Vytisknout stránku

Dvoudveřová galerka MAJESTY GA2OE 60

Dvoudveřová galerka (600x767x210) s LED osvětlením, vypínačem a elektrickou zásuvkou Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Majesty

Dvoudveřová galerka MAJESTY GA2OE 60
je součást kolekce Majesty

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Dvoudveřová galerka MAJESTY GA2OE 60

Dvoudveřová galerka MAJESTY GA2OE 60 21 400 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Zrcadlové skříňky neboli galerky plní v koupelnách především praktickou stránku – uchovávají krémy, léky a každodenní drobnosti nablízku a přitom za dvířky nejsou na dohled. Zrcadlová dvířka vás ohromí a to hned dvakrát! Nejen, že velkými zrcadly zvětšují prostor koupelny, ale díky oboustraným zrcadlům na dvířkách galerky se uvidíte i při otevřených dvířkách. Vyberte si galerku MAJESTY a využijte všech výhod – úložného prostoru, zrcadel, ale i LED osvětlení a elektrické zásuvky přímo ve skříňce. 

Parametry skříňky

Galerka MAJESTY GA2OE 60 je součástí kolekce MAJESTY a navazuje na její eleganci a luxus. Závěsná galerka je dvoudvéřová a dvířka jsou rozdělena přesně v polovině. Uvnitř skříňky jsou 2 skleněné polohovatelné police, které zajistí přehled o uložených produktech. Zrcadlová dvířka jsou oboustranná a vy se tak pohodlně uvidíte i při zcela otevřených dvířkách. Oboustranná zrcadla si pochvalují také početné domácnosti, které se někdy ocitnou v koupelně ve více členech. Dvířka jsou usazená na kvalitním německém kování Hettich, na které od nás získáte doživotní záruku. Na celou galerku je pak prodloužená záruka 5 let

Zrcadlová dvířka galerky se otevírají za přesah v dolní části. Díky tomu na zrcadle nebudou otisky a čmouhy po prstech. Ve spodní části také najdete snadno dostupnou zásuvku (230 V) a vypínání LED osvětlení. Integrované LED osvětlení (8,6 W) je zabudované v horním rampě, a tak ideálně poslouží při líčení. Galerka splňuje krytí IP 44. Barvu celolakovaného povrchu si můžete vybrat z odstínů vybraných našimi designéry ve vysokém lesku nebo matu. A navíc i z (témeř) nekonečného vzorníků barev RAL/NCS.

Proč si zamilujete tuto skříňku?

  • luxusní design 
  • skleněné police 
  • oboustranná zrcadlová dvířka
  • prodloužená záruka 5 let
  • LED osvětlení i zásuvka integrovaná přímo ve skříňce

Dřevojas ze Svitav – vaše jistota kvality

Víme, na čem v koupelně záleží nejvíc! Na kvalitních a vlhkosti odolných materiálech, precizním zpracování a odborném sestavení koupelnového nábytku tak, aby vám vydržel dlouho krásný. A samozřejmě se chceme každý den dívat na krásné skříňky a užívat si jejich promyšlený a praktický design. To vše splňují skříňky a vše do koupelny z Dřevojasu. Pod to se podepíšeme.

Víme o koupelnách všechno a rádi vám poradíme

Více než 75 let se zabýváme koupelnami našich zákazníků a víme, jak vyřešit malý prostor, čím zaplnit velkou koupelnu a nebo jak rozvrhnout nábytek pro početnou rodinu. Všechny naše poznatky, rady a inspiraci můžete čerpat přímo z našeho blogu či poradny. A pokud si nejste jisti, zavolejte nám nebo se zastavte do svitavského showroomu.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 600 mm
Výška 767 mm
Hloubka 210 mm
Šířka kompletu 600 mm
Vlastnosti produktu Osvětlení
Elektrická zásuvka
Vypínač 
Hmotnost 25 kg

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Dvoudveřová galerka SANI GA2O 70

Kolekce Sani

od 9 570 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

SANI GA2O 70, dvoudveřová galerka s LED osvětlením (zrcadlo 35/35)

Dvoudveřová galerka PREMIUM GA2E 60

Kolekce Premium

od 10 290 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

PREMIUM GA2E 60, dvoudveřová galerka s el. zásuvkou (zrcadlo 30/30).

Koupelnová skříňka Q ZÁSUVKOVÉ SZZ2 60

od 11 960 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Q zásuvkové SZZ2 60, spodní skříňka včetně umyvadla Q 60.

Koupelnová skříňka COLOR SZZ 65

Kolekce Color

od 15 430 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

COLOR SZZ 65, spodní koupelnová skříň včetně umyvadla Harmonia 65.

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.