6 důvodů, proč chtít koupelnový nábytek Dřevojas

6 důvodů, proč chtít koupelnový nábytek Dřevojas

04. 12. 2019 autor - Petra Lustigová

Petra Lustigová

Chystáte se vybírat koupelnový nábytek a nevíte, podle čeho se rozhodnout? Sepsali jsme pro vás malého průvodce výhodami koupelnového nábytku Dřevojas.

1. 5 let záruka, za 5 dnů doma

Nábytek do koupelny si člověk vybírá většinou jen jednou za život. Toho jsme si vědomi, a proto klademe velký důraz na jeho kvalitu. Koupelnové skříňky vyrábíme na těch nejmodernějších strojích u nás ve Svitavách. Z naší výroby pochází také keramická umyvadla, která jsou (téměř ve všech případech) v ceně skříňky. Za perfektní kvalitu našeho nábytku ručíme, proto na něj poskytujeme neobvyklou 5letou záruku. Tím ale s číslem 5 nekončíme. Nabízíme totiž expresní produkty, které můžete u sebe doma v koupelně už za 5 dnů.

Nábytek do koupelny Dřevojas se zárukou 5 let

2. Máte nás na dosah

Vidět skříňku na webu je fajn, ale radši byste si na ni sáhli, její funkčnost vyzkoušeli? Přijeďte se za námi do Svitav podívat! Každý všední den máme otevřený showroom, kde najdete všechny naše designové kousky. Pokud je to pro vás z ruky, nevadí, všude po ČR nás můžete najít. Nábytek Dřevojas totiž nabízí spousta koupelnových studií, kde jsou vystavené některé naše skříňky i vzorníky barev a dekorů.

Designový koupelnový nábytek Dřevojas

3. Na detailech záleží

Na každé maličkosti záleží, a tak v našich skříňkách najdete to nejlepší kování od německé značky Hettich. Na tyto výsuvy a závěsy se můžete stoprocentně spolehnout. Mají pomalý, a tím pádem i tichý dojezd, jsou testovány na 80 000 cyklů (otevřít/zavřít) a platí na ně doživotní záruka. A pokud koukáte po našem koupelnovém nábytku, určitě vás zajímá nejen funkční stránka, ale také designová. Takže by vám neměla uniknout informace, že zásuvkový systém Innotech Atira od Hettichu dostal v roce 2016 i cenu za design German Design Award.

Skříňky do koupelny Dřevojas mají kování Hettich

 4. Aby vám to doma ladilo

Máte už představu, jak by vaše koupelna měla vypadat? Pro inspirace se mrkněte na přehled našich koupelnových kolekcí. Najdete mezi nimi jak tradiční, tak moderní minimalistická pojetí. U každé řady nabízíme hned několik druhů laků či dekorů. Standardně nabízíme více než 10 dřevodekorů, imitace betonu, moderní odstíny šedé nebo klasické lakované provedení v trendy béžové či nejoblíbenější koupelnové barvě, bílé (lesklé i matu). Pokud máte vlastní představu o barvě vašeho nábytku, mrkněte se na více než 200 odstínů vzorníku RAL nebo si u nás domluvte jakýkoliv z tisíců odstínu NCS.

Vylaďte si koupelnu s nábytkem Dřevojas

5. Jediná koupelna na světě

A kdybyste si náhodou z naší nabídky nevybrali? Nechte si vyrobit koupelnovou skříňku na míru. Projdeme s vámi celým procesem výběru, pošleme vám návrh do 48 hodin a pokud je vaše přání technicky proveditelné, určitě vám ho splníme :-)

Nábytek přesně pro vaši koupelnu - Dřevojas

 6. Žádná skládačka

A na závěr ještě jedna zásadní informace – náš nábytek k vám domů pošleme smontovaný. Nebude na vás čekat žádná „skládačka“, která by vám překazila radost z nového vybavení a oddálila očekávaný výsledek. Naše skříňky stačí přimontovat ke zdi a je hotovo!

 

Zajímalo by vás cokoliv dalšího o koupelnovém nábytku Dřevojas? Napište nám do komentáře pod článkem nebo na e-mail info@drevojas.cz

Hezké (nejen) adventní dny vám za Dřevojas přeje Petra

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Lustigová Petra Lustigová

Baví mě psát články o pěkných domácnostech, nábytku i doplňcích. Mám ráda jógu, přírodu a dobrou kávu.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.