Jsou umyvadlové skříňky dodávány včetně umyvadla?

Ano, umyvadlové skříňky dodáváme včetně umyvadla. Současně jsme pro vás ale v našem sortimentu připravili několik možností, jak si objednat skříňku bez umyvadla nebo pro umyvadla oblíbených značek, jako jsou Laufen, Duravit, Villeroy & Boch apod. Výběr je opravdu velký a my vám povíme, jak v něm najít přesně to, co potřebujete. 

Hledáte nové umyvadlo do koupelny? Nejste si jisti, které je pro vás to pravé? V podrobném článku “Jak vybrat umyvadlo” vám poradíme, čeho se při jejich výběru držet.

Umyvadlo v ceně - jednoduché a pohodlné řešení

Většinu našich umyvadlových skříněk dodáváme s umyvadlem, které je zahrnuto v ceně. Díky tomu si můžete zařídit koupelnu na pár kliknutí. Stačí si vybrat z více jak 20 designových kolekcí a objednat. 

Skříňky pro oblíbená umyvadla

Máte v koupelně umyvadlo Laufen Pro S, nebo umyvadla Duravit Vero, Subway 2.0, Finion, nebo Metric a hledáte pod ně skříňku? Pak ji mezi našimi skříňkami jistě najdete. V rámci kolekce VARIANTE si můžete pro uvedená umyvadla objednat hned několik rozměrů skříněk pod umyvadlo. Pro malé koupelny nabízíme rozměry 60, 65 či 70 a 80 cm, pro velké rodinné koupelny nebo zkrátka pro ty, co chtějí víc prostoru, skříňky pod umyvadlo široké až 130 cm. Určitě také oceníte možnost výběru jedno či dvouzásuvkové varianty.

Podrobný přehled všech umyvadel, pod která vyrábíme skříňky v kolekci VARIANTE:

  • Laufen Pro S (možné zakoupit i u nás v e-shopu) - rozměry 60, 70, 85, 105 a 130 cm
  • Villeroy & Boch Finion - 80, 100 a 120 cm
  • Villeroy & Boch Subway 2.0 - 60, 65, 80 a 100 cm
  • Villeroy & Boch Metric - 100 cm
  • Duravit Vero - 60, 70, 80, 100 a 120 cm

Vedle kolekce VARIANTE můžete pro umyvadla Laufen Pro S nebo Grohe Essence zakoupit i skříňky pod umyvadlo kolekce PROJECT. Ta je vám k dispozici s celou řadou úchytek a v mnoha dekorech.

 

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka PROJECT SZZ2 60

od 11 720 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová skříňka o šířce 60 cm se 2 zásuvkami pro keramické umyvadlo Laufen Pro S 60 (není…

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka PROJECT SZZ2 70

od 13 890 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová skříňka o šířce 70 cm se 2 zásuvkami pro keramické umyvadlo Laufen Pro S 70 (není…

Cena bez umyvadla

Koupelnová skříňka PROJECT SZZ2 60

od 11 720 Kč s DPH

Detail

2 až 3 týdny

Umyvadlová skříňka o šířce 60 cm se 2 zásuvkami pro keramické umyvadlo Grohe Essence (není součástí…

Potřebujete pouze skříňku pod umyvadlo? 

To není žádný problém. V případě, že se vám zalíbila některá ze standardních umyvadlových skříněk, ale chcete ji bez umyvadla, není problém. Dejte nám vědět na info@drevojas.cz a my vám sdělíme všechny podrobnosti, včetně ceny. Musíme ale také upozornit, že každá ze skříněk pod umyvadlo je konstruována pro přesně daný typ umyvadla a pokud uvažujete nad vlastním, nemuselo by vám na skříňce sedět. I to ale dokážeme vyřešit.

Využijte náš konfigurátor

Ano. Pomocí našeho konfigurátoru vám můžeme vyrobit umyvadlové skříňky z vybraných standardních kolekcí i pro jiné typy umyvadel, než s jakými je nabízíme ve standardní nabídce. Stačí navštívit některého z našich obchodních partnerů, který používá náš konfigurátor koupelnového nábytku a je to. O zbytek se už postaráme.

Stále si nevíte rady?

Pokud si výběrem koupelnového nábytku stále nejste jisti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme prostřednictvím e-mailové adresy info@drevojas.cz nebo telefonu +420 461 653 937. Navštívit můžete také náš showroom ve Svitavách – budeme se na vás těšit!

Článek pro vás napsal

Lukáš Víšek
Lukáš Víšek Specialista marketingu
Více článků od autora

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Položky označené * jsou povinné

Máte dotaz? Napište nám.
Vyplňte níže uvedený formulář a my to zařídíme.

*
*
*

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s vaším dotazem udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V souvislosti s novým nařízením EU 2016/679 o ochraně osobních údajů (GDPR) si Vás dovolujeme požádat o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Vyplněním formuláře s žádostí o katalog udělujete souhlas se zařazením všech jeho osobních a jiných údajů v rámci tohoto formuláře, jakož i dalších údajů získaných při obchodním styku (dále jen „osobní údaje“) do databáze správce (dále také jako „správce“), tj. Dřevojas, v. d., se sídlem Pražská 50, Svitavy, 568 02, IČ:42193940, a s jejich zpracováním, a to i prostřednictvím správcem pověřených zpracovatelů (dále jako „zpracovatel“).

Osobní údaje budou zpracovávány k obchodním a marketingovým potřebám správce, včetně nabízení obchodu a služeb, jakož i zasílání obchodních sdělení mimo jiné prostřednictvím elektronických prostředků ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Souhlas se poskytuje na dobu do odvolání souhlasu. Registrovaný bere na vědomí, že má práva dle ust. § 11 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo přístupu k osobním údajům. Každý subjekt údajů, který zjistí nebo se domnívá, že správce nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života subjektu údajů nebo v rozporu se zákonem, může a) požádat správce nebo zpracovatele o vysvětlení, b) požadovat, aby správce nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav; zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.


Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.