Vytisknout stránku

Zrcadlo STRIPE ZCO 60

Zrcadlo STRIPE ZCO 60  - Expresní dodání

Koupelnové zrcadlo o šířce 60 cm s LED osvětlením a vypínačem vč. regulátoru stmívání Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Zrcadlo STRIPE ZCO 60

Zrcadlo STRIPE ZCO 60 8 130 Kč s DPH , skladem.

Věděli jste, že koupelnové zrcadlo může mít hned několik funkcí, kterými vám bude zpříjemňovat každý den? Zrcadla v kolekci STRIPE jsou navržena v duchu jednoduchosti, promyšleného designu i praktického používání. Vyberte si koupelnové zrcadlo, které dokáže rozsvítit celou koupelnu, ale ráno vás umí přivítat příjemným tlumeným světlem. 

Parametry zrcadla

Obdélníkové zrcadlo STRIPE ZCO 60 je usazené na dřevěném rámu v provedení N00 Bílá mat, takže i při pohledu z boku je téměř neviditelný. Díky tomu se zrcadlo hodí do každé koupelny. Jednoduchý vzhled oceníte v moderně zařízené malé koupelně, stejně jako i v té prostorné. Zrcadlo nijak neruší vzhled prostoru, naopak ho ještě dokáže zvětšit, prosvětlit a dokonce může zastupovat hlavní osvětlení.

Zrcadlo má po bocích zabudované LED osvětlení o výkonu 22 wattů. Teplota světla je 4 000 K a stupeň krytí IP 44. LED osvětlení je zvolené tak, aby dokázalo detailně osvětlit prostor před zrcadlem, ale díky integrovanému regulátoru stmívání můžete zářivé světlo jednoduše ztlumit na intenzitu, která vám bude příjemná chvilku po probuzení do tmavého rána nebo při večerní horké koupeli. Regulátor stmívání má paměť na poslední nastavení a světlo lze ovládat i regulovat dotykem na spodní straně rámu zrcadla. 

Proč si zamilujete zrcadlo STRIPE?

  • jednoduchý design
  • praktické LED osvětlení
  • široký výběr rozměrů zrcadla 
  • dotykový vypínač s regulátorem stmívání
  • prodloužená záruka na výrobky Dřevojas 5 let

Koupelny z Dřevojasu 

V Dřevojasu rozumíme českým koupelnám. Víme, jak vybavit malou koupelnu i velké prostory pro početné domácnosti. Svěřte své každodenní lázně do rukou odborníků a vyberte si koupelnový nábytek u nás. Dbáme nejen na kvalitní zpracování, ale i odpovědnost našich výrobků vůči planetě. 

Jak správně vybrat zrcadlo do koupelny?

Na konečné rozhodnutí o vhodném zrcadlu do koupelny má vliv mnoho faktorů – celkové vybavení a styl koupelny, její velikost, možnosti uložení drobností nebo světlo v místnosti. Vše, na co se nás zákazníci ptají, jsme zahrnuli do článku Jak vybrat zrcadlo do koupelny? A pokud si stále nebudete jisti výběrem, zavolejte nám nebo napište. Společně jistě vybereme takové zrcadlo, aby bylo ve vaší koupelně klenotem a praktickým pomocníkem.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 600 mm
Výška 700 mm
Hloubka 35 mm
Šířka kompletu 600 mm
Vlastnosti produktu Osvětlení
Regulátor stmívání
Vypínač 
Hmotnost 14 kg

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka TAKE IT SZD2 65

Kolekce Take It

od 5 980 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

TAKE IT SZD2 65, dvoudveřová umyvadlová skříňka s umyvadlem Dreja Plus 65.

Dvoudvéřová galerka MAX GA2O 70

Kolekce Max

od 12 800 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

MAX GA2O 70, koupelnová galerka s LED osvětlením (14 W).

Organizér zásuvky 85 VARIANTE (s umyvadlem Laufen Pro S)

Kolekce Variante

700 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Organizér spodní zásuvky 85 pro umyvadlovou skříňku VARIANTE s umyvadlem Laufen Pro S 85

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka VARIANTE SZZ 100 (pro umyvadlo Duravit Vero)

Kolekce Variante

od 14 260 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o rozměru 100 cm s 1 zásuvkou a pro umyvadlo Duravit Vero 100 se 2…

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.