Je vás doma víc? Poradíme, z kterých skřínek vybírat

Je vás doma víc? Poradíme, z kterých skřínek vybírat

06. 09. 2018 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Jste početná rodina a už vám docházejí nápady, kam uložit koupelnové nezbytnosti všech členů domácnosti? Tato na první pohled bezvýchodná situace má překvapivě velice jednoduché rozluštění.

Pro koupelnu početné rodiny jsou nejlepším parťákem skříňky velkých rozměrů s větším počtem zásuvek. A takových máme v naší nabídce hned několik.

Kolekce vhodné pro větší rodiny navíc – kromě velkorysého úložného prostoru – nabízí chytré řešení také díky variabilitě, na které si zakládáme. Vybrat si tak můžete prostornou skříňku s jednou či dvěma zásuvkami, v nabídce máme ale i takové, které mají zásuvky hned čtyři. Jednoduchý nadčasový design, kvalitní zpracování a celá řada možných dekorů jsou samozřejmostí. Tak vybírejte!

Q MAX

Q MAX – jak název sám napovídá – navrhli naši designéři primárně do větších prostor, přece jen maximální šířka skříňky pod umyvadlo může dosahovat až 130 centimetrů. Když k tomu přidáte dva šuplíky nad sebou, nedostatek místa v koupelně nebude váš problém. Skříňkám sluší dřevodekor, barva v lesku, dokonce i provedení imitace betonu.

q max koupelnový nábytek

ASTON

Šířku skříněk kolekce ASTON vyberete podle chuti a místa u vás doma, řešením může být i skříňka rozšířené velikosti včetně umyvadla s otvorem na dvě baterie. Velkorysá galerka pak překvapí dvířky, která mají zrcadla z obou stran.

BIG INN

Hlavní devizou je nadstandardně velkorysý úložný prostor. Oproti tradičním zásuvkám s hloubkou převážně od 30 do 45 cm disponují ty z řady BIG INN hloubkou od 46 do 48 cm. BIG INN vás ale přesvědčí i svou rozmanitostí. Skříňka pod umyvadlo může mít jednu, dvě, ale i čtyři zásuvky.

COLOR

COLOR je bezúchytkový, moderní, designově variabilní, a přitom také prostorově velkorysý. Řešení má mnoho variant – vyrobíme skříňku o šířce 65 centimetrů, ale zvládneme i klidně 125 centimetrů širokou, na kterou posadíte dvojumyvadlo, takže vás ráno nebudou čekat žádné fronty.

GIO

Skvělou variantou je také řada koupelnového nábytku GIO. Skříňka pod umyvadlo potěší dvěma stejně vysokými prostornými zásuvkami. Umyvadlo Euphoria pak disponuje sympatickou odkládací plochou.

VARIANTE

Barva laku, rozměry, několik typů umyvadel nebo klidně dvojumyvadlo, dokonce i počet šuplíků… vyberte si, máte volnou ruku. Počet kombinací VARIANTE je téměř neomezený. Otevírání skříněk je bezúchytkové – funguje na dotek.

A pokud by se vám to co do úložného prostoru zdálo pořád málo, vězte, že si svoji nábytkovou sestavu můžete doplnit o vysokou doplňkovou skříň, která dosahuje výšky necelých dvou metrů. Tak na nic nečekejte a vybírejte!

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.