Retro řada aneb co vymyslely mladé hlavy

Retro řada aneb co vymyslely mladé hlavy

06. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Svěží nápady, pohled mladé generace a tipy od odborníků-studentů, kteří vidí do problematiky koupelen, získal Dřevojas díky soutěži Retro (v) Budoucnosti.

Jak to všechno začalo?

Vyhlásili jsme soutěž pro studenty škol a požádali je o návrh koupelného nábytku v nadčasovém retro stylu. Z nápadů a projektů 62 mladých lidí nejvíce zaujala sestava studenta architektury Jakuba Meda, který pro nás sestavil řadu s názvem RETRO.

Koupelnový retro nábytek ve stylu 50. let

A právě teď Dřevojas tuto nápaditou a hravou kolekci nabízí svým zákazníkům. Zaujme především ty, kteří se nebojí experimentů, extravagance a tak trošku se nebojí vrátit do „minulosti“. Čím vás na první pohled zaujme retro koupelna Jakuba Meda? Především je hravá. Není strohá. Nejde o "obyčejný" čtverec nebo obdélník, její autor si pohrál s barevností a retro barvami přímo hýří. Z pestré škály barev, v níž si můžete koupelnovou kolekci Retro pořídit, si zcela jistě vybere i ten nejnáročnější klient.

Originální nožky a stylové umyvadlo

Ano, čtete dobře, právě na nožkách můžete nechat oči. Krásně dokreslují retro charakter této koupelnové sestavy. Jsou zkosené a směrem dolů se zužují

Součástí koupelny je originální umyvadlo, určené právě pro tuto řadu. Rozhodně vás zaujme, že mycí prostor je umístěn vždy vlevo. Možná nám, budoucím uživatelům, chtěl autor naznačit, že byl při jejím vymýšlení a navrhování veden srdcem. Umyvadlo se nazývá Plane (anglicky letadlo nebo rovina) a Jakuba Meda inspirovala spíše ona rovina. Každá žena ocení praktická odkládací plocha, kterou se umyvadlo pyšní na své pravé straně. Disponuje většími rozměry, než samotné umyvadlo, což se v koupelně prostě hodí.

Jak se vám líbí koupelnový nábytek ve stylu retro? Napište nám do komentáře!

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.