Jak osvěžit vzhled vaší koupelny?

Jak osvěžit vzhled vaší koupelny?

16. 07. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Přemýšlíte, jak zvýšit šmrnc vaší koupelny, aniž byste museli provádět velké stavební úpravy? Zaměřte se na zajímavé doplňky a detaily. Oživí vaši koupelnu a dodají jí na atraktivitě. A pokud chcete držet krok se současnými trendy designových veletrhů, vsaďte určitě na černou

Umyvadlová skříňka GIO s černými úchytkamiUmyvadlová skříňka GIO SZZ2 100 s umyvadlem Euphoria U003, úchytka T06, barevné provedení korpusu i čelní plochy D15 Nebraska. Vestavná galerka GRID GA2OE 90, barevné provedení čela L01 Bílá vysoký lesk.

Přestože černá ve velkých plochách, např. na obkladech, může působit temně a mnoho lidí se jí raději vyhýbá, v podobě detailů, jako jsou úchytky, baterie nebo drobné dekorace, pozvedne dojem z interiéru koupelny na vyšší úroveň.

Černé úchytky k umyvadlovým skříňkám

Černá úchytka na umyvadlové skříňce v dřevodekoru je nepřehlédnutelná a dodává jí na osobitosti. Zcela jistě neuděláte krok vedle, ani když ji zkombinujete s velmi moderními dekory imitujícími beton. Všechny tyto možnosti nabízí např. naše kolekce GIO.

Umyvadlová skříňka GIO s umyvadlem Pura a černými úchytkamiUmyvadlová skříňka GIO SZZ2 120 s umyvadlem Pura U121, úchytka T06, barevné provedení korpusu i čelní plochy D20 Galaxy

Varianty černých úchytek

Vybírat můžete ze dvou typů úchytek - klasických úchytek, které jsou připevněné k čelu zásuvky a úchytek přidělaných k horní hraně zásuvky, které jsou velmi zajímavým řešením.

Černé úchytkyČerné úchytky - vlevo klasická úchytka T06 na čele zásuvky, vpravo úhytka T07 na horní hraně zásuvky

Zmodernizovaná klasika

Klasickou bílou dveřovou skříňku promění černá úchytka na horní hraně dvířek v opravdový designový kousek, který ocení vyznavači čistých linií a minimalismu. Kombinace bílé a černé je nadčasová a v této čisté podobě bez zbytečných vzorů a ornamentů tak bude „in“ spoustu let.Umyvadlová skříňka Q dveřová s černými úchytkamiUmyvadlová skříňka Q dveřové SZD2 70 s umyvadlem Q U016, úchytka T07, barevné provedení dveří L01 Bílá vysoký lesk

Vezměte to komplexně

Úchytky je samozřejmě vhodné sladit na všech koupelnových skříních, tedy i vysokých doplňkových, do kterých si uložíte všechny nezbytné hygienické prostředky, ručníky a další potřeby. Některé z našich doplňkových skříní nabízejí možnost niky, kterou lze využít nejen jako úložný prostor, ale i pro dekorace, o kterých se zmíníme později.

Doplňkové skříně s černými úchytkamiDoplňkové skříně by ve vaší koupelně neměly chybět. Vlevo vysoká skříň DOS SVD2ZK 35, uprostřed doplňková skříň DOS SVD2O 35 a vpravo umyvadlová skříňka ASTON SZZ2 120. Všechny skříně mají tmavou úchytky T06 a barevné provedení Colorado.

Černá doplňková světla

A tím to samozřejmě nekončí. Velmi efektní jsou i LED osvětlení v černé barvě, kterými můžete doplnit svoji galerku nebo zrcadlo. U nás můžete nyní vybírat z několika novinek v různých šířkách a tvarech.

LED osvětlení Kala 500 - 8 W

skladem

LED osvětlení, 500 mm, černá mat, 8 W, 568 lm, 5700 K

Detail

Další možnosti

Bát se určitě nemusíte ani baterií. Pořídíte-li je v matném provedení, nebudou na nich příliš viditelné ani stopy po kapkách vody.

Pak už stačí do interiéru přidat jen drobné dekorace, například v podobě černé vázy, dekoračních svíček nebo různých skleněných a květinových dekorací. Zajímavé mohou být i černé osušky a ručníky.

Doufáme, že vás těchto několik tipů inspirovalo a ať už vyberete jakýkoliv, potěší vaše oko pokaždé, když do své koupelny vstoupíte. A věříme, že vaši snahu ocení i rodina a návštěvy, které k vám přijdou. 

Za Dřevojas,

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Nelča

22. 05. 2022 21:15

Nejhorší je, že je dnes takových možností, že vůbec nevím, co si vybrat :-D . Manžel to nechává na mě, takže o to je to horší :-D . On akorát kouká na technické věci. Třeba teď řeší, jak nalepit podlahu. Našel si nějaký postup a lepidla na https://baumit.cz/reseni/lepeni-obkladu-a-dlazeb/lepidla-na-obklady-na-dlazby , ale než já vyberu dlažbu a obklady, tak to do té doby zase zapomene :-D .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.