Vytisknout stránku

Koupelnová skříňka ENZO SZZ4 130

Závěsná umyvadlová skříňka se 4 zásuvkami s protiskluzovými podložkami a keramickým dvojumyvadlem Durastyle 130 Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Enzo

Koupelnová skříňka ENZO SZZ4 130
je součást kolekce Enzo

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Koupelnová skříňka ENZO SZZ4 130

Koupelnová skříňka ENZO SZZ4 130 54 930 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Rafinovaná a luxusní – taková je kolekce ENZO. Vyberte si umyvadlovou skříňku, vysokou skříň do koupelny i galerku v dokonalé kombinaci jednoduchosti, funkčnosti, vybraných materiálů a detailů, které si zamilujete. 

Parametry skříňky

Závěsná umyvadlová skříňka ENZO vás na první pohled zaujme rafinovanou elegancí. Když si ji však začnete prohlížet, zjistíte, co vás k ní táhlo. Jsou to především oblé boky a pečlivě zafrézované úchytky, to vidíte na první pohled. Při otevření zásuvky si také všimnete i vnitřního lakování. A tyto detaily dělají z kolekce ENZO luxusní koupelnový nábytek.

Skříňka ENZO SZZ4 130 má 4 prostorné zásuvky s asymetrickou výškou. Snadno tak do skříňky uložíte drobnosti i například vysoké lahve pracích prostředků. Manipulace se zafrézovanou úchytkou je jistá a pevná i přes její subtilní vzhled. Zásuvky mají tlumené dovírání a kování německé značky Hettich, na které získáte doživotní záruku. V ceně skříňky vám doručíme i protiskluzovou podložku do zásuvek, a také prodloužíme záruku na skříňku na 5 let

Jaké možnosti dekorů a laků nabízí umyvadlová skříňka ENZO? Na čelo skříňky můžete volit z mnoha dekorů, dřevodekorů i laků. Především ty ve vysokém lesku dodávají celé kolekci luxusní vzhled. Boky a celý korpus skříňky je vždy lakovaný, tak nejvíce vyniknou zaoblené hrany a lak uvnitř skříňky. Ani u kolekce ENZO nechybí vzorník RAL/NCS, ve kterém si zvolíte váš oblíbený odstín v matné či lesklé verzi. Celá skříňka je vyrobena z kvalitních a prověřených MDF a LTD materiálů.

Keramické dvojumyvadlo Durastyle 

K tak rafinované a elegantní skříňce ENZO SZZ4 130 nelze dát jakékoliv umyvadlo. Naši designéři navrhli kombinaci s keramickým dvojumyvadlem Durastyle 130, které se vyznačuje jemnou elegancí a také vysokou praktičností. Umyvadlo je bytelné, má 2 hluboké mísy na mytí rukou i odkládací prostor po bocích a v zadní části. Ovšem praktická stránka nijak nezastiňuje tu estetickou. Oblé rohy umyvadla jen podporují celkovou dynamiku a v kombinaci s ENZO skříňkou se jedná o dokonalé spojení. Umyvadlo můžete doplnit o jakékoliv baterie, nebojte se černého matu či zlatých tónů a nezapomeňte ani na vhodný sifon.

Proč si zamilujete tuto skříňku?

  • Rafinovaný design
  • Tlumené dovírání zásuvek
  • Doživotní záruka na kování Hettich
  • Prodloužená záruka 5 let na skříňku ENZO
  • Dokonalá kombinace s keramickým dvojumyvadlem Durastyle

Dřevojas – záruka kvality a designu

V Dřevojasu se specializujeme na koupelny už přes 70 let. Můžete si být jisti, že materiály, zpracování i finální sestavení podléhají přísné kontrole, a proto víme, že náš nábytek do koupelny si zamilujete na první pohled. 

V koupelnách se vyznáme a rádi vám poradíme

Nejste si jisti výběrem? Nebo máte otázky ohledně zásuvek či usazení skříňky do prostoru? Hledáte inspiraci pro novou i stávající koupelnu, která potřebuje trochu oživit? To vše najdete u nás na webu. Pro inspiraci nahlédněte do našeho blogu. Ty nejčastější odpovědi na otázky ohledně montáže, vhodného koupelnového nábytku či postupu při nákupu jsme sepsali v Poradně a pokud ani tam nenajdete, co potřebujete, zavolejte nám nebo napište. Využít můžete info linku +420 461 653 937 nebo e-mail info@drevojas.cz.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 1240 mm
Výška 620 mm
Hloubka 450 mm
Šířka umyvadla 1300 mm
Hloubka umyvadla 480 mm
Šířka kompletu 1300 mm
Značka umyvadla Duravit DuraStyle 
Způsob otevírání S úchytkou 
Provedení Zásuvkové 
Hmotnost 59 kg

Stavební připravenost

Stavební připravenost
A: Výška odpadu 530 mm
B: Výška roháčků 630 mm
C: Rozteč roháčků 80-120 mm
D: Umístění odpadu 308 mm
E: Rozestup odpadů 630 mm
F: Pozice roháčku 630 mm
G: Výška zavěšení 658 mm
H: Výška zavěšení mezistěny 668 mm
I: Umístění zavěšení mezistěny 629 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hodÚt a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka VARIANTE SZZ2 80 (pro umyvadlo Duravit Vero)

Kolekce Variante

od 15 600 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

VARIANTE SZZ2 80, umyvadlová skříň se 2 zásuvkami a pro umyvadlo Duravit Vero 80 (není součástí…

Výprodej Novinka -50%

Výprodej 419 - koupelnový set MAJESTY SZZ2 80 + um. Euphoria 80 + MAJESTY GA2OE 80 + MAJESTY SVD2Z 35

100 120 Kč

50 060 Kč s DPH

Detail

Skladem 1 ks

Koupelnový set MAJESTY (umyvadlová skříňka s pořadačem, galerka, vysoká skříň)

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 100 (umyvadlo Joy)

Kolekce Invence

od 23 770 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o šířce 100 cm s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Joy

Vysoká skříň PLUTO SVD2 35

Kolekce Pluto

od 6 930 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

PLUTO SVD2 35 skříň vysoká závěsná, bílá lesk.

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.