Vytisknout stránku

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 130

Zrcadlová skříňka s LED osvětlením o výkonu 36,6 W, zásuvkou, vypínačem a regulací stmívání Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Enzo

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 130
je součást kolekce Enzo

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Třídveřová galerka  ENZO GA3OE 130

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 130 28 600 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Galerky ENZO představují dokonalé snoubení luxusu, promyšlené funkčnosti a neotřelého designu pro ty, kteří hledají krásu v detailech. Prohlédněte si celolakovanou galerku s oboustrannými zrcadly – detail, který budete milovat od prvního dne. 

Parametry galerky ENZO

Koupelnová galerka ENZO GA3OE 130 má třídveřové uspořádání a dodá luxusní vzhled každému prostoru. Tato galerka bude třešničkou na dortu vaší koupelny, ať už ji doplníte ostatní vybavením z kolekce ENZO, nebo ji zkombinujete s dalšími kousky ve vašich domácích lázních.

Galerka ENZO má oboustranná zrcadla a věřte, to si zamilujete v prvním okamžiku. Praktické využití vám jistě nemusíme představovat, ovšem i vizuálně se jedná o elegantní řešení. Dvířka jsou zavěšeny na kvalitních pantech Hettich a mají tlumené dovírání. Uchycení pantů na zrcadle je chytře vyřeno naším vlastní patentem. Na veškeré kování této německé značky u nás máte doživotní záruku. Na celou skříňku pak prodlouženou záruku 5 let. Otevírání skříňky je navrženo za jemný přesah, tak aby skříňka zůstala co nejjednodušší na pohled a vás netrápily otisky prstů na zrcadle. Galerku však můžete doplnit i elegantní úchytkou

Materiál, ze kterého je skříňka vyrobena, je kombinace LTD a MDF desek. Všechny materiály i laky jsou samozřejmě vhodné do vlhkého prostředí koupelen a navrženy tak, aby dlouho vydrželi. Galerku si můžete vybrat v oblíbených odstínech matu i vysokého lesku a také podle své vlastní představy, kterou najdete ve vzorníku RAL.

Vnitřní výbava galerky ENZO

Luxusní provedení se neprokazuje pouze na povrchu, poznáte ho především, když se podíváte dovnitř. V galerce najdete oboustranná zrcadla, 2 skleněné nastavitelné police a také příjemné automatické osvětlení, které se rozsvítí vždy po otevření dvířek. 

Světlo však svítí nejen uvnitř, ale i ven. LED osvětlení si můžete intuitivně regulovat ve spodní části galerky, a tak se nemusíte při brzkém vstávání bát šoku z příliš přímého světla. V koupelně si jeho zářivost pohodlně nastavíte. LED světelné pásky jsou umístěny vertikálně a zaujmou vás až ve chvíli, kdy se rozsvítí. Mají výkon 36,6 wattů, který můžete snížit až na 10 %. Tyto LED diody se ovládají ve spodní části galerky a pomocí několika dotyků na malém vypínači si světlo přizpůsobíte přesně tak, jak si v tu chvíli přejete.

Galerka je také opatřena praktickou zásuvkou, která poslouží při holení, úpravě vlasů či nabíjení elektrických zubních kartáčků. Galerka splňuje krytí IP 44.

Proč si zamilujete tuto galerku?

  • 6 nastavitelných polic
  • Luxusní a promyšlený design
  • Tři oboustranná zrcadlová dvířka
  • 2x el. zásuvka a vypínač zvenku ve spodní části
  • LED osvětlení s možností intuitivní regulace a stmívání 

Dřevojas – záruka kvality a designu

V Dřevojasu se specializujeme na koupelny už více než 75 let. Můžete si být jisti, že materiály, zpracování i finální sestavení podléhají přísné kontrole, a proto víme, že náš nábytek do koupelny si zamilujete na první pohled. 

Jak vybrat galerku do vaší koupelny?

Pokud si nejste jisti výběrem nebo zvažujete více možností, přečtěte si náš článek Jak vybrat galerku. V obsáhlém článku jsme popsali všechny důležité aspekty výběru i možností pro menší, panelákové i velké koupelny v početných domácnostech. Při pátrání po dalších informacích můžete nahlédnout do naší Poradny nebo nás rovnou kontaktovat.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 1256 mm
Výška 741 mm
Hloubka 153 mm
Šířka kompletu 1256 mm
Vlastnosti produktu Osvětlení
Elektrická zásuvka
Vypínač 
Hmotnost 36 kg

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka TAKE IT SZZ2 120

Kolekce Take It

od 15 560 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

TAKE IT SZZ2 120, umyvadlová skříňka se 2 zásuvkami a umyvadlem Dreja Plus 120.

Umyvadlová deska DPU CS I

4 720 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová deska CS I, hloubka 500 mm, tloušťka 48 mm, možnost volby šířky 600-2700 mm a výřezu pro…

Koupelnová skříňka VARIANTE SZZ2 60 (umyvadlo Euphoria)

Kolekce Variante

od 16 210 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná skříňka pod umyvadlo v rozměru 60 cm se 2 zásuvkami a umyvadlem Euphoria 60

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka VARIANTE SZZ2 85 (pro umyvadlo Laufen Pro S)

Kolekce Variante

od 15 850 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná skříňka pod umyvadlo o šířce 85 cm se 2 zásuvkami a pro umyvadlo Laufen Pro S 85 (není v…

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.