Umyvadlo s odkládací plochou, nebo dvojumyvadlo?

Umyvadlo s odkládací plochou, nebo dvojumyvadlo?

14. 03. 2018 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Vybrat si umyvadlo… Zní to prostě, ovšem zdání klame. Jakmile zabřednete a začnete se zajímat, zjistíte, že na trhu je celá řada možností. Pokud navíc zařizujete prostornou koupelnu, nabízí se kromě klasického umyvadla, také to s odkládacím prostorem, dvojumyvadlo, nebo dokonce dvě umyvadla vedle sebe. Jakou variantu upřednostnit?

Velkorysý odkládací prostor

Když to vezmeme pěkně popořadě, pokud vás doma netrápí ranní tlačenice, máte dostatek místa, ale dvojumyvadlo vás nepřesvědčilo, dejte šanci umyvadlu většímu s odkládací plochou. Třeba nějakému designovému kousku. Jen se podívejte na umyvadlo Euphoria, Durastyle či Harmonia. Zajímavé je i umyvadlo Plane pro řadu RETRO.

Dvě umyvadla

Pokud vsadíte na dvě umyvadla vedle musíte mít ideálně metr a půl prostoru, abyste se nepřipravili o komfort. Celý koncept pak působí velmi luxusně, je ideálním řešením pro větší rodiny, kdy při ranním shonu jedno umyvadlo poslouží i dvěma členům domácnosti – a násobte dvěma. Pohodlně si tak ráno vyčistíte zuby třeba všichni současně.

Řada TOWER, umyvadla KUBEŘada TOWER, umyvadla KUBE

Dvě v jednom

Alternativou pro ty, kteří by uvítali dvě umyvadla, je pak dvojumyvadlo. Mohlo by se dokonce říct, že je v tomto směru ideálním řešením. Pokud totiž uvažujete o pořízení dvou umyvadel, není nutné, abyste si je pořizovali každé zvlášť. Dvojumyvadla mají řadu výhod – nejenže ušetří prostor, navíc vám mezi umyvadly vznikne praktická odkládací plocha. Další výhodou toho, že jde o jeden kus, je to, že nikde nejsou žádné spáry, kde by se případně mohly usazovat nečistoty.

Řada COLOR, dvojumyvadlo NORM 125

Dvojumyvadlo, věrno svému názvu, samozřejmě disponuje i dvěma otvory na baterii, čímž dokonale podtrhuje svůj uživatelský komfort. Netřeba pak dodávat, že pod dvojumyvadlem umístěná koupelnová skříňka nabízí zároveň i velký úložný prostor, do kterého hravě schováte mnoho svých koupelnových nezbytností. Její vzhled pak závisí na tom, pro jakou konkrétní řadu koupelnového nábytku se rozhodnete.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

umyvadlo  dvojumyvadlo 

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Vincek

26. 04. 2020 13:51

My máme v koupelně klasické umyvadlo, které jsem připevnil na zeď pomocí chemické kotvi, kterou jsem objednal z https://www.adamos.cz/prumyslova-lepidla a umyvadlo krásně drží. Tento způsob mi poradil kamarád a je to super. Pod umyvadlo jsme si ještě přikoupili skříňku, která se nám do koupelny hodí.

Dřevojas, v.d.

15. 05. 2020 07:59

Dobrý den, Vincku, děkujeme za Váš komentář. Mít skříňku pod umyvadlem je potřeba, máte pravdu, kam by člověk dával věci, že? Pokud ale i tak nemáte dostatek úložného prostoru, můžete se podívat na naše doplňkové skříně, díky nimž bude Vaše koupelna dokonalá. Prohlédnout si je můžete zde >> https://www.drevojas.cz/cs/m-4-samostatne-skrine S pozdravem, za Dřevojas, Lukáš

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.