4 tipy, jak mít v koupelně stále uklizeno

4 tipy, jak mít v koupelně stále uklizeno

24. 07. 2018 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Udržet pořádek v koupelně je někdy nadlidský výkon, v permanenci je prakticky neustále. Náš den zde začíná i končí, a i v průběhu sem hned několikrát zavítáme. Když to pak vynásobíme počtem členů domácnosti, dostali bychom se k jistě zajímavým číslům, co se stráveného času týče.

Abyste další čas v koupelně nemuseli trávit úklidem, nabízíme hned čtyři tipy, jak si usnadnit práci. Každý z nich se tak trochu týká prevence. Prostě a jednoduše jde o chytrá opatření, se kterými bude následný úklid hračkou.

Prevence je základ

Za umyvadlo čistější a lesklejší… Tímto heslem jsme se řídili při vývoji speciální povrchové hydrofobní vrstvy Dreja-Clean. Takto ošetřené myvadlo vám dodáme přímo z výroby.

Povrch keramických umyvadel získá po aplikaci Dreja-Clean lepší hygienické vlastnosti. Vytvořený „nano“ povlak chrání umyvadlo před nečistotami a uživatele před bakteriemi, jelikož ošetřený povrch nedovoluje bakteriím a plísním jejich usazování.

Odolnost je zaručena také proti vodnímu kameni, a to díky kvalitní voděodpudivé charakteristice Dreja-Clean. Veškeré možné nečistoty se nabalují na kapky vody a po materiálu stékají, tzv. lotosový efekt. Umyvadla jsou tak vždy dokonale čistá a hygienicky nezávadná.

Jde to i doma

Dreja-Clean lze aplikovat na jakékoliv keramické umyvadlo. Aplikaci Dreja-Clean si můžete provést také na již zakoupená umyvadla. Samotná aplikace ochranné vrstvy je velmi jednoduchá, vše máme popsáno v návodu.

Předně si ale musíte naši speciální sadu objednat u nás v e-shopu. Rádi vám ji obratem pošleme.

Umyvadlo ošetřené našimi přípravky Dreja-Clean se vám bude snadněji udržovat stále čisté a lesklé.

Umyvadlo ošetřené našimi přípravky se vám bude mnohem lépe udržovat.

Vše na svém místě

A kam dát všechny ty rtěnky, laky, kelímky, dózy a podobné koupelnové propriety? Řešení je jednoduché! Pořiďte si do svých skříněk a zásuvek praktické pořadače. V naší nabídce máme několik druhů.

Šikovným pomocníkem je například zásobník na kapesníky, do kterého stylově schováte mnohdy nevzhlednou krabičku kapesníků. Menší pořadač je naopak vhodnější především na rtěnky, laky na nehty nebo jiné drobnosti. A do většího pořadače STANDARD si můžete směle naskládat například odličovací tampony nebo menší dózičky.

Pro svoje variabilní využití se pořadače hodí téměř do každé zásuvky a skříňky ze široké nabídky našich nábytkových řad.

Pořadače vám pomohou mít neustále vše na svém místě

Šikovné pořadače udrží věci na svém místě.

Rozdělte prostor

Další možností, jak bojovat s nepořádkem, je rozdělení prostoru zásuvky na menší oddíly. Právě pro tento účel máme v nabídce organizéry od německé firmy Hettich. Přece jen díky rozdělení na úseky se vám nebude v zásuvce nic povalovat bez ladu a skladu a vše mnohem rychleji najdete.

Organizér šikovně rozdělí prostor velké zásuvky.

Organizér šikovně rozdělí prostor velké zásuvky na jednotlivé sektory.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

umyvadlo  dvojumyvadlo 

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.