Když jednoduchost a elegance vládne koupelně

Když jednoduchost a elegance vládne koupelně

17. 07. 2023 5 minut čtení autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Koupelna může mít mnoho podob, někdy ale spíše chceme, aby byla jednoduchá, elegantní a útulná. A právě jednu takovou koupelnou bychom vám chtěli ukázat. Zákaznice Andrea byla tak laskavá a dovolila nám podělit se s vámi o její fotografie, abyste se i vy mohli inspirovat.  

Plánujete rekonstrukci koupelny? Vybíráte nábytek? Čtěte v našem podrobném průvodci, jak postupovat a jak se při výběru koupelnového nábytku nespálit.

Jemnost a vzdušnost

Interiér pojala velice vkusně a elegantně a to vše při zachování vzdušnosti a jednoduchosti. Koupelně vévodí podlaha v teplém odstínu dřevodekoru, doplněná světlými obklady s nádhernou povrchovou strukturou. Kombinace je podpořená výběrem koupelnového nábytku ve světlé barvě a dřevěnými doplňky, jako jsou stoličky, regály nebo i takové drobnosti jako mýdlenka. Andrea to má promyšlené do posledního detailu.

Umyvadlové skříňky Q MAX SZZ2 60 v odstínu Bílá lesk a Bílá vysoký lesk

Jednu? Raději dvě!

Vás ale určitě nejvíce zajímá, co že si to Andrea vybrala za koupelnový nábytek. Nebudeme vás napínat, vítězem její volby se stala elegantní umyvadlová skříňka Q MAX SZZ2 60 v povrchové úpravě N01 Bílá lesk a L01 Bílá vysoký lesk. A to rovnou dvakrát. Skříňka je velice praktická a díky svému jednoduchému designu je vhodná do jakékoliv koupelny. Jednoduše se přizpůsobí vašim potřebám. Ozdobou skříňky je pak vedle elegantních úchytek i keramické umyvadlo řady Q

Detail umyvadlové skříňky Q MAX SZZ2 60

Co na to říct?

Koupelna je opravdu krásná a jsme velice rádi, že se na tom výrazně podílí náš nábytek. Určitě vám také můžeme doporučit sledovat Andreu na jejím instagramovém profilu, kde můžete obdivovat její cit pro design, protože nejen koupelnu, ale celý dům si zkrášlila dle svých představ. 

Hledáte podobné řešení?

Líbí se vám koupelna zákaznice Andrey? Také chcete mít ve svém domově hřejivou atmosféru se vzdušným nábytkem? Dejte nám vědět. Velmi rádi vám poradíme, prozradíme vám pár tipů a pomůžeme s výběrem toho správného koupelnového nábytku. 

Pište nám na e-mail info@drevojas.cz, budeme se těšit. Obrátit se na nás můžete také na našich sociálních sítích. Pod jménem drevojas nás najdete na Facebooku a také na Instagramu

Inspirujme společně…

Máte nábytek od Dřevojasu? Podělte se s námi o jeho fotografie. Označte nás na Instagramu nebo ho otagujte hastagem #drevojasvkoupelne. Společně můžeme inspirovat další, kdo se právě chystá na rekonstrukci své koupelny.

Váš Dřevojas

Když jednoduchost a elegance vládne koupelně
Když jednoduchost a elegance vládne koupelně

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.