Deset věcí, které nás v koupelně rozčilují

Deset věcí, které nás v koupelně rozčilují

03. 10. 2016 autor - Petra Soukupová

Petra Soukupová

Koupelnu považujeme za zcela běžnou součást našich životů, bytů, apartmánů a domů. Koupací místnost (pokoj), jak zní doslovný překlad z některých jazyků, bývá někdy kromě místa očisty i útočištěm před nezvanými hosty či dětmi. Do koupelny většinou chodíme rádi, ale jsou věci, které nás i v koupelně rozčilují. Souhlasíte?

10 věcí, které nás dokáží v koupelně rozčílit 

  1. když neteče teplá voda (někteří pánové si možná vzpomenou na svá vojenská léta, ale ruku na srdce, ve studené se koupeme skoro všichni jen se sebezapřením)
  2. když na vás ostatní křičí, ať si pospíšíte a už tu koupelnu opustíte (a přitom vy jste ve vaně tak spokojení)
  3. když nemáte sprchový kout (a toužíte po něm, zvlášť po tom s masážními tryskami, sedátkem a vestavěným rádiem)
  4. když máte vanu tak malou, že se tam nemůžete natáhnout 
  5. když je umyvadlo pořád špinavé (a obzvlášť pokud je zapatlané od zubní pasty - viz náš článek Jak pečovat o umyvadlo),
  6. když se zasekne uzávěr u čehokoli (zubní pasty, dávkovače na tekuté mýdlo nebo u laku na vlasy)
  7. když není kam položit čisté ručníky (aneb je tady málo místa, je potřeba přebudovat koupelnu a my v Dřevojasu víme, jak na to - viz náš článek Jak vybrat nábytek do malé koupelny)
  8. když je postříkané zrcadlo (kapkami vody, vodou po holení nebo vlastně čímkoliv)
  9. když klouže podlaha (možná by se hodila jiná podlahová krytina?)
  10. když po sobě někdo neopláchl vanu a nechal v ní přischnout špínu (náš tip je přípravek Dreja-Clean, díky němu půjde špína dolů sama raz dva)

Máte podobnou zkušenost? Která věc vás dokáže v koupelně rozčílit ze všech nejvíc?

(Zdroj fotografií - pexels.com)

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Štítky

Dreja-Clean 

Článek pro vás napsal

autor - Petra Soukupová Petra Soukupová

Po střední škole jsem působila v tištěných médiích, stíhání uzávěrek byl denodenní adrenalin. Po deseti letech a během vysoké školy jsem opustila deníky a zamířila do soukromé firmy, kde jsem se věnovala PR, sportovní novinařině a webům. Mám ráda kávu, víno a kvalitní produkty :-)

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.