Jak osvěžit vzhled vaší koupelny?

Jak osvěžit vzhled vaší koupelny?

16. 07. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Přemýšlíte, jak zvýšit šmrnc vaší koupelny, aniž byste museli provádět velké stavební úpravy? Zaměřte se na zajímavé doplňky a detaily. Oživí vaši koupelnu a dodají jí na atraktivitě. A pokud chcete držet krok se současnými trendy designových veletrhů, vsaďte určitě na černou

Umyvadlová skříňka GIO s černými úchytkamiUmyvadlová skříňka GIO SZZ2 100 s umyvadlem Euphoria U003, úchytka T06, barevné provedení korpusu i čelní plochy D15 Nebraska. Vestavná galerka GRID GA2OE 90, barevné provedení čela L01 Bílá vysoký lesk.

Přestože černá ve velkých plochách, např. na obkladech, může působit temně a mnoho lidí se jí raději vyhýbá, v podobě detailů, jako jsou úchytky, baterie nebo drobné dekorace, pozvedne dojem z interiéru koupelny na vyšší úroveň.

Černé úchytky k umyvadlovým skříňkám

Černá úchytka na umyvadlové skříňce v dřevodekoru je nepřehlédnutelná a dodává jí na osobitosti. Zcela jistě neuděláte krok vedle, ani když ji zkombinujete s velmi moderními dekory imitujícími beton. Všechny tyto možnosti nabízí např. naše kolekce GIO.

Umyvadlová skříňka GIO s umyvadlem Pura a černými úchytkamiUmyvadlová skříňka GIO SZZ2 120 s umyvadlem Pura U121, úchytka T06, barevné provedení korpusu i čelní plochy D20 Galaxy

Varianty černých úchytek

Vybírat můžete ze dvou typů úchytek - klasických úchytek, které jsou připevněné k čelu zásuvky a úchytek přidělaných k horní hraně zásuvky, které jsou velmi zajímavým řešením.

Černé úchytkyČerné úchytky - vlevo klasická úchytka T06 na čele zásuvky, vpravo úhytka T07 na horní hraně zásuvky

Zmodernizovaná klasika

Klasickou bílou dveřovou skříňku promění černá úchytka na horní hraně dvířek v opravdový designový kousek, který ocení vyznavači čistých linií a minimalismu. Kombinace bílé a černé je nadčasová a v této čisté podobě bez zbytečných vzorů a ornamentů tak bude „in“ spoustu let.Umyvadlová skříňka Q dveřová s černými úchytkamiUmyvadlová skříňka Q dveřové SZD2 70 s umyvadlem Q U016, úchytka T07, barevné provedení dveří L01 Bílá vysoký lesk

Vezměte to komplexně

Úchytky je samozřejmě vhodné sladit na všech koupelnových skříních, tedy i vysokých doplňkových, do kterých si uložíte všechny nezbytné hygienické prostředky, ručníky a další potřeby. Některé z našich doplňkových skříní nabízejí možnost niky, kterou lze využít nejen jako úložný prostor, ale i pro dekorace, o kterých se zmíníme později.

Doplňkové skříně s černými úchytkamiDoplňkové skříně by ve vaší koupelně neměly chybět. Vlevo vysoká skříň DOS SVD2ZK 35, uprostřed doplňková skříň DOS SVD2O 35 a vpravo umyvadlová skříňka ASTON SZZ2 120. Všechny skříně mají tmavou úchytky T06 a barevné provedení Colorado.

Černá doplňková světla

A tím to samozřejmě nekončí. Velmi efektní jsou i LED osvětlení v černé barvě, kterými můžete doplnit svoji galerku nebo zrcadlo. U nás můžete nyní vybírat z několika novinek v různých šířkách a tvarech.

LED osvětlení Kala 500

skladem

LED osvětlení Kala 500 v provedení černá mat

Detail

Další možnosti

Bát se určitě nemusíte ani baterií. Pořídíte-li je v matném provedení, nebudou na nich příliš viditelné ani stopy po kapkách vody.

Pak už stačí do interiéru přidat jen drobné dekorace, například v podobě černé vázy, dekoračních svíček nebo různých skleněných a květinových dekorací. Zajímavé mohou být i černé osušky a ručníky.

Doufáme, že vás těchto několik tipů inspirovalo a ať už vyberete jakýkoliv, potěší vaše oko pokaždé, když do své koupelny vstoupíte. A věříme, že vaši snahu ocení i rodina a návštěvy, které k vám přijdou. 

Za Dřevojas,

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Nelča

22. 05. 2022 21:15

Nejhorší je, že je dnes takových možností, že vůbec nevím, co si vybrat :-D . Manžel to nechává na mě, takže o to je to horší :-D . On akorát kouká na technické věci. Třeba teď řeší, jak nalepit podlahu. Našel si nějaký postup a lepidla na https://baumit.cz/reseni/lepeni-obkladu-a-dlazeb/lepidla-na-obklady-na-dlazby , ale než já vyberu dlažbu a obklady, tak to do té doby zase zapomene :-D .

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.