Magická atmosféra a jiskřivý design - inspirujte se koupelnou zákaznice Terezy

Magická atmosféra a jiskřivý design - inspirujte se koupelnou zákaznice Terezy

18. 05. 2023 5 minut čtení autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Jednoho dne na nás na Instagramu vyskočily pod hashtagem #drevojas fotografie nádherné koupelny s perfektně sladěným designem a s koupelnovým nábytkem od Dřevojasu. Řekli jsme si “nádherná inspirace pro zákazníky, to musí vidět”. Rozhodli jsme se proto kontaktovat majitelku Terezu, kterou můžete sledovat na Instagramu pod účtem @terynka_v, a požádat ji, zda by vás nechala nahlédnout do své krásné koupelny. Ochotně souhlasila.

Nadčasová koupelna

Originální design a hřejivý dřevodekor v koupelně je sázka na jistotu. Obojí se zhmotňuje v ergonomicky řešené umyvadlové skříňce INVENCE SZZ 125, ke které si Tereza vybrala dvojici keramických umyvadel na desku řady Joy.  

Koupelna s umyvadlovou skříňkou INVENCE

Jestliže jste ještě o kolekci INVENCE neslyšeli, překvapí vás její funkčnost. Skříňka pod umyvadlo má ergonomicky zkosené čelo, a aby se otevřela, stačí na ni lehce zatlačit - systém Push-to-open se postará o zbytek. A to není všechno - zásuvky se zavírají velmi tiše a pohodlně. Díky kvalitnímu kování Hettich mají tlumené dovírání, takže vás ráno nerozhodí žádný hluk.

Koupelnová skříňka INVENCE SZZ 125 (2 umyvadla Joy)

od 29 640 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Závěsná umyvadlová skříňka o šířce 125 cm s 1 zásuvkou a 2 keramickými umyvadly Joy

Keramické umyvadlo Joy - bílé

4 040 Kč s DPH

Detail

skladem

Joy, bílé keramické umyvadlo na desku.

Nadčasovou umyvadlovou skříňku doplnila Tereza elegantním kulatým zrcadlem a bateriemi ve stěně v černém odstínu. Rovněž doplňky jsou velmi decentní a koupelně dodávají “domáckou” atmosféru. A o tu přesně jde. Při plánování koupelny musíte pamatovat jak na design a funkčnost, ale i na to, jak se v ní chcete a budete cítit.

Umyvadlová skříňka INVENCE SZZ 125  sumyvadly Joy

A co říkáte na výběr dekoru nábytku a obkladů s podlahou? Dřevodekor dlouhodobě doporučujeme kombinovat spíše s tmavými obklady typu beton, mramor, případně ho zakomponovat do světlé koupelny, ve které mu vzdušnost dodá na velkoleposti a ještě zvýrazní strukturu dřeva. 

Detail umyvadlové skříňky INVENCE
Co víc dodat. Koupelna má duši, náboj a my děkujeme Tereze, že si vybrala nábytek od nás a za poskytnutí fotografií.

Hledáte podobné řešení?

Koupelna je nedílnou součástí našeho životního stylu, a proto se nabízí mnoho možností, jak ji upravit podle našich preferencí. Existuje široký sortiment koupelnového nábytku, obkladů a jiných doplňků, které nám umožňují naladit koupelnu podle našeho osobního stylu. A jelikož je výběr opravdu velký, rádi bychom vám pomohli se v tom všem zorientovat.  a navést vás správným směrem, aby pro vás byla koupelna učiněným rájem. Neváhejte nás proto kontaktovat. Poradíme vám s výběrem koupelnového nábytku, dáme vám pár tipů a rady, které by se vám mohly hodit. 

Pište nám na e-mail info@drevojas.cz, budeme se těšit. Obrátit se na nás můžete také na našich sociálních sítích. Pod jménem drevojas nás najdete na Facebooku a také na Instagramu

Inspirujme společně…

Máte nábytek od Dřevojasu? Podělte se s námi o jeho fotografie. Označte nás na Instagramu nebo otagutje fotografii vaší koupelny hastagem #drevojasvkoupelne. Společně můžeme inspirovat další, kdo se právě chystá na rekonstrukci své koupelny. Společně proměníme české koupelny v úžasná místa pro chvíle odpočinku a relaxu.

Váš Dřevojas

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.