Koupelnová řada Avantgarde

Koupelnová řada Avantgarde

14. 10. 2016 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Originální koupelnová sestava Avantgarde, novinka našeho katalogu, vás dostane. Je výrazná, komfortní, jedinečná. Umyvadlo Kaldewei, které k ní náleží, je třešničkou na dortu.

Naprosto unikátní design do vaší koupelny

Boční desky této řady jsou totiž z materiálu, který vám bude připomínat beton. A právě ten řadě Avantgarde sluší ze všech nejvíc! V naší nabídce najdete i další odstíny, jako je cafe, oregon, ořech nebo wenge. Přední strany koupelnových skříněk, ať nízkých nebo vysokých, dostanete v bílé barvě s vysokým leskem. A hlavně dámy, pozor! Otevřete-li vysokou skříňku, vykouknou na vás skleněné poličky! Vypadají naprosto luxusně a s jejich rozmístěním lze hýbat podle vaší aktuální potřeby.

Kování Hettich a volitelné příslušenství

Skříňky mají zapuštěné panty a jemné dovírání značky Hettich. Hledání v zásuvkách usnadní pořadače a organizéry. Aby vše zůstalo na svém místě, ohlídá protiskluzová podložka. Úchytky jsou příjemně tvarované, "akorát" do ruky. Potřebujete skříňku šedesáticentimetrovou, anebo širší? U nás si vyberete. Ke skříňce pak zvolíte galerku se zrcadlem v odpovídajících rozměrech. Víte, že zrcadlo opticky rozšíří prostor vaší koupelny? Za ním se navíc schovává další úložný prostor.

Kvalitní a designové umyvadlo Kaldewei

Vedle atraktivního designu je předností Avantgarde smaltované ocelové umyvadlo značky Kaldewei. Platí pro něho třicetiletá záruka! A pyšní se povrchovou úpravou Pearl-Effekt, která usnadňuje údržbu a péči o umyvadlo. Díky Pearl-Effekt totiž voda po hladkém povrchu sklouzne a bere s sebou do odtoku i veškerou špínu. Smaltovaná ocel Kaldewei zdobí koupelny ve více než 70 zemích na celém světě už několik desítek let, což je samo o sobě zárukou kvality. A mohlo by vás také zajímat, může se pochlubit více cenami za design než má Praha věží.

Hledáte nábytek pro novou koupelnu? Originální, ale nepříliš výstřední, příjemný a neotřelý? Víme, co potřebujete. Avantgarde!

Prohlédněte si také koupelnové doplňky.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Avantgarde  Hettich  Kaldewei 

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.