Jarní novinky v Dřevojasu jsou tady!

Jarní novinky v Dřevojasu jsou tady!

24. 05. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Jarní období rekonstrukcí koupelen je v plném proudu a pokud i vy plánujete novou koupelnu a hledáte inspiraci, tak pro vás máme dobrou zprávu. Už nemusíte hledat. Náš nový katalog je plný žhavých novinek, trendů a hlavně moderního a kvalitního nábytku. Letos vás šetřit nebudeme, ať máte výběr, jak se patří. Pohodlně se usaďte, uvařte si šálek dobré "brazilské" kávy, článek o našich novinkách je tu.

Zvětšujeme kolekci MODULE

V minulých letech vnikly do českých koupelen nové trendy, které s sebou přinesly vlnu minimalismu a velkou poptávku po velkém a vzdušném nábytku. Takže už možná tušíte, o čem bude tato novinka, o velikých skříních. Opravdu velkých. V Dřevojasu jsme se totiž rozhodli do slova "přifouknout" naši kolekci MODULE

Umyvadlová skříňka MODULE SZZ2 120 s umyvadlem GlanceKolekce MODULE je velmi rozmanitá. Najdete v ní skříňky v rozměru od 80 do 240 cm. Navíc si lze vybrat ze třech typů umyvadel - Joy 3, Kube a Glance.

Do nabídky kolekce MODULE jsme zařadili exkluzivní výběr umyvadlových skříněk ve velkých šířkách 160 a 200 cm a s možností volby výšky 31,8 a 41,8 cm. Velké, že? A to není vše. Opravdovým velikánem a hvězdou letošního katalogu je šestizásuvková umyvadlová skříňka o šířce 240 cm a výšce 41,8 cm - MODULE SZZ6 240.

Umyvadlová skříňka MODULE SZZ6 240 s umyvadly KubeU umyvadlové skříňky MODULE SZZ6 240 si můžete vybrat na jakou stranu umístíte umyvadla. Vpravo, vlevo, nebo s mezerou uprostřed. To je na vás.

Skříň se pyšní hned šesti prostornými zásuvkami s tlumeným dovíráním a dvojicí keramických umyvadel. Vybírat lze z modelů Glance (pro variantu SZZ6 240 pouze Glance 60), Joy 3 a Kube. Ve stejné šířce a o výšce 31,8 cm je dispozici čtyřzásuvková umyvadlová skříňka SZZ12 240.

Dámy, zrcadla pro vás

Koupelna není jen o hygieně, ale i o kráse. Dámy, zbystřete, tato novinka se vám bude jistě líbit. Představujeme vám zrcadlo ALIVA ZCOTZ 60 se zabudovaným LED osvětlením po obvodu a s možností jeho regulace pomocí dotykového tlačítka. Co jistě oceníte, je jeho osvětlené zvětšovací zrcátko pro pohodlné líčení. Čas nadobro zahodit různá kapesní či nástěnná zrcátka. Souhlasíte? 

Koupelnové zrcadlo ALIVANové zrcadlo ALIVA ZCOTZ 60 se pyšní elegantním oválným tvarem a LED osvětlením po obvodu a kolem zvětšovacího zrcátka.

A ještě jednu výhodu toto zrcadlo má. Určitě znáte situaci, kdy musíte po koupeli nebo po sprše utřít ručníkem zamlžené zrcadlo, že? Tak s tím je konec. Zrcadlo má v sobě integrovanou topnou folii proti mlžení. Velkou výhodou tohoto zrcadla je možnost zavěsit ho na šířku i na výšku, díky tomu se parádně hodí k menším, ale i velkým umyvadlovým skříňkám.

Podobnou výbavou disponuje i další novinka, zrcadlo MORETO s regulovatelným LED osvětlením. A pozor, ani zde nechybí topná folie proti mlžení. Zrcadlo MORETO nabízíme v rozměrech 60, 80, 100 a 120 cm.

Koupelnové zrcadlo MORETOKoupelnové zrcadlo MORETO s LED osvětlením po bocích zrcadlové plochy. Intenzitu světla jednoduše regulujete pomocí dotykového tlačítka ve spodní části.

Černé doplňky vládnou

Černá barva je fenomén. Máme ji rádi na oblečení, jezdíme v černých autech a o svůj prostor se hlásí i v domácnostech, respektive v koupelnách. A není divu. Černá dokonale sedne k různým dřevodekorům, případně dekorům s přírodními motivy, jako jsou kámen nebo mramor. Přesvědčte se sami. Do nabídky jsme zařadili úchytky T06 a T07 v provedení černá mat a k umyvadlovým skříňkám opravdu padnou. Když je doplníte černou baterií na umyvadle či jinými černými doplňky, budete mít stylovou a moderní koupelnu.

