Dřevojas zařizuje koupelnu I. díl

Dřevojas zařizuje koupelnu I. díl

17. 02. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Asi každý se při stavbě domu nebo rekonstrukci bytu potýkal s celou řadou výzev, mezi které řadíme i výběr nábytku do koupelny. Nabídka na trhu je velká a i u nás v Dřevojasu je velmi rozmanitá. Výběr tak není jednoduchý. Své o tom určitě ví i Anička, kterou mnozí možná znáte pod jejím Instagramem @anshule. V novém domě zařizuje koupelnu a nábytek do ní si vybrala právě od nás.

Stavba domu v podhůří Jizerských hor

Na svém instagramovém účtu @anshule, pokud se podíváte, už přes rok seznamuje fanoušky se stavbou svého domu. Předává jim cenné rady, tipy a hlavně zkušenosti, protože stavba domu je velmi náročná. A kdeže to staví? To je tajemství, ale ze svých oken má nádherný výhled na podhůří Jizerských hor

Anička se s rodinou pustila do stavby rodinného domu s krásným výhledem do přírody. (Foto @anshule)

Zadání

Dost představování, určitě vás zajímá koupelna. Představa Aničky byla následující - velká pracovní plocha a zásuvky, jedna z nich nejlépe s košem na prádlo. Jak to ale vyřešit, když je koupelna poměrně malá a dost místa v ní zabírají pračka se sušičkou? 

Původní koupelna s provizorním stolkemProstory koupelny byly výrazně limitovány pračkou a sušičkou, s čímž si bylo nutné poradit. Umyvadlo měla Anička své, ale ani to nebyla žádná překážka. (Foto @anshule)

K Aničce jsme se zajeli podívat a na první pohled nám bylo jasné, že nejlepší řešení představuje umyvadlová deska s doplňkovými zásuvkami na míru. Minimalistická, vzdušná a funkční. Konec konců, podobnou představu měla i sama Anička.

Realizace

Od představy už je jen krůček k realizaci. Vše jsme si zaměřili, předali našim konstruktérům a návrh byl na světě. Po vzájemném schválení už nic nechybělo a tak jsme se pustili do práce.

Kompletace umyvadlové skříněZásuvky jsou usazeny na nožičkách, a aby s nimi bylo možné manipulovat, jsou odsazeny od země. Vzniklý prostor spolehlivě zakryje sokl.

Umyvadlová deska byla tou jednodušší částí, byť byla v atypických rozměrech. Náročnější ale byly zásuvky, z nichž jedna měla obsahovat objemný koš. Ale můžeme vás uklidnit, vše dobře dopadlo. Realizaci dostali na starosti kolegové Radek Krajzl a Jirka Martyš a výsledek je více než povedený.

Umyvadlová deska se zásuvkamiVelkým benefitem setu je spodní zásuvka s objemným košem na prádlo. A co víc? Zásuvky jsou uloženy na značkovém kování Hettich.

A co dál?

Skříň bylo nutné ještě vyzkoušet, zejména kovové výsuvy, zda jsou seřízené a doléhají tak, jak mají. Pak už jsme na nic nečekali a vydali se zpátky do severních Čech za Aničkou. 

Jste zvědaví, jak to dopadlo a co na svůj nový nábytek říkala sama Anička? Postřehy z montáže vám přineseme v dalším článku, už nyní si ale můžete pustit video, kde se dozvíte proč si Anička vybrala nábytek od Dřevojasu a proč se jí líbil právě dekor Arlington.

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.