Dřevojas na podzimních veletrzích 2021

Dřevojas na podzimních veletrzích 2021

04. 10. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Je podzim. V Dřevojasu máme jako každý rok v tomto období velmi napilno, protože kdy jindy je to nejlepší období na rekonstrukci koupelny, než když je venku sychravo, deštivo a vlezlá zima. I přesto jsme se vypravili na dva podzimní veletrhy, ukázat, co máme nového a co teprve chystáme. Takže, kdo je zvědavý, nechť čte dál.

Po roce v Praze

První letošní štací byl známý veletrh FOR INTERIOR v Praze, který se konal ve dnech 21. – 25. 9. 2021 na výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Jako každý rok, i letos jsme zde vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů a bylo toho k vidění opravdu hodně.

Veletrh nábytku For Interior - stánek DřevojasPo roce jsme se vrátili pod světla a střechu haly v pražských Letňanech na veletrh FOR INTERIOR. A i letos jsme zde vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů.

Návštěvníci měli možnost vidět naše poslední novinky, mezi kterými bylo např. zrcadlo MORETO, nové dekory nebo úchytky. Největší pozornost ale od začátku poutal náš skvost – keramické umyvadlo Pura. Elegantní, vznešené a moderní, přesně podle italského stylu. Pyšní se minimalistickým designem a jeho křivky jsou více než svůdné. Bez umyvadla Pura se v moderní koupelně zkrátka neobejdete.

Klasika i minimalismus na jedné fotografii. Vpravo vidíte umyvadlovou skříňku ASTON SZZ2 120 v dekoru Borovice Jackson s černými úchytkami T07 a s novým umyvadlem Pura 120. Vlevo pak umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 vyrobená v dekoru Herkules s černými úchytkami T07 a s umyvadlem řady Q.

Letošní rok obohatily naší nabídku i dva nové dřevodekory – Karamel a Herkules. Oba jsou velice krásné a do poslední chvíle jsme v Dřevojasu měli dilema, který vám na veletrhu ukázat. Nakonec to vyhrál dekor Herkules s tmavším povrchem s výraznou imitací struktury dřeva. 

Pokud byste chtěli vidět oba dekory a další novinky z našeho letošního katalogu, rádi vás uvidíme na naší vzorkové prodejně ve Svitavách.    

A to není vše. Skříňky jsme vybavili našimi novými černými úchytkami T07, které se montují do horní části zásuvek a v kontrastu se dřevem působí elegantním dojmem. A pozor! Už nyní můžete na našem showroomu ve Svitavách vidět i druhou černou úchytku T06. Tak doražte.

Koupelnový nábytek DřevojasKlasika a minimalismus vedle sebe. Vlevo umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v novém dekoru Herkules a s novými úchytkami T07. Skříňku zdobí umyvadlo řady Q. Vpravo letošní novinka mezi umyvadly - elegantní keramické umyvadlo Pura na umyvadlové skříňce ASTON SZZ2 120.

Vzhůru do Německa

I letos padlo rozhodnutí šířit slávu a jméno Dřevojasu i v cizině. Ve dnech 1. až 2. 10. 2021 se proto zástupci Dřevojasu vypravili k našemu západnímu sousedovi do Německa na veletrh MHK Messe living & style 2021.

Veletrh MHK Messe BerlínVeletrh se konal v rozlehlých prostorách berlínského hoteu Estrel, který nás přivítal velice příjemným prostředím. Vše byl připraveno k naší naprosté spokojenosti.

A s čím jsme do Německa přijeli? V prvé řadě to byla umyvadlová skříňka BONO SZZ2 120 s umyvadlem Pura 120, u které jsme testovali reakce na novou konstrukční úpravu - dřevěnou lištu (kryjící břicho umyvadla) místo dosavadní plechové a upravená čela zásuvek pro jejich komfortnější otevírání. A jakéže byly reakce? Velmi příznivé. Návštěvníci nejvíce oceňovali její čistý a minimalistický design a plnohodnotný dojem z celodřevěné konstrukce.

Stánek DřevojasDo Německa jsme vyrazili s útulným stánkem, ale za plnýmo novinek. Oči návštěvníků mohly obdivovat např. umyvadlovou skříňku BONO SZZ2 120 s novým umyvadlem Pura 120 nebo multifunkční zrcadlo MORETO

Jednička v nábytku na míru

Společně s chystanými konstrukčními změnami skříně BONO jsme se rozhodli v Německu představit i náš bezkonkurenční konfigurátor nábytku na míru. Ten už několik let provozujeme v Čechách a k dispozici ho máte u našich obchodních partnerů.

Konfigurator DřevojasBadmöbel auf Mass? Kein Problem. Přesně toto mohli návštěvníci našeho stánku slyšet z úst našich obchodních zástupců, kteří zde představovali i náš konfigurátor. 

Ale zpět do Německa, kde vzbudil nás konfigurátor velký zájem. A není divu. Uživatelské prostředí konfigurátoru je velice přívětivé a jednoduché. Navíc si lze vybrat z celé řady typů nábytku, jehož následná konfigurace zabere jen pár kliknutí. Vše máte navíc v reálném zobrazení a cenu vidíte téměř okamžitě. Stačí mít představu o rozměrech, barevném provedení, udělat pár kliku a nábytek na míru je váš.

Zaujal vás náš konfigurátor? Chcete nábytek na míru? Je to jednoduché. Stačí navštívit jednoho z našich obchodních partnerů a nechat si ho nakonfigurovat. Je to velmi rychlé, přehledné a pohodlné.

A kam příště?

Pokud to situace dovolí a my doufáme, že ano, tak bychom se příští rok mohli opět vidět na veletrhu FOR INTERIOR nebo na brněnském veletrhu MOBITEX. Vše je ale zatím ve hvězdách, a tak pokud vás zajímá náš nábytek, můžete se vypravit k nám do Svitav, do naší vzorkové prodejny. Rádi vás tu uvidíme.

Takže na shledanou příště.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.