Koupelnové trendy pro rok 2019

Koupelnové trendy pro rok 2019

29. 11. 2018 autor - Petra Lustigová

Petra Lustigová

Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové koupelny? Asi se shodneme na tom, že to je sice docela malá místnost v porovnání třeba s obývákem, ale za to velkého významu. Pryč jsou doby, kdy šlo o to, aby byla „pouze“ funkční. Dnes je záležitostí estetickou! Proč? Koupelna je první místo, kam se vydáme po probuzení, a stejně tak poslední, kam jdeme tesně před spaním. Řekněme, že tak může dost ovlivnit naše duševní rozpoložení :-) Takže není divu, že si všichni přejeme, abychom se v ní cítili jako ryba ve vodě :-)

Čím ji vybavit a jak zařídit? Pojďte se s námi podívat na koupelnové trendy pro příští rok.

 

Tip: máme pro vás také trendy pro rok 2024

 

1, Blíž k přírodě

Jaké barvy vévodí koupelnám v roce 2019? Ať už mluvíme o obkladech, dlažbě nebo nábytku, jsou to jasně světlé tóny. Béžová, tlumená žlutá a světlé tóny hnědé jsou jasnými favority. Někdo radši teplejší barvy, někdo studenější. A pro druhou skupinu je světle šedá jasnou trefou do černého :-)

dekor dřeva v koupelně

  Dekor dřeva a šedá barva vypadají jako skvělá kombinace, co říkáte? Skříňky jsou z kolekce Solo.

 

Wood works!

Jestli patříte k milovníkům dřeva, asi u vás doma najdeme (nebo plánujete) dřevěné podlahy (či imitaci), dveře, obložky… A možná také skříňky v koupelně. Skříňkám dekor dřeva sluší a co hlavně – působí útulně. Někdo rád strohost, někdo „teplo domova“ :-) A tu dekor dřeva umocňuje.

dřevěný deko koupelna nábytek

Umyvadlová deska s dekorem dřeva pomůže zútulnit vaši koupelnu.

 

Vaše koupelna vyroste do krásy

Hlavně ve městě v malém bytě člověku chybí příroda. Ale netřeba zoufat. Když zrovna nemůžete každý týden vyrazit někam do hor, můžete se alespoň doma obklopit zelenou :-) Pokojovky jsou žhavým trendem už několik let a proč je nedat i do koupelny. Tvoří kyslík a šíří krásu

 pokojovky v koupelně

Že do koupelny rostliny nepatří? Nenechte se zmást. Hodí se třeba k naší řadě koupelnového nábytku DOOR.

 

2, Na minimalistické vlně

Asi už se jen stěží najdeme někoho, kdo unikl minimalistické vlně, která zaplavila celý svět. A všechno nasvědčuje, že tomu tak bude i v letech příštích. My se tomuto trendu nebráníme, jdeme mu vstříc, a proto v naší nabídce najdete už teď 3 řady koupelnového nábytku bez úchytekMAJESTY, STORM a VARIANTE.


nábytek bez úchytek do koupelny

 Luxusní koupelnový nábytek MAJESTY bez úchytek a v minimalistickém bílém provedení.

 

Tohle se vám nabeton zalíbí

A na jaký design u minimalistického koupelnového nábytku vsadit? Strohý, luxusní a přitom blízký přírodě je dekor betonu. Tak nějak se ho pořád nemůžeme nabažit a soudě dle vašich reakcí ani vy. Pokud dekor dřeva není vaším favoritem, bílá vás už tak trochu nudí, nabeton vsaďte na beton :-)

 beton v koupelně

Jestli je to láska na první pohled, tak se běžte mrknout na kolekci AMBIENTE na stránky našeho luxusního nábytku MYJOYS.

 

Minimalismus par excellence

A jak dotáhnout minimalistické ladění vaší koupelny k dokonalosti? Umyvadlem na desce. Trend elegantních mís položených na desku je na vzestupu. Pro někoho je deska praktickým odkládacím místem, jinému přijde logičtější mít odkládací prostor rovnou součástí umyvadla. Do které skupiny patříte vy?

 minimasitický design v koupelně

Umyvadlová deska je elegantním řešením. Vyberte si dekor podle přání.

 

3, Přesně podle svého gusta

Funkčnost především. Mít na výběr. Kombinovat. Modularita je trendem a my jdeme s dobou. Už letos jsme na trh vypustili naši variabilní řadu koupelnového nábytku VARIANTE. Prostě si vyberete rozměr, který se vám hodí, a pak umyvadlo, které se vám líbí. A můžeme prozradit, že výběr v roce 2019 opět osvěžíme :-) A pokud si chcete nejen kombinovat, ale vybrat řešení vaší koupelny přímo na míru? Ano, i to je v Dřevojasu možné. Probereme s vámi návrh od A do Z a vše do vaší koupelny padne jako ulité.

 kombinace variabilni

Máte rádi, když si sami můžete řešení nakombinovat? Prohlídněte si modulární řadu koupelnového nábytku VARIANTE.

 

Inspirujme se navzájem

Co dodat na závěr? Už se na ten příští rok docela těšíme. Co chystáme? Sledujte nás na Facebooku a na Instagramu a dozvíte se víc. A protože i my se rádi dozvíme víc, napište nám do komentáře pod článkem, jaký koupelnový trend se líbí vám.

Krásné téměř adventní dny vám za Dřevojas přeje Petra

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Lustigová Petra Lustigová

Baví mě psát články o pěkných domácnostech, nábytku i doplňcích. Mám ráda jógu, přírodu a dobrou kávu.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.