6 tipů do vaší koupelny

6 tipů do vaší koupelny

01. 07. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Nápadů a inspirací, jak si ulehčit život v koupelně, není nikdy dost, a tak pro vás máme pár praktických vychytávek. Jak chránit své cennosti nebo jak dát své koupelně řád? Vše se dozvíte v našem článku.

Bezpečnost nade vše

Koupelna není trezor, to všichni víme. Pokud si ale potrpíte na dražších krémech či dokonce pravé kolínské a chcete je uchovat nebo užíváte léky, které by mohly být pro vaše děti nebezpečné, uzamkněte je. V nabídce máme pro tyto účely praktický zámek, montovaný na zadní stranu zásuvek. K samotnému zámku dodáváme i dvě elektronické karty, které pouze přiložíte a zásuvka se pro nezvané návštěvníky zcela uzavře. 

Nejen v domácnostech najde zámek své využití. V případě, že provozoujete penzion nebo hotel, můžete zvýšit komfort vašich hostů právě tímto bezpečnostním prvkem. Využítí také můžou také nalézt ve veřejných prostorách, jako jsou bazény. Lidé určitě ocení možnost uzamknout své cennosti v bezpečných prostorách.

Elektronický zámek do zásuvkyElektronický zámek je složen ze dvou protikusů. Po přiložení karty se propojí pomocí výsuvného bajonetu.

Samolepicí háčky

Každá koupelna by měla mít svůj řád a pořádek. Zatočte s všudypřítomnými ručníky, špinavé do pračky, používané můžete zavěsit na naše elegantní nerezové samolepicí háčky. Něco vydrží, mají velkou nosnost a stačí je přilepit na stěnu nábytku nebo obkladu. 

Samolepící háčky
Háčky na nerezové liště lze připevnit kamkoliv, na keramické dlaždice nebo na nábytek.

Kovové háčky jsou navíc navrženy tak, aby nenarušily vizuál vaší koupelny, střídmé, elegantní, zkrátka ve znamení moderních minimalistických trendů. Celkem nabízíme varianty se dvěma, třemi nebo až čtyřmi háčky. 

Nepřehlédněte další vychytávky

Výčet praktických "hacků" ještě zdaleka nekončí. V nabídce naleznete i další vychytávky, které byste neměli rozhodně opomenout.

Dávkovač mýdla

Mnohokrát jsme se setkali s dotazy, co s otvorem v umyvadle pokud v něm nechci baterii. Prázdný otvor je nevzhledný a vytváří dojem "nedodělané koupelny". Pro tyto účely máme v nabídce praktický dávkovač mýdla. Design dávkovače je pojat v duchu minimalismu a elegance, jako designový prvek zapadne do jakékoliv koupelny a hlavně díky svým rozměrům i do skoro všech umyvadel.

Nádobka o objemu 420 ml je schovaná pod povrchem a na samotném umyvadle už nemusíte mít žádné nevzhledné butely. 

Dávkovač mýdlaDávkovač je velmi praktický a esteticky vyladěný. Vhodně zaplní otvor po baterii v umyvadle.

Magnetický pásek

Vždy po ruce. Tak by se dala charakterizovat funkce magnetických pásků, které lze připevnit na vnitřek dřevěných korpusů našich galerek. Díky nim budete mít věci jako nůžtičky, pinzety a jiné kovové nástroje vždy k dispozici.

Magnetický pásek představuje praktické řešení. Drobné nástroje už nemusíte lovit po skříňkách.

Organizéry a pořadače

Není nad pořádek v zásuvkách umyvadlových skříněk. Při jejich otevírání může jednoduše dojít k rozházení věcí. Pokud máte některou z našich skříněk, víme, jak tomu předejít.

Do horních zásuvek, kam většinou ukládáme drobnosti, se náramně hodí naše dřevěné pořadače. Díky nim si můžete všechny položky přehledně rozřadit do několika oddělených fochů. Pro spodní zásuvky jsou naopak vhodné kovové organizéry značky Hettich, které na svém místě udrží i větší předměty typu prací prášek.

Pořadač a organizérVlevo dřevěný pořadač horní zásuvky, vpravo organizér spodní zásuvky.

Kam za inspirací?

Výčet našich tipů rozhodně není u konce. Pokud vás "hacky" zaujaly, určitě se podívejte na naše webové stránky, kde jich můžete najít celou řadu. Máte-li dotaz, něco vás zajímá, neváhejte nám napsat dolů do komentářů nebo nás můžete kontaktovat na info@drevojas.cz.

za Dřevojas,

Lukáš

 

 

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.