Koupelnová řada Avantgarde

Koupelnová řada Avantgarde

14. 10. 2016 autor - Kamila Fuchsová

Kamila Fuchsová

Originální koupelnová sestava Avantgarde, novinka našeho katalogu, vás dostane. Je výrazná, komfortní, jedinečná. Umyvadlo Kaldewei, které k ní náleží, je třešničkou na dortu.

Naprosto unikátní design do vaší koupelny

Boční desky této řady jsou totiž z materiálu, který vám bude připomínat beton. A právě ten řadě Avantgarde sluší ze všech nejvíc! V naší nabídce najdete i další odstíny, jako je cafe, oregon, ořech nebo wenge. Přední strany koupelnových skříněk, ať nízkých nebo vysokých, dostanete v bílé barvě s vysokým leskem. A hlavně dámy, pozor! Otevřete-li vysokou skříňku, vykouknou na vás skleněné poličky! Vypadají naprosto luxusně a s jejich rozmístěním lze hýbat podle vaší aktuální potřeby.

Kování Hettich a volitelné příslušenství

Skříňky mají zapuštěné panty a jemné dovírání značky Hettich. Hledání v zásuvkách usnadní pořadače a organizéry. Aby vše zůstalo na svém místě, ohlídá protiskluzová podložka. Úchytky jsou příjemně tvarované, "akorát" do ruky. Potřebujete skříňku šedesáticentimetrovou, anebo širší? U nás si vyberete. Ke skříňce pak zvolíte galerku se zrcadlem v odpovídajících rozměrech. Víte, že zrcadlo opticky rozšíří prostor vaší koupelny? Za ním se navíc schovává další úložný prostor.

Kvalitní a designové umyvadlo Kaldewei

Vedle atraktivního designu je předností Avantgarde smaltované ocelové umyvadlo značky Kaldewei. Platí pro něho třicetiletá záruka! A pyšní se povrchovou úpravou Pearl-Effekt, která usnadňuje údržbu a péči o umyvadlo. Díky Pearl-Effekt totiž voda po hladkém povrchu sklouzne a bere s sebou do odtoku i veškerou špínu. Smaltovaná ocel Kaldewei zdobí koupelny ve více než 70 zemích na celém světě už několik desítek let, což je samo o sobě zárukou kvality. A mohlo by vás také zajímat, může se pochlubit více cenami za design než má Praha věží.

Hledáte nábytek pro novou koupelnu? Originální, ale nepříliš výstřední, příjemný a neotřelý? Víme, co potřebujete. Avantgarde!

Prohlédněte si také koupelnové doplňky.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Avantgarde  Hettich  Kaldewei 

Článek pro vás napsal

autor - Kamila Fuchsová Kamila Fuchsová Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.