Zrcadlová skříňka, nebo jen zrcadlo? V Dřevojasu umíme 2v1

Zrcadlová skříňka, nebo jen zrcadlo? V Dřevojasu umíme 2v1

26. 03. 2020 autor - Lukáš Víšek

Lukáš Víšek

S přicházejícím jarem a obdobím rekonstrukcí se množí otázky a tak nám dovolte, abychom si zas vás jednu položili a rovnou si i odpověděli. Když zařizujeme koupelnu, mnohdy se sami sebe ptáme, zda chceme pouze zrcadlo nebo galerku s úložným prostorem. Čemu ale dát přednost? Odpovědět si můžeme rovněž otázkou. Co když můžeme mít obojí v jednom?

V nabídce nábytku Dřevojas můžete objevit speciální edici galerek GRID, jejichž paramtery jsou výsledkem působení moderních trendů a minimalismu a tím odpovídají přesně námi hledanému kompromisu. 

Kolekce Q MAX s galerkou GRIDDetail kolekce umyvadlové skříňky Q MAX SZZ2 60 s doplňkovou skříní SVD2Z2 50 a galerkou GRID.

Pár slov o galerkách

Galerky GRID jsou promyšleny, navrženy a zkonstruovány tak, aby je bylo možné zabudovat do zdi. Na samotné stěně pak budou viditelná pouze dvířka se zrcadly a dřevěný rám, který je upraven libovolným odstínem nebo dekorem z naší nabídky. Díky tomuto řešení si koupelna zachová nádech minimalismu a zároveň splní požadavek po funkčním a úložném prostoru.  

Přístup k vnitřnímu prostoru je pomocí skleněných dvířek, která otevíráme nerezovými úchytkami. Povrch zrcadla na dvířkách tak zůstane netknutý od nezvhledných otisků prstů.

A kolik dvířek je u našich galerek GRID k dispozici prozradí následující přehled.

  • jednodvéřové ve velikosti 60 cm
  • dvoudvéřové o šířce 60, 75, 80, 90, 100 a 120 cm
  • třídvéřové v šířce 100 a 120 cm

Nábytek Variante s galerkou GRIDKolekce nábytku VARIANTE s jednodvéřovou galerkou GRID GAOE 60.

Výhody galerek GRID

Kompromisní řešení galerek nijak nesnižuje jejich kvalitu a vybavení. Naopak, galerky GRID mají mnoho výhod.  Např. vnitřní LED-osvětlení, zabudované přímo v galerce, které se automaticky aktivuje po otevření dvířek skřňky. A co víc? Galerka má skleněné poličky, díky čemuž se prosvítí celý vnitřek.  

V zrcadlové skříňce je rovněž k dispozici i elektrická 230 V zásuvka. Ranní holení nebo úprava účesů už tak nebude žádný problém. 

Kolekce Q MAX s galerkou GRIDDetail umyvadlové skříňky Q MAX SZZ2 70 dekoru Nebraska a s galerkou GRID GA2OE 60.

Upozornění na závěr

Pokud se vám naše galerky GRID zalíbily a plánujete jejich pořízení, pamatujte na důležitou věc. Zabudovaní galerky zohledněte ve svém plánování rekonstrukce. Ve zdi je nutné mít už předpřipravený výklenek, včetně přívodu elektrické energie. Podrobnosti ohledně montáže naleznete vždy u příslušné galerky.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, galerky řady GRID jsou chytrým řešením, do prostoru nic nevyčnívá a zbytečně ho nezabírá. Současně jde o vhodnou volbu, pokud se nechcete vzdát představy o úložném prostoru a zároveň upřednostňujete zrcadlo. Navíc poskytují řadu benefitů, díky kterým budete mít plnohodnotnou koupelnu, jejíž kvality vám bude závidět kdejaká návštěva. Pro úplný přehled si můžete všechny naše galerky GRID prohlédnou na našich webových stránkách.

Pokud vám nebude cokoliv jasné nebo budete mít jakýkoliv dotaz ohledně galerek, můžete nám psát dolů do komentářů pod článkem nebo se na nás obrátit  na e-mailu info@drevojas.cz.

Za Dřevojas,

Lukáš

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Lukáš Víšek Lukáš Víšek

Rád čtu a píšu články o nábytku. Mám rád historii a práci v online prostředí.

Instagram linkedin

 

Více článků od autora

Komentáře ke článku

Vložit komentář

Zdena

15. 04. 2020 21:21

My máme velkou koupelnu, takže jsme si mohli dovolit koupit samostatné zrcadlo a skříňky. Nedokážu si představit, že bychom měli malý dům. Chtěla jsem si do něho pořídit spoustu věcí, takže jsem ráda, že je mám kam dát. V koupelně máme toto zrcadlo https://yesbydleni.cz/koupelnova-zrcadla/169237-zrcadlo-ellux-rb-a2-4570.html , které mi padla hned do oka. Snažila jsem se interiér našeho domu zařídit moderně, takže mi v koupelně toto zrcadlo prostě nemohlo chybět.

Dřevojas, v.d.

15. 05. 2020 07:51

Dobrý den, Zdeno, děkujeme za Váš komentář. Máte pravdu, velký dům a koupelna jsou zárukou volnosti a možností, jak si vše dělat po svém. V naší nabídce tak naleznete i velké množství větších galerek a zrcadel, včetně nové řady FOCUS, kterou si můžete prohlédnout zde > https://www.drevojas.cz/cs/search?s=focus S pozdravem, za Dřevojas, Lukáš

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.