlová deska s doplňkovými zásuvkami na míru. Minimalistická, vzdušná a funkční. Konec konců, podobnou představu měla i sama Anička.

Realizace

Od představy už je jen krůček k realizaci. Vše jsme si zaměřili, předali našim konstruktérům a návrh byl na světě. Po vzájemném schválení už nic nechybělo a tak jsme se pustili do práce.

Kompletace umyvadlové skříněZásuvky jsou usazeny na nožičkách, a aby s nimi bylo možné manipulovat, jsou odsazeny od země. Vzniklý prostor spolehlivě zakryje sokl.

Umyvadlová deska byla tou jednodušší částí, byť byla v atypických rozměrech. Náročnější ale byly zásuvky, z nichž jedna měla obsahovat objemný koš. Ale můžeme vás uklidnit, vše dobře dopadlo. Realizaci dostali na starosti kolegové Radek Krajzl a Jirka Martyš a výsledek je více než povedený.

Umyvadlová deska se zásuvkamiVelkým benefitem setu je spodní zásuvka s objemným košem na prádlo. A co víc? Zásuvky jsou uloženy na značkovém kování Hettich.

A co dál?

Skříň bylo nutné ještě vyzkoušet, zejména kovové výsuvy, zda jsou seřízené a doléhají tak, jak mají. Pak už jsme na nic nečekali a vydali se zpátky do severních Čech za Aničkou. 

Jste zvědaví, jak to dopadlo a co na svůj nový nábytek říkala sama Anička? Postřehy z montáže vám přineseme v dalším článku, už nyní si ale můžete pustit video, kde se dozvíte proč si Anička vybrala nábytek od Dřevojasu a proč se jí líbil právě dekor Arlington.

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.