I květy z alpské louky můžete mít na své koupelnové skříňce

I květy z alpské louky můžete mít na své koupelnové skříňce

09. 06. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

V minulém roce jsme vám na pražském veletrhu Designblok 2019 představili několik novinek, mezi kterými zcela vynikla kolekce nábytku MODULE s originálním přírodním dekorem Organic. Měsíce utekly jako voda a z plánů a představ se stala skutečnost. Dekor Organic je od letošního dubna pevnou součástí naší nabídky. Pojďme si ho nyní blíže představit. Uvařte si kávu a pohodlně se usaďte, článek o Organicu je tady.

Kolekce nábytku MODULE s dekorem OrganicKolekce MODULE s dekorem Organic, složené ze skříně SZZ 80 s keramickým umyvadlem Glance a doplňkové skříňky DOS SNZ1 40.

Návrat k přírodě

Žijeme v chaotické a uspěchané době a i sebemenší náznak přírody, především ve velkých městech, pro nás znamená možnost relaxu, načerpání nových sil a energie nebo utřídění myšlenek. Díky dekoru Organic můžeme jít přírodě naproti, můžeme jí dovézt přímo do našich koupelen a pomocí základních smyslů (zrak, čich a hmat) si zpestřit ranní či večerní rutinu spojenou s hygienou. 

Umyvadlova skříně MODULE SZZ 80 s umyvadlem Glance a doplňkovou skříňkou DOS SNZ1 40 v dekoru Organic.

Rovnou z alpských luk

Význam dekoru Organic má hned několik rozměrů, ten nejdůležitější ale spočívá v materiálu, který byl použit pro výrobu dekoru a ve způsobu jeho zpracování. Co to znamená? Dekor tvoří pouze přírodní složky, tedy rostliny, tráva a květy sesbírané na svazích tyrolských Alp. A co víc? Při sběru je kladen důraz na šetrný postup tak, aby se zamezilo nenávratnému poškození přírody

Detail povrchu dekoru OrganicDetail doplňkové skříňky DOS SNZ1 40 s dekorem Organic. Základem materiálu jsou lisované rostliny a květy pojené bio pryskyřicí.

Ekologická výroba

Základem filozofie rakouské společnosti Organoid, výrobce dekoru, je příroda a ekologie, která se promítá jak do samotného sběru materiálu, tak i do jeho zpracování a následné výroby dekoru. Při procesu lisování je využívána 100% zelená energie, pocházející z obnovitelných zdrojů a materiály, které lze snadno zlikvidovat nebo se v přírodě rozloží. Řeč je zejména o pojivu, o bio pryskyřici. Úspora a šetrnost na prvním místě.

Nábytek MODULENábytek s dekorem Organic cílí na naše primární smysly - zrak, hma a čich.

Organic v Dřevojasu

Dekor jsme v minulém roce představovali s velkým očekáváním a jeho úspěch nás utvrdil v myšlence zařadit ho do standardní nabídky. Od letošního jara tak máte exkluzivní možnost si v našem katalogu nebo na e-shopu vybrat nábytek kolekce MODULE nebo doplňkové skříně SNZ1 40 a SNZ1 60 s dekorem Organic. Narozdíl od ostatních povrchových úprav, je dekor Organic aplikován pouze na korpusu a čela skříně. Deska pod umyvadlem je vždy v bílém provedení. 

Nábytek MODULE s dekorem OrganicDoplňková skříň DOS SNZ1 60 a umyvadlová skříň SZZ 80 s umyvadlem Glance v prostorách naší vzorkové prodejny ve Svitavách.

Možná si při výběru dekoru položíte otázku, zda vydrží ve vlhkém prostředí. Rovnou vám odpovíme, že ano, protože povrch dekoru je upraven transparentní vrstvou laku, který dekor dostatečně ochrání. Navíc si dekor zachová svou strukturu a charakteristickou vůni. Přesvědčit se o tom můžete sami. Stačí navštívit náš Showroom ve Svitavách. MODULE s Organic už tam na vás čekají. :)

Příroda a modularita vítězí

Společně s elegantními keramickými umyvadly Glance, Kube a Joy 3 a modularitou skříní kolekce MODULE vytvoří dekor neobyčejný a moderní druh nábytku. Vaší ranní očistu promění ve výjimečný proces, plný smyslových prožitků z tohoto nevídaného materiálu. Pokud vás dekor zaujal, máte otázky nebo vás cokoliv zajímá, neváhejte a pište nám do komentářů nebo na e-mail info@drevojas.cz

Přírodě a koupelnám Zdar!

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.