Koupelny v podkroví

Koupelny v podkroví

24. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Většinu koupelen v podkroví charakterizují atypické rozměry. I malá koupelna pod střechou může být atraktivní, účelná a pohodlná, ale je potřeba o jejím zařízení důkladně přemýšlet. Výborné řešení většinou přinese nábytek na míru.

Nechte si poradit od odborníků

Půdorys místnosti a omezenou výšku stropu v některé její části jasně určí střecha. Až vyřešíte technické záležitosti s přívodem vody a odtokem odpadu, můžete se vrhnout do dalšího plánování. Všechny kroky pečlivě promýšlejte a třeba si i nechejte poradit od odborníků. Důležité je, aby vám vana, sprchový kout a úložné prostory nebránily při pohybu a údržbě a aby vám malý prostor nevadil při jejich používání.

Koupelnový nábytek na míru

Pokud chcete podkrovní prostor řádně využít, zatleskáte koupelnovému nábytku na míru. Ten může jít až do zkosených místeček, přizpůsobí se různým tvarům a výškám, záhybům i šířkám, vždyť je na míru! Je udělaný tak, jak potřebujete, jak si vymyslíte. 

Stísněnější prostory mají svá výslovná plus, například střešní okno vám bude závidět téměř každý majitel koupelny v paneláku. Pokud to jde, pořiďte si dvě okna, prosvětlí a opticky zvětší celou místnost. A romantického dojmu, který vykouzlí dřevěné trámy nebo záměrně ponechané cihly bez omítky, v přízemní malé koupelně rozhodně nedocílíte. Milovníci zeleně ocení, že se v podkrovní koupelně líbí kvůli světlu a sluníčku květinám a rostlinám. Výhodou je bezesporu také snadné větrání, čerstvý vzduch prospívá nejen uživatelům, ale i místnosti, v níž se tolik nedaří plísním. V podkrovní koupelně bývá většinou i teplo - není potřeba instalovat podlahové topení, postačí běžný radiátor.

Koupelnový nábytek na míru, který je jednoznačným a elegantním řešením koupelny v podkroví, může prokázat váš talent, kreativitu, smysl pro detail. A hlavně - celý návrh bude jen a jen váš. My vám s ním jen pomůžeme.

Informace o koupelnovém nábytku na míru naleznete na našem webu.

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Ivun

15. 11. 2020 18:19

Nemyslím si, že by taková koupelna v podkroví měla být nutně nějaký problém. Jediné, co je třeba určitě a bezpodmínečně vyřešit jsou okna, která bývají často kámen úrazu. My jsme se okna rozhodli vyřešit s firmou https://www.jis.cz a díky tomu jsme stoprocentně mohli předejít jakýmkoliv problémům :)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.