Vytisknout stránku

Umyvadlová deska DPU CS I

Umyvadlová deska CS I, hloubka 500 mm, tloušťka 48 mm, možnost volby šířky 600-2700 mm a výřezu pro umyvadlo či baterii Zobrazit více

Zajímá vás nějaký detail?

Odpovědi na nejčastější otázky najdete v naší poradně, kterou jsme společně s kolegyní Bárou a kolegou Radkem nachystali.
BarboraStoklasová
Barbora
Stoklasová
RadekKrajzl
Radek
Krajzl
Přejít do poradny
Umyvadlové desky a skříně pod desky

Umyvadlová deska DPU CS I
je součást kolekce

Zobrazit kolekci

Nadstandartně dlouhá záruka 5 let

Zboží doručíme složené a kompletní

Používáme špičkové kování Hettich s jemným dovíráním

Umyvadlová deska DPU CS I

Umyvadlová deska DPU CS I 4 720 Kč s DPH , 2 až 3 týdny.

Trendy koupelna, to je koupelna vybavena stylově a zároveň prakticky. Pokud po takové toužíte, podívejte se na možnosti, které přináší umyvadlové desky. Ty jsou variabilní a dopřejí vaší koupelně přesně to, co potřebujete. Kombinace umyvadlové desky a vhodného, zajímavého umyvadla dokáže rozehrát příjemnou minimalistkou ódu. Ale díky kombinaci s doplňkovými skříňkami získáte i dostatek úložného prostoru. A to je cesta, kterou dovedete koupelnu k dokonalosti.

Parametry desky 

Oblíbené umyvadlové desky jste už jistě viděli. Jde o jednoduchý designový prvek, o který se můžete opřít. A to doslova, protože tloušťka desky je 48 mm. K umyvadlovým deskám se však často upírá pozornost a odráží se od nich celkový design koupelny. Jsou jednoduché a dokáží zaujmout. Zároveň se skvěle kombinují s doplňkovými skříňkami pod desku, které vytvoří tolik potřebný úložný prostor. Hloubka 500 mm je dostatečně velká k mnoha stylovým umyvadlům. A šířku si můžete zvolit na míru své koupelny – vyberte si od 600 do 2700 mm. Umyvadlové desky se svou univerzálností a jednoduchostí přizpůsobí každému stylu. 

Vyberte si z mnoha dřevodekorů a dekorů, které budou skvěle ladit k dalším doplňkovým skříňkám pod desku a oblíbeným otevřeným nikám. Ty využijete buď na uložení ručníků, každodenních produktů nebo k dekorativním prvkům, které můžete často měnit. Zároveň můžete zvolit kombinaci umyvadlové desky a vysoké skříňky s praktickými policemi či vnitřním košem na prádlo. Velký výběr si můžete zúžit alespoň rozhodnutím, zda dáte přednost hřejivějšímu dřevodekoru nebo upřednostníte minimalistické vzory betonu a další oblíbené materiály.

Upevněte umyvadlovou desku na vhodné konzole

Nemusíte mít strach z toho, že by konzole pokazily zamýšlený design koupelny. Umyvadlovou desku lze upevnit na 2 typy konzolí: lesklé, chromové konzole, které desce přidávají punc luxusu, či černé konzole podporující myšlenku minimalismu a jednoduchosti nebo skryté konzole, pokud nechcete v koupelně žádný další element. Konzole jsou ve 2 šířkách 500 mm a 400 mm a jedna unese až 50 kg

Kolik konzolí je třeba? 

  • 2 konzole na délku 600 – 1200 mm 
  • 3 konzole na délku 1200 – 2000 mm
  • 4 konzole na délku 2000 – 2400 mm

Umyvadla na desku

K dokonalému designu celé koupelny dolaďte i umyvadlo na desku. Vybírat můžete z mnoha variant – oválná i kulatá či umyvadla s ostrými liniemi. Umyvadlové desky jsou skvělou možností pro početnější domácnosti, které ocení 2 samostatná umyvadla. 

5 důvodů pro umyvadlovou desku

  • jednoduchý a vzdušný design
  • délka na míru přímo vaší koupelně
  • prodloužená záruka Dřevojas na 5 let 
  • oblíbená varianta do jakékoliv koupelny
  • velký výběr dekorů, dřevodekorů a barev

Variabilita umyvadlových desek – na mm přesně

Umyvadlové desky pro vás nařežeme přesně podle vašich potřeb. Od 600 až po 2700 mm, a to s odstupem i 1 mm přesně. Cena desky se zvyšuje každých 10 cm délky

Do desky vám můžeme vyříznout i přesný výřez na umyvadlo či baterie. Tuto skutečnost nám přesně popíšete v objednávkovém formuláři, abyste desku doručenou k vám domů mohli ihned osadit vybraným umyvadlem a začít bez dlouhého protahování používat ve své nové koupelně. Pokud byste si výřez chtěli udělat sami, pak nezapomeňte na zatírací silikon, který zabrání průniku vody do obnaženého materiálu.  

Tyto desky lze využít i do výklenků a společně s doplňkovými skříňkami vytvořit potřebný úložný prostor. Pozor však na jejich použití, protože tyto desky nemohou být umístěny přímo na zdi. Více se o možnostech desek a jejich správném umístění dočtete v tomto článku.

Zamilovali jste se do desky pod umyvadlo?

Ale nemůžete si vybrat z mnoha možností a variant doplňkových skříněk? Přečtěte si náš článek Jak vybrat desku pod umyvadlo a prohlédněte si mnoho fotek z našich moderních realizací, jistě vám pomohou utřídit si myšlenky. Pomůžeme i nerozhodným. Zavolejte nám nebo si přečtěte další články na našem blogu, získáte mnoho rad a tipů, jak si zařídit ideální koupelnu. V Poradně také získáte návody k instalaci a přípravě koupelny na nový nábytek z Dřevojasu.

Nevyhovuje vám standardní provedení?

Vzhledem k tomu, že nábytek opravdu sami vyrábíme, umíme vám vyjít vstříc. Pokud už máte představu a víte, jaké bude mít váš vysněný nábytek rozměry, můžete využít náš jedinečný konfigurátor nábytku na míru.

Více o nábytku na míru
Výška 48 mm
Hloubka 500 mm

Chcete to vidět?

Produkt máme vystaven
v podnikové prodejně Dřevojas
ve Svitavách. Přijďte se podívat..

Otevírací doba
Po, St a Pá 8-12 a 13-17 hod
Út a Čt ZAVŘENO

prohlídka

Nejste v dosahu? Nevadí, máme dalších 300 míst, kde se prodává náš nábytek.

Mohlo by se vám líbit

Koupelnová skříňka COLOR SZZ2 125

Kolekce Color

od 29 550 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

COLOR SZZ2 125, spodní koupelnová skříň, 2 zásuvky včetně umyvadla HARMONIA 125.

Horní skříňka SYD2 50

od 7 540 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

DOS SYD2 50, horní závěsná skříň, dvoudveřová.

Jednodveřová galerka GRID GAOE 60

Kolekce Grid

od 14 600 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

GRID GAOE 60 L/P, vestavná galerka s LED vnitřním automat. osv. a zás.

Protiskluzová podložka 55 (2 ks, Q MAX) - kulatý výřez

Kolekce Q Max

1 210 Kč s DPH

Detail

2 týdny

Protiskluzové podložky do zásuvek umyvadlové skříňky Q MAX SZZ2 55 s umyvadlem Q

Položky označené * jsou povinné

Kontaktní formulář

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.