Vytisknout stránku

Záchodové prkénko pro WC Myjoys MY2

Záchodové prkénko pro WC Myjoys MY2  - Novinka

Záchodové prkénko z duroplastu s tlumeným dovíráním Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Záchodové prkénko pro WC Myjoys MY2

Záchodové prkénko pro WC Myjoys MY2 1 390 Kč s DPH , Skladem.

Jsou to maličkosti, ale věřte, že kvalitu oceníte i tady. Prkénko na toaletu MY2 s rychlou instalací pomocí systému One-click a také jemným, bezpečným soft-close dovíráním vás už v průběhu několika dní přesvědčí o správnosti koupě.

Parametry WC prkénka MY2

Prkénko k WC v oválném designu je vyrobeno z vysoce hygienického duroplastu, který se díky svému neporéznímu povrchu velmi snadno udržuje čistý. Zároveň přináší uživatelům příjemný bonus navíc – tento materiál totiž výrazně snižuje nepříjemný pocit po dosednutí na studený povrch. Oválné prkénko skvěle sedí k našemu keramickému klozetu Myjoys MY2.

Výměna prkénka MY2 vám zabere pouhé jedno cvaknutí. Díky systému One-click stačí správně nastavit a cvaknout, bez jakéhokoliv nářadí či přípravy. 

WC sedátko s pomalým dovíráním

Prkénko je vybaveno funkcí soft-close, kterou oceníte hned v několika případech. Díky tichému dovírání se v domácnosti vyvarujete všem hlučným “nehodám”, kdy prkénko vypadne z ruky nebo ve spěchu třískne o keramickou toaletu. Soft-close také zabraňuje dětem způsobit si lehké poranění při neopatrné manipulaci malých dětských ručiček. Věřte, že pokud jste se rozhodli přejít z obyčejného WC prkénka na soft-close systém, rozhodně to nebudou zbytečně utracené peníze navíc. 

5 důvodů, proč si vybrat WC prkénko MY2

  • soft-close dovírání
  • prodloužená záruka 5 let
  • one-click rychlá instalace
  • využití hygienického duroplastu
  • design přizpůsobený toaletě MY2

Podle čeho vybírat toaletu?

Čeká vás výběr WC a říkáte si, že na tom přece nic není, zadržte. Unáhlené koupě WC či prkénka můžete litovat hned několikrát denně. Přečtěte si naše dva články z poradny a buďte si jisti výběrem. Kolegové pro vás napsali nejen jejich vlastní zkušenosti, ale i zkušenosti našich zákazníků. Už tedy budete vědět "Jak vybrat záchod" i "Jak vybrat prkénko". 

Koupelnová inspirace i poradna  

Pokud si nejste jisti s výběrem či uspořádáním ve vaší budoucí koupelně, obraťte se na nás. V poradně na stránkách najdete mnoho tipů, rad a inspirativních článků o ideálně zařízených koupelnách a toaletách do malých i velkých prostor. Zavolejte, stavte se za námi v showroomu ve Svitavách nebo využijte poradenství v mnoha partnerských prodejnách. O naše dlouholeté zkušenosti se rádi podělíme. 

 Záchodové prkénko MY2 nákres

Produkt patří do těchto kategorií

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hodÚt a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 80 (umyvadlo Harmonia)

Kolekce Invence

od 21 380 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o šířce 80 cm s 1 zásuvkou a keramickým umyvadlem Harmonia 80

Horní skříňka SYD2 50

od 7 540 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SYD2 50, horní závěsná skříň, dvoudveřová.

Organizér zásuvky ENZO 80

Kolekce Enzo

700 Kč s DPH

Detail

2 týdny

Organizér spodní zásuvky 80 pro umyvadlovou skříňku ENZO SZZ2 80

Třídveřová galerka MAX GA3O 130

Kolekce Max

od 23 040 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

MAX GA3O 130, koupelnová galerka s LED osvětlením (26 W) a oboustranným zrcadlem.

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.