Vytisknout stránku

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 120

Zrcadlová skříňka s LED osvětlením o výkonu 36,6 W, zásuvkou, vypínačem a regulací stmívání Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Koupelnový nábytek Enzo

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 120
je součást kolekce Enzo

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 120

Třídveřová galerka ENZO GA3OE 120 27 410 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Galerky ENZO představují dokonalé snoubení luxusu, promyšlené funkčnosti a neotřelého designu pro ty, kteří hledají krásu v detailech. Prohlédněte si celolakovanou galerku s oboustrannými zrcadly – detail, který budete milovat od prvního dne. 

Parametry galerky ENZO

Koupelnová galerka ENZO GA3OE 120 má třídveřové uspořádání a dodá luxusní vzhled každému prostoru. Tato galerka bude třešničkou na dortu vaší koupelny, ať už ji doplníte ostatní vybavením z kolekce ENZO, nebo ji zkombinujete s dalšími kousky ve vašich domácích lázních.

Galerka ENZO má oboustranná zrcadla a věřte, to si zamilujete v prvním okamžiku. Praktické využití vám jistě nemusíme představovat, ovšem i vizuálně se jedná o elegantní řešení. Dvířka jsou zavěšeny na kvalitních pantech Hettich a mají tlumené dovírání. Uchycení pantů na zrcadle je chytře vyřeno naším vlastní patentem. Na veškeré kování této německé značky u nás máte doživotní záruku. Na celou skříňku pak prodlouženou záruku 5 let. Otevírání skříňky je navrženo za jemný přesah, tak aby skříňka zůstala co nejjednodušší na pohled a vás netrápily otisky prstů na zrcadle. Galerku však můžete doplnit i elegantní úchytkou

Materiál, ze kterého je skříňka vyrobena, je kombinace LTD a MDF desek. Všechny materiály i laky jsou samozřejmě vhodné do vlhkého prostředí koupelen a navrženy tak, aby dlouho vydrželi. Galerku si můžete vybrat v oblíbených odstínech matu i vysokého lesku a také podle své vlastní představy, kterou najdete ve vzorníku RAL.

Vnitřní výbava galerky ENZO

Luxusní provedení se neprokazuje pouze na povrchu, poznáte ho především, když se podíváte dovnitř. V galerce najdete oboustranná zrcadla, 2 skleněné nastavitelné police a také příjemné automatické osvětlení, které se rozsvítí vždy po otevření dvířek. 

Světlo však svítí nejen uvnitř, ale i ven. LED osvětlení si můžete intuitivně regulovat ve spodní části galerky, a tak se nemusíte při brzkém vstávání bát šoku z příliš přímého světla. V koupelně si jeho zářivost pohodlně nastavíte. LED světelné pásky jsou umístěny vertikálně a zaujmou vás až ve chvíli, kdy se rozsvítí. Mají výkon 36,6 wattů, který můžete snížit až na 10 %. Tyto LED diody se ovládají ve spodní části galerky a pomocí několika dotyků na malém vypínači si světlo přizpůsobíte přesně tak, jak si v tu chvíli přejete.

Galerka je také opatřena praktickou zásuvkou, která poslouží při holení, úpravě vlasů či nabíjení elektrických zubních kartáčků. Galerka splňuje krytí IP 44.

Proč si zamilujete tuto galerku?

  • 6 nastavitelných polic
  • Luxusní a promyšlený design
  • Tři oboustranná zrcadlová dvířka
  • 2x el. zásuvka a vypínač zvenku ve spodní části
  • LED osvětlení s možností intuitivní regulace a stmívání 

Dřevojas – záruka kvality a designu

V Dřevojasu se specializujeme na koupelny už více než 30 let. Můžete si být jisti, že materiály, zpracování i finální sestavení podléhají přísné kontrole, a proto víme, že náš nábytek do koupelny si zamilujete na první pohled. 

Jak vybrat galerku do vaší koupelny?

Pokud si nejste jisti výběrem nebo zvažujete více možností, přečtěte si náš článek Jak vybrat galerku. V obsáhlém článku jsme popsali všechny důležité aspekty výběru i možností pro menší, panelákové i velké koupelny v početných domácnostech. Při pátrání po dalších informacích můžete nahlédnout do naší Poradny nebo nás rovnou kontaktovat.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Šířka 1156 mm
Výška 741 mm
Hloubka 153 mm
Šířka kompletu 1156 mm
Vlastnosti produktu Osvětlení
Elektrická zásuvka
Vypínač 
Hmotnost 36 kg

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Dvoudveřová galerka ASTON GA2OE 120

Kolekce Aston

od 22 610 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

ASTON GA2OE 120, dvoudveřová galerka s LED osvětlením, vypínačem a 2 el. zásuvkami (zrcadlo 60/60).

Dvoudveřová galerka PREMIUM GA2E 120

Kolekce Premium

od 13 890 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

PREMIUM GA2E 120, dvoudveřová galerka s el. zásuvkou (zrcadlo 60/60).

Zrcadlo STRIPE ZCO 120

Kolekce Stripe

9 810 Kč s DPH

Detail

skladem

Koupelnové zrcadlo o šířce 120 cm s LED osvětlením a vypínačem vč. regulátoru stmívání

Organizér zásuvky 80 - COLOR, BIG INN, BONO, VARIANTE

700 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Organizér spodní zásuvky 80 pro umyvadlové skříňky BIG INN, BONO, COLOR a VARIANTE s umyvadlem…

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.