Smíchovská koupelna zákaznice Terezy

Smíchovská koupelna zákaznice Terezy

07. 06. 2023 5 minut čtení autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Rekonstrukce koupelny je velká výzva. Mnohdy si žádá spoustu energie, trpělivosti při výběru nábytku a obkladů, času při stavebních úpravách a v neposlední řadě také financí. Výsledkem vám ale bude dobrý pocit z koupelny přesně podle vašich představ.

Ideální místo pro relax a každodenní čerpání energie se rozhodla ze své koupelny vytvořit i naše zákaznice Tereza. K naší radosti si vybrala koupelnový nábytek od Dřevojasu. A jak se jí rekonstrukce povedla? Tereza byla tak hodná a nechala nás její koupelnu nafotit. Nadšeně jsme tedy nasedli do auta, vyrazili směr Praha-Smíchov a nyní se vám můžeme s její koupelnou pochlubit. 

Cesta za minimalismem

Stará koupelna, bílé a mdlé obklady, málo úložného prostoru a umyvadlo “bez náboje”. To vše je minulostí. Tereza se u nové koupelny vydala cestou umyvadlové desky s doplňkovou skříňkou se dvěma zásuvkami a k tomu zvolila vlastní umyvadlo na desku. Jednoduchá kombinace, která osloví svým vzdušným designem v duchu minimalismu a zároveň překvapí svojí funkčností. 

Stav koupelny zákaznice Terezy před a po

A co úložný prostor? 

Dvě zásuvky se mi zdály málo, proto jsme při plánování koupelny sáhli i po doplňkové skříni” sdělila nám Tereza, když nám ukazovala novou koupelnu ve svém bytě na pražském Smíchově. Její volba padla na vysokou doplňkovou skříň s otevřenou nikou BONO SVD2O 35, která disponuje objemným úložným prostorem se dvěma dvířky. 

Vysoká skříň BONO SVD2O 35

Nyní mám vše, co potřebuji. Osušky a ručníky do spodní části, drobnosti a kosmetiku do horní části. Navíc je tu nika, tu využíváme buď pro dočasné odložení drobných předmětů nebo pro výzdobu. Momentálně tu mám kytku.” Směje se a dodává šťastná majitelka. Dvířka skříně se otevírají pomocí subtilní zafrézované úchytky se zkosením do úhlu 45°. Právě tento prvek je signifikantní pro naši kolekci koupelnového nábytku BONO.

Detail úchytky skříně BONO SVD20 35

Doplňky umí kouzlit

Doslova bychom řekli, že podtrhují a zvýrazňují krásu koupelny. Kromě skříňky pod umyvadlo a doplňkové skříně si u nás Tereza vybrala i doplňkovou polici a hádejte, kam jí umístila? Kdo tipoval k pračce, tipoval správně. Nejenže perfektně zdobí stěnu s tmavými obklady a prvky, jako je vypínač nebo splachovací tlačítko, ale dokáže být i velkým pomocníkem při praní prádla. Za nás bod nahoru.

Dřevěná police na stěně s tmavými obklady

Trefa do černého

Výběr typu nábytku se může zdát jednoduchý, daleko obtížnější je ale vybrat barvu, protože musíte skloubit vnímání prostoru, nábytek, obklady a další koupelnové doplňky. Pokud ale vyberete správně, odměnou vám bude vzdušnější a opticky prostornější koupelna.

S volbou barvy do koupelny se pak můžete nechat inspirovat článkem “Nevíte si rady s výběrem barvy do koupelny? Máme pro vás inspiraci”.

U Terezy nakonec vyhrály tmavší barvy v kombinaci s teplým odstínem dřevodekoru. Korpus doplňkové skříně a zásuvek pod umyvadlovou desku vybrala v dřevodekoru D27 Cognac a čela zásuvek a dvířka vysoké skříně v odstínu M17 Černá mat. Za nás ideální kombinace, která ve spolupráci s osvětlením a obklady vytváří tolik potřebnou jiskru a harmonii

Umyvadlová deska se dvěma zásuvkami

Koupelna je navíc dostatečně velká, tudíž jí tlumené tóny opticky nezmenší, ba naopak, vytvoří neodolatelnou a útulnou atmosféru. Díky černé také vynikne struktura imitace dřeva na obkladech a na koupelnovém nábytku.

Celkový pohled na koupelnu zákaznice Terezy

Sečteno a podtrženo. Tereza zvolila koupelnový nábytek ve stylu minimalismu. Díky tomu je její koupelna vzdušnější a čistotě prostoru neubírají žádné zbytečné prvky. Jsme rádi, že se koupelna vydařila a děkujeme Tereze za možnost do ní nakouknout. 

Hledáte podobné řešení?

Koupelna je nedílnou součástí našeho životního stylu, a proto se nabízí mnoho možností, jak ji upravit podle vlastních preferencí. Existuje široký sortiment koupelnového nábytku, obkladů a jiných doplňků, které nám umožňují naladit koupelnu podle osobního stylu. A jelikož je výběr opravdu velký, rádi bychom vám pomohli se v tom všem zorientovat a navést vás správným směrem, aby pro vás byla koupelna učiněným rájem. Neváhejte nás proto kontaktovat. Poradíme vám s výběrem koupelnového nábytku, dáme vám pár tipů a rady, které by se vám mohly hodit. 

Pište nám na e-mail info@drevojas.cz, budeme se těšit. Obrátit se na nás můžete také na našich sociálních sítích. Pod jménem drevojas nás najdete na Facebooku a také na Instagramu

Inspirujme společně…

Máte nábytek od Dřevojasu? Podělte se s námi o jeho fotografie. Označte nás na Instagramu nebo otagutje fotografii vaší koupelny hastagem #drevojasvkoupelne. Společně můžeme inspirovat další, kdo se právě chystá na rekonstrukci své koupelny. Společně proměníme české koupelny v úžasná místa pro chvíle odpočinku a relaxu.

Váš Dřevojas

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.