Vytisknout stránku

Umyvadlová skříňka MAJESTY SZZ2 60

Umyvadlová skříňka MAJESTY SZZ2 60  - L01 Bílá vysoký lesk - L07 Červená vysoký lesk Snížený sifon

Umyvadlová skříňka (570x500x450) se 2 zásuvkami, protiskluzovými podložkami a keramickým umyvadlem Euphoria 60 Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Majesty

Umyvadlová skříňka MAJESTY SZZ2 60
je součást kolekce Majesty

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Umyvadlová skříňka MAJESTY SZZ2 60

Umyvadlová skříňka MAJESTY SZZ2 60 42 940 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Luxus ze všech stran, taková je kolekce koupelnového nábytku MAJESTY. Elegantní tvary podtrhává lak v provedení vysoký lesk nebo mat. Z každého pohledu bude i ten nejmenší detail naprosto perfektní, protože každá skříňka je celolakovaná. Umyvadlová skříňka vás potěší také velkým úložným prostorem, který pomůže ke každodenní organizaci v koupelně. Užívejte si pohled na vaši novou luxusní koupelnu každý den. 

Parametry skříňky

Koupelnová skříňka MAJESTY SZZ2 60 má dvě prostorné zásuvky, které se otevírají za přesah v příjemném zkosení 45 stupňů. Elegantní design tak neruší žádné úchytky. A rušit vás nebude ani zvuk zavírání zásuvek, ty jsou totiž upevněné na německém kování Hettich, které má tlumené dovírání. Na toto kování vám garantujeme doživotní záruku. Prostor v zásuvkách si můžete rozdělit pořadačem. V ceně také získáte protiskluzové podložky, které udrží na místě i ty nejmenší drobnosti. 

Závěsná umyvadlová skříňka MAJESTY nejvíce vynikne v jednobarevném provedení, proto naši designéři navrhli hned několik barevných odstínů v úpravě vysoký lesk nebo mat. A pro ty, kteří se zamilovali na první pohled, ale ladí koupelnu do jiných barev, máme řešení. Téměř nekonečně mnoho variant se nabízí při pohledu do vzorníku barev RAL/NCS. Tato umyvadlová skříňka je celolakovaná. I při pohledu dovnitř zásuvek uvidíte perfektní lak a dojem luxusu vás tak nikdy neopustí. Na skříňku získáte prodlouženou záruku 5 let, ale věříme, že s jejím výběrem budete spokojeni mnohem déle.

Umyvadlo Euphoria v ceně

Ke koupelnové skříňce MAJESTY zvolili naši designéři elegantní a jemné keramické umyvadlo Euphoria 60. Toto keramické umyvadlo vyniká nízkým profilem na skříňce a zároveň velkým odkládacím prostorem po bocích umyvadla i na jeho zadní straně. Kartáčky na zuby, mýdlo a každodenní drobnosti můžete umístit přímo na umyvadlo a mít je přímo na očích každý den. Dostatečně hluboká vanička kopíruje obdélníkový tvar. Umyvadlo má připravené otvory na baterii a můžete ho ještě povýšit o kovovou praktickou výpusť Click-clack. Kombinace skříňky MAJESTY a umyvadla Euphoria si žádá speciální snížený sifon, který najdete i v našem e-shopu.  

Proč si zamilujete tuto skříňku

  • celolakovaná skříňka
  • umyvadlo Euphoria v ceně 
  • provedení ve vysokém lesku nebo matu
  • protiskluzové podložky do zásuvek v ceně skříňky
  • prodloužená záruka 5 let a doživotní záruka na kování Hettich 

Dřevojas ze Svitav – vaše jistota kvality

Víme, na čem v koupelně záleží nejvíc! Na kvalitních a vlhkosti odolných materiálech, precizním zpracování a odborném sestavení koupelnového nábytku tak, aby vám vydržel dlouho krásný. A samozřejmě se chceme každý den dívat na krásné skříňky a užívat si jejich promyšlený a praktický design. To vše splňují skříňky a zařízení do koupelny z Dřevojasu. Pod to se podepíšeme.

Víme o koupelnách všechno a rádi vám poradíme

Více než 75 let se zabýváme koupelnami našich zákazníků a víme, jak vyřešit malý prostor, čím zaplnit velkou koupelnu a nebo jak rozvrhnout nábytek pro početnou rodinu. Všechny naše poznatky, rady a inspiraci můžete čerpat přímo z našeho blogu či poradny. A pokud si nejste jisti, zavolejte nám nebo se zastavte do svitavského showroomu.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 570 mm
Výška 500 mm
Hloubka 450 mm
Šířka umyvadla 600 mm
Výška umyvadla 25 mm
Hloubka umyvadla 475 mm
Šířka kompletu 600 mm
Značka umyvadla Euphoria 
Způsob otevírání Za přesah 
Provedení Zásuvkové 
Hmotnost 27 kg

Stavební připravenost

Stavební připravenost
A: Výška odpadu 560 mm
B: Výška roháčků 610 mm
C: Rozteč roháčků 80-120 mm
D: Umístění odpadu 285 mm
G: Výška zavěšení 671 mm
J: Výška umyvadla 860 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka GIO SZZ2 60

Kolekce Gio

od 15 560 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

GIO SZZ2 60, umyvadlová skříňka se 2 zásuvkami a umyvadlem Euphoria 60.

Dvoudveřová galerka SANI GA2O 70

Kolekce Sani

od 9 570 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

SANI GA2O 70, dvoudveřová galerka s LED osvětlením (zrcadlo 35/35)

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 80 (umyvadlo Harmonia)

Kolekce Invence

od 21 380 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka 76x30,5x45,4 cm s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Harmonia 80

Koupelnová skříňka MODULE SZZ2 80 (umyvadlo Joy 3)

Kolekce Module

od 18 110 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová skříňka o šířce 80 cm se 2 objemnými zásuvkami a umyvadlem Joy 3

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.