Dřevojas na podzimních veletrzích 2021

Dřevojas na podzimních veletrzích 2021

04. 10. 2021 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

Je podzim. V Dřevojasu máme jako každý rok v tomto období velmi napilno, protože kdy jindy je to nejlepší období na rekonstrukci koupelny, než když je venku sychravo, deštivo a vlezlá zima. I přesto jsme se vypravili na dva podzimní veletrhy, ukázat, co máme nového a co teprve chystáme. Takže, kdo je zvědavý, nechť čte dál.

Po roce v Praze

První letošní štací byl známý veletrh FOR INTERIOR v Praze, který se konal ve dnech 21. – 25. 9. 2021 na výstavišti PVA EXPO v Letňanech. Jako každý rok, i letos jsme zde vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů a bylo toho k vidění opravdu hodně.

Veletrh nábytku For Interior - stánek DřevojasPo roce jsme se vrátili pod světla a střechu haly v pražských Letňanech na veletrh FOR INTERIOR. A i letos jsme zde vystavovali v rámci Klastru českých nábytkářů.

Návštěvníci měli možnost vidět naše poslední novinky, mezi kterými bylo např. zrcadlo MORETO, nové dekory nebo úchytky. Největší pozornost ale od začátku poutal náš skvost – keramické umyvadlo Pura. Elegantní, vznešené a moderní, přesně podle italského stylu. Pyšní se minimalistickým designem a jeho křivky jsou více než svůdné. Bez umyvadla Pura se v moderní koupelně zkrátka neobejdete.

Klasika i minimalismus na jedné fotografii. Vpravo vidíte umyvadlovou skříňku ASTON SZZ2 120 v dekoru Borovice Jackson s černými úchytkami T07 a s novým umyvadlem Pura 120. Vlevo pak umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 vyrobená v dekoru Herkules s černými úchytkami T07 a s umyvadlem řady Q.

Letošní rok obohatily naší nabídku i dva nové dřevodekory – Karamel a Herkules. Oba jsou velice krásné a do poslední chvíle jsme v Dřevojasu měli dilema, který vám na veletrhu ukázat. Nakonec to vyhrál dekor Herkules s tmavším povrchem s výraznou imitací struktury dřeva. 

Pokud byste chtěli vidět oba dekory a další novinky z našeho letošního katalogu, rádi vás uvidíme na naší vzorkové prodejně ve Svitavách.    

A to není vše. Skříňky jsme vybavili našimi novými černými úchytkami T07, které se montují do horní části zásuvek a v kontrastu se dřevem působí elegantním dojmem. A pozor! Už nyní můžete na našem showroomu ve Svitavách vidět i druhou černou úchytku T06. Tak doražte.

Koupelnový nábytek DřevojasKlasika a minimalismus vedle sebe. Vlevo umyvadlová skříňka PROJECT BENEFIT SZZ2 60 v novém dekoru Herkules a s novými úchytkami T07. Skříňku zdobí umyvadlo řady Q. Vpravo letošní novinka mezi umyvadly - elegantní keramické umyvadlo Pura na umyvadlové skříňce ASTON SZZ2 120.

Vzhůru do Německa

I letos padlo rozhodnutí šířit slávu a jméno Dřevojasu i v cizině. Ve dnech 1. až 2. 10. 2021 se proto zástupci Dřevojasu vypravili k našemu západnímu sousedovi do Německa na veletrh MHK Messe living & style 2021.

Veletrh MHK Messe BerlínVeletrh se konal v rozlehlých prostorách berlínského hoteu Estrel, který nás přivítal velice příjemným prostředím. Vše byl připraveno k naší naprosté spokojenosti.

A s čím jsme do Německa přijeli? V prvé řadě to byla umyvadlová skříňka BONO SZZ2 120 s umyvadlem Pura 120, u které jsme testovali reakce na novou konstrukční úpravu - dřevěnou lištu (kryjící břicho umyvadla) místo dosavadní plechové a upravená čela zásuvek pro jejich komfortnější otevírání. A jakéže byly reakce? Velmi příznivé. Návštěvníci nejvíce oceňovali její čistý a minimalistický design a plnohodnotný dojem z celodřevěné konstrukce.

Stánek DřevojasDo Německa jsme vyrazili s útulným stánkem, ale za plnýmo novinek. Oči návštěvníků mohly obdivovat např. umyvadlovou skříňku BONO SZZ2 120 s novým umyvadlem Pura 120 nebo multifunkční zrcadlo MORETO

Jednička v nábytku na míru

Společně s chystanými konstrukčními změnami skříně BONO jsme se rozhodli v Německu představit i náš bezkonkurenční konfigurátor nábytku na míru. Ten už několik let provozujeme v Čechách a k dispozici ho máte u našich obchodních partnerů.

Konfigurator DřevojasBadmöbel auf Mass? Kein Problem. Přesně toto mohli návštěvníci našeho stánku slyšet z úst našich obchodních zástupců, kteří zde představovali i náš konfigurátor. 

Ale zpět do Německa, kde vzbudil nás konfigurátor velký zájem. A není divu. Uživatelské prostředí konfigurátoru je velice přívětivé a jednoduché. Navíc si lze vybrat z celé řady typů nábytku, jehož následná konfigurace zabere jen pár kliknutí. Vše máte navíc v reálném zobrazení a cenu vidíte téměř okamžitě. Stačí mít představu o rozměrech, barevném provedení, udělat pár kliku a nábytek na míru je váš.

Zaujal vás náš konfigurátor? Chcete nábytek na míru? Je to jednoduché. Stačí navštívit jednoho z našich obchodních partnerů a nechat si ho nakonfigurovat. Je to velmi rychlé, přehledné a pohodlné.

A kam příště?

Pokud to situace dovolí a my doufáme, že ano, tak bychom se příští rok mohli opět vidět na veletrhu FOR INTERIOR nebo na brněnském veletrhu MOBITEX. Vše je ale zatím ve hvězdách, a tak pokud vás zajímá náš nábytek, můžete se vypravit k nám do Svitav, do naší vzorkové prodejny. Rádi vás tu uvidíme.

Takže na shledanou příště.

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma

Ne, to není další nudný newsletter

Posíláme jen inspiraci, kterou oceníte. Třeba jak správně vybrat nábytek.
Jak se o něj starat. Nebo jak na něj získáte slevu.

 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.