Vytisknout stránku

Deska nad práčku CS II

Deska nad pračku DPU CS II o hloubce 50 cm a šířce od 60 do 270 cm Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Deska nad práčku CS II

Deska nad práčku CS II 4 990 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Jaké vlastnosti má mít ideální technická místnost v domě či bytě? Nejdůležitější je její praktická stránka! Dostatek úložného prostoru ale i míst, kam lze odložit koš s prádlem. Pokud vám doma ještě takové místo chybí, pak si prohlédněte desky nad pračku. Díky jejich variabilní šířce od 60 do 270 cm najdou své uplatnění i u vás!

Parametry desky nad pračku

Deska nad pračku je taková třešnička na dortu vaší koupelny, technické místnosti nebo prádelny. Vytvořte si místo vhodné pro odložení koše na prádlo, skládání vypraného prádla či místo, kde můžete z prostředků na praní vytvořit i dekoraci a organizér v jednom. 

U desek na pračku je variabilní šířka – zde můžete vybírat od 60 cm do 270 cm. Hloubka desky je 50 cm a tloušťka 4,8 cm. Tyto dva parametry měnit nelze a vycházejí z nejčastějších potřeb českých domácností, takže se nemusíte bát, že by vám hloubka nebo tloušťka nevyhovovaly.

Desku vám můžeme vyrobit v celé řadě barevných úprav a v provedení lesk/mat.

Deska nad pračku ≠ umyvadlová deska

Pozor, pokud hledáte umyvadlové desky, pak nejste na správné cestě. Deska nad pračku není vyrobená s ohledem na každodenní trvalou zátěž umyvadla a rodinného shonu kolem něj. Ačkoliv unese hodně, díky kvalitnímu pevnému materiálu a správně připevněným konzolím, pro umyvadlové desky se vydejte tudy.

Kolik konzolí zvolit k různým šířkám desky?

Upevnění desky nad pračku není velká věda. Zvlášť, pokud dodržíte tento počet konzolí:

  • 600–1200 mm 2 konzole
  • 1200–2000 mm 3 konzole
  • 2000–2700 mm 4 konzole

Dřevojas zná české koupelny

Koupelny, to je naše. A protože známe české koupelny, přesně víme, jaké produkty vám ve výrobním závodě ve Svitavách máme do koupelen vyrobit. Prohlédněte si koupelnový nábytek z mnoha kolekcí i širokou nabídku keramických umyvadel a WC

Nevíte si rady? 

Pokud si nejste jisti výběrem, hledáte inspiraci nebo právě stojíte před montáží nové skříňky a potřebujete poradit, máme pro vás řešení. Projděte si blog, nahlédněte do poradny nebo na produktové stránky vašeho výrobku a hned najdete řešení. Nemáte čas na hledání a čtení článků? Zavolejte nám na linku zákaznické podpory na telefon +420 461 653 937.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Výška 50 mm
Hloubka 500 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Organizér zásuvky 80 ASTON, GIO, BONO, VARIANTE

700 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Organizér spodní zásuvky 80 pro umyvadlové skříňky ASTON, BONO, GIO a VARIANTE s umyvadlem Euphoria…

Mini 55 keramické umyvadlo - bílé

3 210 Kč s DPH

Detail

skladem

Nábytkové umyvadlo s přepadem, 55x38x7

Vysoká skříň DOS SVD3K 50

od 13 160 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SVD3K 50, třídveřová vysoká skříň s výklopným košem na prádlo

Dvoudvéřová galerka MAX GA2O 70

Kolekce Max

od 12 800 Kč s DPH

Detail

5 pracovních dnů

MAX GA2O 70, koupelnová galerka s LED osvětlením (14 W).

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.