Nová koupelna do 5 dnů

Nová koupelna do 5 dnů

08. 11. 2018 autor - Petra Lustigová

Petra Lustigová

Občas se člověku prostě nechce čekat. Známe to všichni – „Ty nové boty si musím nejpozději zítra vzít na sebe!“ „Tu aku vrtačku je potřeba hned vyzkoušet!“. Prostě jsme tvorové nedočkaví. :-)

Pokud se jedná o stavbu nebo rekonstrukci, člověk musí počítat s nějakou časovou rezervou. Ví, že kuchyň si musí objednat v předstihu, že truhlář potřebuje čas na tu vestavěnou skříň, … A stejně tak to bývá i s vybavením do koupelny. Standardně člověk počítá s týdny, ale co kdybychom vám teď nabídli, že budete mít novou koupelnu už do 5 dní?

qmax

Líbí se vám dřevodekor? Vsaďte na naše populární Cafe :-) Umyvadlo se skříňkou, galerku i doplňkovou závěsnou skříňku dodáme do 5 dnů.

 

Expresní výrobky Dřevojas

Ve Dřevojasu jsme si řekli, že vybereme z naší nabídky nábytku do koupelny řady a dekory, které jste si v poslední době oblíbili, a dodáme je až k vám domů, než napočítáte do pěti. Tedy do 5 pracovních dnů. :-) Takže – Co všechno najdete v naší expresní nabídce koupelnového nábytku?

 

Koupelnový nábytek Q MAX u vás doma za 5 dnů

Milovníci moderního designu a minimalismu si přijdou na své díky kolekci Q MAX. V bílé barvě (ve vysokém lesku) působí skutečně stylově. Koupelnovou skříňku s keramickým umyvadlem Q můžete vybrat hned v několik šířkách – 55, 60, 70 a 80 cm. A co víc, pokud neholdujete poličkám a chcete si schovat všechny své hygienické a kosmetické nezbytnosti, můžete umyvadlovou skříňku doplnit galerkou nebo vysokou doplňkovou skříňkou.


q max

Koupelnový nábytek Q MAX v bílé barvě – skříňka pod umyvadlo, galerka MAX a praktická doplňková skříňka.

 

Útulná koupelna 

Máte radši útulnou atmosféru? Tu dokáže nábytek Dřevojas hravě navodit i v koupelně. :-) Vyberte si řadu Q MAX s dřevodekorem Cafe nebo Arlington. Dekor Cafe je náš favorit, ale v poslední době jsou trendy hlavně světlé dřevodekory. A když se podíváme na Arlington, vlastně se není čemu divit. Co říkáte?

nábytek moderní do koupelny

Světlý dřevodekor se těší velké oblibě. Líbí se vám umyvadlo se skříňkou, zrcadlová skříňka nebo vysoká skříň?

 

Klasika z módy jen tak nevyjde

Nebo dáváte přednost klasice? I na tento případ jsme mysleli. :-) Oblé tvary, skříňka pod umyvadlo na nožičkách, jemná bílá barva, stříbrné akcenty… Pokud nejste vyznavači výstředností, tak pro vás je jako stvořená řada koupelnového nábytku Pluto. Skříňku pod umyvadlo doplňte skleněnou koupelnovou skříňkou nebo zrcadlem do koupelny a je to. Tohle řešení je ideální nejen do domácností, ale třeba i do hotelových koupelen.


pluto tradiční koupelnový nábytek

Elegantní nábytek do koupelny z řady Pluto si zamilujete doma i v hotelu. Co říkáte na kermické umyvadlo se skříňkou?

Potěšili jsme vás naší nabídkou koupelnového nábytku? Chcete vyzkoušet, zda ho opravdu do 5 dnů stihneme dodat až k vám domů? Tak se mrkněte na naši kompletní nabídku produktů s expresním dodáním.

Napište nám

Nebo byste chtěli, abychom nabídku doplnili o další dekory? O další produkty? Napište nám do komentáře.

Krásný den vám za Dřevojas přeje Petra

Nedaří se vám nalézt,
co potřebujete?

kontakt

Barbora Stoklasová

+420 461 653 937
Po - Pá: 8-17 hod.

info@drevojas.cz

Nebo se podívejte do naší poradny, kde najdete nejčastější otázky na naše produkty.

Šup sem s dotazem

Článek pro vás napsal

autor - Petra Lustigová Petra Lustigová

Baví mě psát články o pěkných domácnostech, nábytku i doplňcích. Mám ráda jógu, přírodu a dobrou kávu.

Více článků od autora

* Povinná položka

Přidat komentář ke článku

*
*
*

Nový katalog doručíme
ZDARMA až k vám domů

Schválně se teď podívejte, že stojí opravdu za to.
Takový katalog prostě chcete mít doma vytištěný.

Pošlete mi ho zdarma
 

Originální design

 

Nábytek na míru

 

5 let záruka

Jsme (skoro) všude. Hledejte a najdete nás na:


Odesláním reakce na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: Jan.Svoboda@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.