Dřevojas na veletrhu For Interior 2022

Dřevojas na veletrhu For Interior 2022

14. 10. 2022 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Aktuální trendy, mnoho inspirace a novinky od celé řady výrobců nábytku mohly stovky návštěvníků obdivovat v druhé polovině září na veletrhu For Interior v pražských Letňanech. A Dřevojas u toho samozřejmě nemohl chybět. V rámci Klastru českých nábytkářů jsme se do Prahy vypravili s rekordním počtem produktů a hlavně s celou řadou novinek, které reflektují aktuální trendy a požadavky na moderní nábytek. Bylo to opravdu velkolepé, tak čtěte dál.

Co jsme vystavovali?

Trendy z posledních let jasně ukazují, že rozhodujícími atributy při výběru koupelnového nábytku jsou kvalita a rychlost dodání. Proto jsme se v letošním roce zaměřili na naši kolekci koupelnového nábytku BONO, které jsme se rozhodli vtisknout modernější nádech a poprvé ji předvést na veletrhu For Interior. A aby toho nebylo málo, přivezli jsme i další produkty z našich expresních kolekcí

Nábytek Dřevojas na veletrhu For InteriorLetošní stánek jsme měli opravdu napěchovaný. K vidění byly hned čtyři umyvadlové skříňky, doplňkové skříně, galerka nebo zrcadla

A které kolekce řadíme mezi expresní? Aktuálně jsou k dispozici 4 řady koupelnového nábytku s dodáním do 5 pracovních dnů. Jde o řady nábytku BONO, Q MAX, PROJECT BENEFIT a PLUTO. A pozor! Nechyběly ani novinky! 

Nové BONO

Některé trendy mají dlouhé trvání, jiné se mění jak roční období. V Dřevojasu na tyto změny vždy reagujeme a po úspěších z minulých let, kdy jsme například představili náš designový poklad, kolekci MODULE v dekoru Organic, jsme se zaměřili na již zmíněnou kolekci koupelnového nábytku BONO

Koupelnový nábytek BONO na For InteriorHlavním tahákem byla umyvadlová skříňka BONO SZZ2 120 vyrobená v novém designu s úchytkou a dřevěnou lištou kryjící spodní část umyvadla

Umyvadlové skříňky této kolekce se nově otevírají pomocí elegantní úchytky zafrézované v přesahu zásuvky. Kromě estetického hlediska je ale nutné vyzdvihnout i její funkční podstatu. Otevírání zásuvky je totiž díky těmto úchytkám výrazně pohodlnější. Další novinkou na skříňkách BONO, kterou je nutné zmínit, jsou dřevěné lišty v barvě skříně. Ty nahradily původní plechové lišty a skříňkám vtiskly nádech moderního nábytku s prvky minimalismu.

For Interior v PrazeVýstava našich expresních produktů, zejména pak nové BONO, vzudilo mezi návštěvníky nebývalý zájem

Expresní dekory

Další novinku mohli návštěvníci pozorovat na kolekci nábytku PROJECT BENEFIT. Do Prahy jsme přivezli skříňku PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v dekoru D23 Herkules, který je společně s dekorem D22 Karamel nově zařazen do programu expresních výrobků. Oblíbená a cenově výhodná kolekce je nyní dostupnější do 5 pracovních dnů hned v několika dekorech.

Koupelnový nábytek Dřevojas na For InteriorUmyvadlová skříňka BONO SZZ2 120 s umyvadlem Pura, vedle umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v dekoru D23 Herkules a Q MAX SZZ2 70 v dekoru Arlington. Vše v režimu dodání do 5 pracovních dnů.

Co jsme si z letošního veletrhu odnesli?

Předně radost z toho, že veletrhy po dvou letech v omezeném režimu postupně ožívají. Lidé se začínají pomalu vracet a návštěvnost byla opravdu vysoká. Kromě toho sklidilo naše BONO velký úspěch. Dostalo se nám mnoho slov chvály. Návštěvníci oceňovali především moderní a vyvážený design nábytku. Jsme za to nesmírně rádi a už nyní se těšíme na příští rok. Novinky budou opět velkolepé.

Za Dřevojas,

Lukáš!

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.