Magická atmosféra a jiskřivý design - inspirujte se koupelnou zákaznice Terezy

Magická atmosféra a jiskřivý design - inspirujte se koupelnou zákaznice Terezy

18. 05. 2023 5 minut čtení autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Jednoho dne na nás na Instagramu vyskočily pod hashtagem #drevojas fotografie nádherné koupelny s perfektně sladěným designem a s koupelnovým nábytkem od Dřevojasu. Řekli jsme si “nádherná inspirace pro zákazníky, to musí vidět”. Rozhodli jsme se proto kontaktovat majitelku Terezu, kterou můžete sledovat na Instagramu pod účtem @terynka_v, a požádat ji, zda by vás nechala nahlédnout do své krásné koupelny. Ochotně souhlasila.

Nadčasová koupelna

Originální design a hřejivý dřevodekor v koupelně je sázka na jistotu. Obojí se zhmotňuje v ergonomicky řešené umyvadlové skříňce INVENCE SZZ 125, ke které si Tereza vybrala dvojici keramických umyvadel na desku řady Joy.  

Koupelna s umyvadlovou skříňkou INVENCE

Jestliže jste ještě o kolekci INVENCE neslyšeli, překvapí vás její funkčnost. Skříňka pod umyvadlo má ergonomicky zkosené čelo, a aby se otevřela, stačí na ni lehce zatlačit - systém Push-to-open se postará o zbytek. A to není všechno - zásuvky se zavírají velmi tiše a pohodlně. Díky kvalitnímu kování Hettich mají tlumené dovírání, takže vás ráno nerozhodí žádný hluk.

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 125 (2 umyvadla Joy)

od 29 640 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o šířce 125 cm s 1 zásuvkou a 2 keramickými umyvadly Joy

Keramické umyvadlo Joy - bílé

4 040 Kč s DPH

Detail

skladem

Umyvadlo na desku bez přepadu, 46x39x12,5

Nadčasovou umyvadlovou skříňku doplnila Tereza elegantním kulatým zrcadlem a bateriemi ve stěně v černém odstínu. Rovněž doplňky jsou velmi decentní a koupelně dodávají “domáckou” atmosféru. A o tu přesně jde. Při plánování koupelny musíte pamatovat jak na design a funkčnost, ale i na to, jak se v ní chcete a budete cítit.

Umyvadlová skříňka INVENCE SZZ 125  sumyvadly Joy

A co říkáte na výběr dekoru nábytku a obkladů s podlahou? Dřevodekor dlouhodobě doporučujeme kombinovat spíše s tmavými obklady typu beton, mramor, případně ho zakomponovat do světlé koupelny, ve které mu vzdušnost dodá na velkoleposti a ještě zvýrazní strukturu dřeva. 

Detail umyvadlové skříňky INVENCE
Co víc dodat. Koupelna má duši, náboj a my děkujeme Tereze, že si vybrala nábytek od nás a za poskytnutí fotografií.

Hledáte podobné řešení?

Koupelna je nedílnou součástí našeho životního stylu, a proto se nabízí mnoho možností, jak ji upravit podle našich preferencí. Existuje široký sortiment koupelnového nábytku, obkladů a jiných doplňků, které nám umožňují naladit koupelnu podle našeho osobního stylu. A jelikož je výběr opravdu velký, rádi bychom vám pomohli se v tom všem zorientovat.  a navést vás správným směrem, aby pro vás byla koupelna učiněným rájem. Neváhejte nás proto kontaktovat. Poradíme vám s výběrem koupelnového nábytku, dáme vám pár tipů a rady, které by se vám mohly hodit. 

Pište nám na e-mail info@drevojas.cz, budeme se těšit. Obrátit se na nás můžete také na našich sociálních sítích. Pod jménem drevojas nás najdete na Facebooku a také na Instagramu

Inspirujme společně…

Máte nábytek od Dřevojasu? Podělte se s námi o jeho fotografie. Označte nás na Instagramu nebo otagutje fotografii vaší koupelny hastagem #drevojasvkoupelne. Společně můžeme inspirovat další, kdo se právě chystá na rekonstrukci své koupelny. Společně proměníme české koupelny v úžasná místa pro chvíle odpočinku a relaxu.

Váš Dřevojas

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.