Koupelnový nábytek Avantgarde

Koupelnový nábytek Avantgarde

Je nám líto, ale prodej již skončil.

Zobrazit alternativy Místo toho se podívejte na další kolekce

Výrazný komfort

Dekor beton je hitem Avantgarde, novinky z našeho loňského katalogu. Vidíte, jak souzní s běloskvoucí bílou? Originální design vás dostane svou výrazností, komfortem, jedinečností.
Atraktivní skříňky mají praktické příjemné úchytky.

Koupelnová skříňka Avantgarde s dekorem betonu
Koupelnová skříňka s prostornými šuplíky a umyvadlem Kaldewei

Umyvadlo Kaldewei = kvalita

K sestavě Avantgarde patří umyvadlo Cono, je vyrobené speciálně pro ni. Jedná se o umyvadlo značky Kaldewei, pro nějž platí třicetiletá záruka! Má povrchovou úpravu Perl-Effekt zajišťující snadnou údržbu a nikdy nekončící čistotu. A skříňka pod ním je prostorná.

Nelíbí se vám tato řada?
Mrkněte na další

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.