Koupelnový nábytek Retro

Koupelnový nábytek Retro

Je nám líto, ale prodej již skončil.

Zobrazit alternativy Místo toho se podívejte na další kolekce

Pojďte do minulosti

Má mnoho zásuvek, úchyty různých tvarů (vlastně je nemá), různá barevná provedení. Ano, to je naše Retro neboli výtvor mladého talentovaného návrháře.
Šikmé nožičky vás upozorní, že vstupujete do minulosti, možná do koupelny vašich rodičů nebo babičky.

Koupelnová řada Retro neboli výtvor mladého talentovaného návrháře
Koupelnová skříňka Retro - detail zásuvky a umyvadla Plane

Speciální Plane

Také v zásuvkách skříňky Retro může vládnout dokonalý pořádek. Všimněte si umyvadla Plane, je z litého mramoru a je určeno speciálně pro tuto řadu.
Zejména ženy ocení velký odkládací prostor vpravo, mycí prostor je situován vždy doleva.

Nelíbí se vám tato řada?
Mrkněte na další

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.