Jaké trendy a koupelnový nábytek najdete v našem novém katalogu?

Jaké trendy a koupelnový nábytek najdete v našem novém katalogu?

25. 05. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Již tradičně vám každé jaro servírujeme nový katalog s celou řadou žhavých novinek, trendů nebo inspirací a ani letos tomu není jinak. Co by vám nemělo uniknout, co si již nyní můžete objednat do své koupelny, čtěte v článku. Budete překvapeni.

V hlavní roli modularita

Tahounem novinek pro letošní rok je kolekce MODULE se svou příslovečnou modularitou, díky které si budete moct poskládat nábytek do koupelny dle svých představ. Nevěříte? Kolekce nabízí hned několik rozměrů - 80, 100, 120 a pro opravdu velké koupelny i 140 cm. Současně máte volnou ruku i v počtu zásuvek. Skříňky si můžete navolit v jedno, dvou nebo až v čtyřzásuvkovém provedení. Opravdovou třešničkou na skříňce jsou keramická umyvadla. Pro kolekci jsme vybríali obzvláště ta nejhezčí - Joy 3, Kube a Glance.

Flexibilitu kolekce ale definují i jiné vlastnosti. Elegance, promyšlenost a hlavně moderní a čisté linie podpořené velkým výběrem barevného zpracování. Kolekce MODULE za to opravdu stojí a nebudete to jenom vy, kdo bude obdivovat její přednosti, ale i vaše případná návštěva.

Koupelnová skříňka MODULEKoupelnová skříňka MODULE SZZ 120 s umyvadlem Glance. Skříňku je možné vyrobit v celé řadě barevných provedení. Od krásných dekorů, přes elegantní dřevodekory až k lakovaným provedením.

Když projekt, tak jedině s nábytkem Dřevojas

U praktických a promyšlených řešení ještě zůstaneme, protože součástí balíku novinek jsou také řady PROJECT a PROJECT BENEFIT. Už samotný název kolekcí napovídá o jejich univerzálnosti, která vychází z rozměrů skříněk 60 a 70 cm. Skříňky se díky tomu stávají velmi vhodnou alternativou pro jakoukoliv koupelnu a kromě toho i velká projektová řešení.

PROJECT

Řada PROJECT představuje elegantní a důmyslnou kolekci s mnoha přednostmi, které z ní dělají ten správný nábytek pro vaší koupelnu. Kromě výše zmíněných rozměrů zde hrají roli i detaily, jako prostorné asymetrické zásuvky nebo kompatibilita skříněk s oblíbenými umyvadly Laufen Pro S a Grohe Essence. Obě umyvadla je nutné objednat samostatně s tím, že umyvadlo Laufen Pro S je možné koupit přímo u nás.

U kolekce je také k dispozici prostor pro volbu ze čtyř typů úchytek a barevného či povrchového zpracování. Skříňku je možné vyrobit v mnoha dekorech či dřevodekorech nebo v lakovaném provedení. 

Kolekce PROJECTElegance a důmyslnost se zrcadlí v koupelnové skříňce PROJECT SZZ2 70. Asymetrické zásuvky, uložené na značkovém kování Hettich, mají tíché dovírání a zároveň nabízí dostatek prostoru pro uložení hygienickýh či pracích potřeb.

PROJECT BENEFIT

Koncepci založené na kvalitě a výhodné ceně ma řada PROJECT BENEFIT. Skříňky kolekce jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a osazeny krásnými keramickými umyvadly Q, která jsou součástí ceny. Jednoduchost a univerzálnost u kolekce charakterizuje subtilní úchytka a bílé lakované provedení skříňky. Pokud nejste nároční, chcete kvalitu a eleganci, pak je pro vás kolekce PROJECT BENEFIT tou správnou volbou.

Kolekce PROJECT BENEFITCenově dsotupné a zároveň kvalitní řešení představuje skřňka kolekce PROJECT BENEFIT SZZ2 70 s umyvadlem Q v ceně.

Galerka vládne koupelnám

Sortiment zrcadlových galerek obohatila nová řada FOCUS, kterou vstihují slova prostor a chytrost. Základem galerky je korpus dimenzovaný na dva hlavní prostory - samotný vnitřek galerky a dodatečnou niku. Korpus je možné upravit jak v oblíbených dekorech nebo dřevodekorech, ale i v lakovaném provedení lesk/mat.

Galerku vyrábíme v rozměrech 50 (jednodvéřová), 60 (zde si můžete zvolit, zda jedno nebo dvoudvéřovou), 70, 80, 100 a pro náročné i v šířce 120 cm. 

Vnitřní prostor zaujímá krásnými skleněnými policemi, ať už pro drobnou hygienu, tak i pro holící strojky pro pány nebo fén na vlasy, kulmu a podobná zařízení, pro která je ve skříňce k dispozici také elektrická zásuvka. 

Galerka FOCUSDvoudvéřová galerky FOCUS GA2OE 60 se skleněnými policemi a dodatečnou nikou. Korpus galerky je v dekoru Tobacco.

Nové dekory

I letos nesmí chybět novinky mezi dekory. Kus přírody přinese do vašich koupelen originální dekor Organic (pouze u kolekce MODULE) tvořený rostlinami a květy sesbíranými na svazích tyrolských Alp. Ze zástupců dřevodekorů můžete nově objednvávat skříňky s dekorem Tobacco s nádherným a do hnědého odstínu zabarveným povrchem. Opravdový kus elegance je dekor Galaxy s povrchem připomínajícím mramor. 

Nové dekory Tobacco a Galaxy

Vlevo skříňka Q MAX SZZ2 70 v dekoru Tobacco s umyvadlem Q. Vpravo skříňka PROJECT SZZ2 70 pro umyvadlo Laufen Pro S provedená v dekoru Galaxy.

A to není vše!

Již nyní můžete na našem webu vidět všechny novinky včetně možnosti konfigurace nového typu úchytky T05. Dále se můžete třeba inspirovat při výběru doplňkových skříněk do koupelny. Moderní a futuristické řešení představují skříňky kolekce INVENCE, které lze nově vyrábět i v masivu.

Letošní novinky jsou opravdu výživné a inspirující. Pokud vás cokoliv zaujalo, máte dotaz, potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat nebo nám napsat níže do komentářů. 

Za Dřevojas,

Lukáš 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Vanda

25. 09. 2020 06:04

My jsme nedávno předělali naši koupelnu a stále ji ještě nemáme úplně hotovou. Každou chvíli narazím na něco, co by se mi v koupelně líbilo :-D . Naposledy to byly třeba umyvadlové skříňky, které jsem objevila na https://www.vybavime-koupelny.cz/umyvadlove-skrinky , tak jsem ji po konzultaci s manželem objednala. Skvěle tak díky ní využijeme prostor pod umyvadlem :-) .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.