Umyvadlové skříňky s novými černými úchytkamiČerné úchytky jsou velmi elegantní, kontrastní a nejlépe ladí s přírodními materiály, případně dřevodekory. Na obrázku vlevo úchytka T06, vpravo pak T07.

A u kterých kolekcí si můžete nové úchytky navolit?

Detail úchytky T06Detail úchytky T06 v provedení černá mat na dekoru D20 Galaxy připomínající povrch mramoru.

Nové umyvadlo na scéně

Umyvadlo Pura představuje dokonalý vzor minimalismu v italském stylu. Umyvadlo vyrábíme v šířce 120 cm, je velice tenké, s oblými hranami a s dostatečně prostornou vanou pro pohodlné umytí. Výhodou umyvadla jsou jeho odkládací plochy po stranách. Navíc si ho můžete zakoupit ve verzi se dvěma otvory pro baterii.

Umyvadlová skříňka GIO SZZ2 120 s umyvadlem PuraNové umyvadlo je velmi tenké a přesto elegantní. Vyrábíme ho ve verzi pro jednu nebo dvě baterie. 

Když to shrneme, je zkrátka ladné a elegantní křivky vás nenechají na pochybách, že jde bez pochyby o to nejkrásnější umyvadlo, které jste kdy viděli. Že přeháníme se superlativy? Možná, ale je opravdu krásné. Přesvědčte se sami. 

Pokud vás umyvadlo oslovilo a rozhodli jste se, že je to váš styl, pak vás určitě potěší i široká nabídka skříní, které s tímto umyvadlem vyrábíme. K dispozici je u umyvadlových skříněk kolekcí BONO, VARIANTE, ASTON, GIO a MAJESTY.

PROJECT BENEFIT s novými dekory

Kolekce PROJECT BENEFIT je díky své výhodné ceně velmi oblíbená, a proto jsme se rozhodli ji doplnit o nové dekory – Herkules a Karamel. V obou případech se můžete těšit z nádherných odstínů dřevodekorů. A pozor, velmi jim sluší černé úchytky.

Koupelnové skříňky PROJECT BENEFIT s dekory Karamel a HerkulesUmyvadlové skříňky PROJECT BENEFIT SZZ2 60 s novými dekory. Vlevo dekor D22 Karamel a D23 Herkules vpravo.

Maximalizace úložného prostoru

Výběr doplňkových skříní obohatily nové typy s opravdu velkým úložným prostorem. V šířce 50 cm jsou k dispozici následující skříně:

  • DOS SVD3Z2K 50 - dvoudveřová se dvěma zásuvkami a výklopným košem na prádlo.
  • DOS SVD3ZK 50 - dvoudveřová s jednou zásuvkou a košem prádlo.
  • DOS SVD2Z3 50 - dvoudveřová se třemi zásuvkami.

Vysoké doplňkové skříně v šířce 50 cm
Nové doplňkové skříně jsou velmi prostorné a budou velkým přínosem ve vaší snaze mít v koupelně pořádek. Vlevo DOS SVD3Z2K 50, uprostřed DOS SVD3ZK 50 a vpravo DOS SVD2Z3 50.

Mysleli jsme i na menší rozměry a pokud právě vy řešíte problém s místem v koupelně a potřebujete menší skříň, řešení se nabízí v podobě skříní o šířce 35 cm:

  • DOS SVD2Z2K 35 - jednodveřová se dvěma zásuvkami a výklopným košem na prádlo.
  • DOS SVD2ZK 35 - jednodveřová s jednou zásuvkou a výklopným košem na prádlo.

Vysoké doplňkové skříně v šířce 35 cmNové doplňkové skříně v šířce 35 cm. Vlevo DOS SVD2Z2K 35 a vpravo DOS SVD2ZK 35.

Tím ještě nekončíme

Do letošní sezony jsme vstoupili s opravdu širokým výběrem novinek. Jejich výčet by ale vydal na román, a proto se o nich zmíníme už jen ve zkratce. Nabídku světel doplnila LED osvětlení Kala, Nero, Tezo a Moly vyrobená v odstínu černá mat a u kolekcí INVENCE a MODULE přibyla možnost výroby vrchního plátku skříňky z voděodolnějšího HPL materiálu

Jak vidíte, novinek je opravdu dost, proto nezapomeňte sledovat naše sociální sítě (Facebook a Instagram), kde vám budeme všechny naše novinky podrobněji představovat. Nezapomeňte si také objednat náš katalog, pošleme vám ho zadarmo. A pokud by vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit. Využít můžete náš chat na www.drevojas.cz nebo kontaktní e-mail info@drevojas.cz.

Za Dřevojas,

Lukáš

 

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.