Retro řada aneb Co vymyslely mladé hlavy

06. 10. 2016
Naše koupelny

Petra Soukupová

Svěží nápady, pohled mladé generace a tipy od odborníků-studentů, kteří vidí do problematiky koupelen, získal Dřevojas díky soutěži Retro (v) Budoucnosti.

Jak to všechno vlastně začalo?

Vyhlásili jsme soutěž pro studenty škol a žádali po nich návrh nového koupelného nábytku v nadčasovém retro stylu. Z nápadů a projektů dvaašedesáti mladých lidí nejvíce zaujala sestava studenta architektury Jakuba Meda, který pro nás sestavil řadu s názvem RETRO.

Dřevojas tuto nápaditou a hravou kolekci nabízí svým zákazníkům. Zaujme především ty, jež se nebojí neotřelých nápadů a tak trošku se nebojí vrátit do „minulosti“. Čím vás na první pohled zaujme retro koupelna Jakuba Meda? Především je hravá. Není strohá. Nejde o "obyčejný" čtverec nebo obdélník, její autor si pohrál s barevností a retro barvami přímo hýří. Z pestré škály barev, v níž si můžete retro pořídit, si zcela jistě vybere i ten nejnáročnější klient.

Koupelnová sestava vás zaujme nožkami

Ano, čtete dobře, právě na nožkách můžete nechat oči. Jsou totiž křivé. Směrem dolů se zužují, jsou kratší nebo delší, jak si budete přát. Jsou retro. Úchytky mají buď tvar obdélníku nebo mističky. A jsou šikovné, skutečně pomocí nich skříňku otevřete :-)

Součástí koupelny je originální umyvadlo, určené právě pro tuto řadu. Rozhodně vás zaujme, že mycí prostor je umístěn vždy vlevo. Možná nám, budoucím uživatelům, chtěl autor naznačit, že byl při jejím vymýšlení a navrhování veden srdcem. Umyvadlo se nazývá Plane (anglicky letadlo nebo rovina) a Jakuba Meda inspirovala spíše ona rovina. Totiž odkládací plochu, kterou se umyvadlo pyšní na své pravé straně, ocení bezesporu každá žena. Disponuje většími rozměry, než samotné umyvadlo, což se v koupelně prostě hodí.

Co dodat ke koupelnové řadě Retro?

Retro staré dozajista není,
doba trendy stále mění,
ke kvalitě se všichni vracej´.
Jsi-li znalec, Retro chtěj!

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

Barbora Stoklasová

+420 603 157 739
Po - Pá: 8 - 17 hod.

prodejna@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Retro  Studenti pro Dřevojas  Jakub Med 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho prosím :)

Článek pro vás s láskou napsala

Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na: